Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bebizonyítom, hogy nincsenek...

Bebizonyítom, hogy nincsenek UFÓK, mert földönkívüliek sincsenek?

Figyelt kérdés

Na szóval, nekem van egy elméletem és csak a középkorig kell visszamenni, minden ufó észlelés középkorban volt előszőr. Lényeg, hogy ha kifejődne egy civilizáció rádiózna és mindenfajta elektromágneses hullámokkal lepnénk el, de ezt nem tapasztaljuk soha nem fogott a Seti rádiójeleket.


Mert nincsen, nincsenek földönkívüliek sem. Gondolkozz a Szent Bibliába le van írva, hogy az Atya nem teremtett más élőlényt csak embert, se földönkívülieket se semmi dimenziók közti lényeket se, se szellemeket. A Bibliába benne van, hogy Isten csak embert teremtett és ha a teremtés óta változás állt volna be Jézus Urunk ezt elmondta volna, hogy teremtett Isten mást is, de nem tett említést földönkívüliekről és az anygyalok meg védőszentek se tudnak a mennyben semmilyen földönkívüli védőszentekről.


Különben is a Biblia meg a tudomány alátámasszák egymást, mert az ősrobbanást bebizonyította a Biblia, azzal Isten teremtett fényt és a tudomány meg visszaigazolta, azaz a Setinek igaza van, mert a tudomány helyes. A Bibliába benne van.



2013. aug. 28. 22:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%
Hjajj... Pedig ha komolyan akarod venni a bibliát akkor csak az idegenek létezése az egyetlen logikus magyarázat.
2013. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%
A biblia egy nagy hülyeség,ahogy az isten is az.Isten nem létezik,rothadjon meg aki kitalálta ezt a baromságot,és ezzel hülyíti a népet..Élet az univerzumban szinte meg biztos hogy van mivel ha a földön létrejött az élet máshol is létre kelet jöjjön!Lásd közel járunk hogy kiderítsük hogy a mars-on már volt élet.Lehet az egy baktérium is,de ÉLET! nem csak 2 lábon járó,fegyverrel lövöldöző,intelligens lényekre lehet mondani hogy földönkívüli.Ja és lásd pl Europát a jég 100km vastag jég alatt óceán van,marson is van víz csak fagyott állapotban.Az is kiderült hogy régen a marson rengeteg víz volt.Ja és UFOK léteznek!Márpedig azért is mert az UFO szó jelentése azonosítatlan repülő tárgy,tehát ha felnézek az égre és látok villogni valamit akkor már az egy ufo.Mert repül,tárgy,és nem tudom beazonosítani.Ja és a kérdés szerintem provokatív.
2013. aug. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

Előző nyugodj már meg.

Annyira nem hülyeség a Biblia. Nem vagyok hívő de a múlt embere nem tud kitalálni annyi marhaságot. Azt írták le amit láttak csak éppen úgy hogy természetfeletti hatalommal ruházták őket fel.

2013. aug. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Utolsó.Tudom csak néha nagyon feltud az ilyen idegesíteni,hogy az emberek milyen baromságban képpesek hinni.
2013. aug. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%

Неприятный запах изо рта?

listerine.ua

Это легко исправить! Подробности на сайте Listerine.



Ezt csak a szakavatottak érthetik..

(invázió a föld bolygó ellen)

2013. aug. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én elég szkeptikus vagyok, de azt nem tudod kijelenteni, hogy nincsenek földönkívüliek. Egyszerűen túl nagy a Világegyetem ahhoz, hogy ezt bárki kijelenthesse. Csak a Tejútrendszerben 100 milliárd nagyságrendű csillag van. Az, hogy néhány évtizedes hallgatózás után még, nem találtak értelmes adást, nem jelent semmit. Ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy a mi rádióadásainkat egy feltételezett földönkívüli civilizáció a mi vevő eszközeinkkel meghallaná - e, nem, vagy nem feltétlenül a válasz. Csak erős, célzott adást tudnánk elcsípni, mondják a hozzáértők.

Fogas kérdés viszont az egyidejűség. Ha úgy kérdezem, létezik - e két egymáshoz elég közeli civilizáció elegendő ideig ahhoz, hogy egymással felvegyék a kapcsolatot, akkor már nem lennék optimista. Szóval vannak kérdések, buktatók. De nem azért mert a Biblia megírta, és slussz, kész, nincsenek földönkívüliek.

2013. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Gratulálik kérdező, hogy egy ilyen elvakult hitgyülis vagy. Ezt is te tetted fel? http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Amúgy a Biblia sehol nem írja azt, hogy "földönkívüliek márpedig nincsenek". És arra is emlékezz, hogy a Biblia a történelem egyik legagyancenzúrázottabb műve. Rengeteg köny (apokrif irat) nem került bele csak azért, mert az összeállítók nem tartották fontosnak vagy nem akarták, hogy nyilvánosság elé kerüljön.

2013. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

>Bibliával érvelni


A pontszámod 0/10, gyenge próbálkozás.

2013. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 x) ***** válasza:
91%
Az ilyen kérdések láttán olyan műveltnek és okosnak érzem magam... De egyébként engem is teljes mértékben meggyőzött, főleg a szupertudományos megfogalmazás és helyesírás. :D
2013. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, bölcs okfejtés! Csak még egy-két kiegészitést kérünk a legmélyebb tisztelettel. Ha nincsenek földönkivüliek, akkor a mennyek országa, Isten, az angyalok hada, a pokol az összes lélekkel a purgatorium mind mind a földön van? Vagy hol? (Nehogy azzal gyere, hogy a lelkek nem számitanak, az Isten nem számit. Tudod Szüz Mária teste is a mennyekbe szállt!!!!) Magyarázatot!!!
2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!