Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok az elméletemr...

Ti mit gondoltok az elméletemről, tényleg így nő a sikere egy fiúnak a lányoknál?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a magasság vagy a tömeg magával hozza a nagyobb sikert a lányoknál. Ha például egy fiú csak 170centi és 55kiló, akkor szinte alig van esélye barátnőre, de ha már 185centi és 80kiló, akkor bárkit megkaphat, mintha minden csaj a magas és nagy tömegű fiúkra buknak, aki kistömegű és még alacsony is, annak szinte esélytelen a csajozás vagy csak sok-sok szenvedés után talál egy lányt, aki el tudja úgy fogadni.
2013. jún. 20. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Én azt gondolom az elméletedről, hogy orbitális baromság.
2013. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A nők általában a férfiakat kedvelik.Így igen.Nagyon nagyon régóta a férfiak nagyon és erősek.

Viszont az ÁLTALÁBAN szón van a hangsúly.

170 centivel és 65-70 kilóval is lehet párt találni

55 még lánynak is kevés...

2013. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*nagyok és erősek
2013. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó az elméleted. 180 cm 65 kiló vagyok és mégis több éves kapcsolatom van. Ennek ellenére látom hogy melyik csajnak jövök be, attól függetlenül hogy nem fogadom el a közeledésüket. A magasság és a súly hányadosa kevés ahhoz hogy megkedveljen egy lány. Inkább a kisugárzáson és a személyiségeden múlik.
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pistike ennyire unatkozol? Mert én igen. Az hogy valaki egy szerencsétlen b@rom és nem tud nőt találni magának az a saját baja. De ez nem így működik, hogy a fülébe súgod, "185 centi 80 kiló" és már megy is veled, hogy leszopjon. Ez az egész a te meglátásodtól egyszerre bonyolultabb és egyszerűbb.
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"de ha már 185centi és 80kiló, akkor bárkit megkaphat"


Na engem biztosan nem! Azért, mert jó a genetikája, máris oda kellene dobnom magam egy pasinak? Na neeeeem. :D

Ahhoz olyannak is kell lenni belsőre.


17/L

2013. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elméleted teljesen alaptalan és téves. Ha a 170 centis 55 kilós fiú helyes cukipofa, teszem azt divatos ruhákkal sokkal több lányt megkaphat, mint a 185 centis 80 kilós egy átlag alatti vagy akár átlagos arcberendezéssel. És akkor még nem is beszéltünk az olyan tényezőkről, mint a pénz, személyiség, ismertség stb.
2013. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na és ha az a 170centis 55kilós fiú nem páwa és mégcsak nem is egy nagy sztár, partyarc és normális barátnőt szeretne és nem buta mű, pláza tinipitsát, akkor máris megszívta. Az a baj, hogy a lányoknál a külső nagyon fontos, ezért is zavaró, hogy mennyivel előnyben vannak magas vagy nagy tömegű fiúk.
2013. jún. 20. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak ezen múlik, de tény, h az egyik legfontosabb szempont. 170 centisen és 55 kilósan baromi jóképűnek kell lenned, h a csajok férfiszámba vegyenek. 190 centisen már elég az is, ha nincs nagyon ronda fejed.
2013. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de nem halott ügy. Ez szerintem úgy működik, mint pl nálunk a mell vagy segg, vagy láb csekkolás. Magyarul megnéz egy csaj, de attól még nem akar hozzám jönni vagy szakítani a barátjával és felfalni vagy ilyesmi csak megakad a szeme esetleg egy kóbor sóhaj :DD (nem vagyok egoista :)). De ez nem jelenti azt, hogy aki nem olyan, annak esélye sincs, és harapjon berettára aztán game over. Legyél extrán határozott és be fogsz jönni nekik. Ne hagyd magad lenézni, hülyének nézni, osztogasd őket. Csekkold Al Pacino-t hogy nyomja :) Neked is úgy kell. Csak keményen és határozottan, nincs semlegesség meg lightoskodás cserébe érdemes következetesnek és korrektnek lenned alapvetően. Máshogyan is fognak hozzád viszonyulni a nők. A közönynél még az is jobb, ha azt gondolják rólad "Micsoda kis agresszív p*csfej" :)) mert lesz akinek tetszeni fog.
2013. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!