Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a vélemény? Annyira nem...

Mi a vélemény? Annyira nem ide tartozik miért ürlényes és nem ufos. De olyat nem találtam. No szovaltegnap elött este lefeküdtem aludniNo szovaltegnap elött este lefeküdtem aludni. Este felébrettem és a konvektorom elött ébredtem állva

Figyelt kérdés

No szovaltegnap elött este lefeküdtem aludni.este felébrettem és a konvektorom elött ébredtem állva.És egy ürlény ott állt az ágyam mellett.köszöntem neki(amikor felébredtek olyankor az agyam nem mindent tud felfogni)erre elöhuzzott egy valamitt egy ilyen egérfogó alaku valamitt és belelött a vállamba(inenn tudom biztosan hogy nem állom mert k*rvára fátjt)és megkérdezte:

idézem "ugye nem fájt anyirra" és ez az utolsó dolog amire emlékszek.amikor felébredtem ágyamban ébredtem,és a vállam rendben van de biztos hogy nem állom volt.



2013. szept. 8. 11:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
az alvás para izét ma este majd kiprobálom és ösze hasonlittom ezzel.Kiirom majd a tapasztalataimat.Ha esetleg nem irnék azt jelenti hogy a szivizmmom is lebénult ugy hogy meghaltam.
2013. szept. 9. 15:50
 12/25 feher.farkas@tihi ***** válasza:

az egyik kommi nagyon jo miert olvassatok ha nem hisztek benne a velemenyen pedig HUH DE KLASSZ SZERENCSES VAGY

ha nem igaz HUh de hulye..vagy apam huh de buta.vicceket tudsz csinalni csak igy tovabb ez a jo

2013. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
szerencsés?! hát én ezt bármi másnak csak szerencsének nem nevezném.
2013. szept. 10. 13:25
 14/25 anonim válasza:
az én voltam egy csúzlival am te kérted h lőjek rád még be is álltál a konnektorhoz rádlőttem oszt elkeztél valamit magyarázni oszt összeestél én meg elhuztam a csikot am csak ugy mondom cuki az alsód xD
2013. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

utolsó :D

van egy bölcs mondás: miszerint elöször olvasni azután irni kell tudni(konvektor és nem konektor)amugy jó humorista lennél:D

2013. szept. 10. 14:19
 16/25 anonim ***** válasza:
#6 a kuldott link nemet nyelvu oldalra utal, amelynek a bal folso savjaban van fordito, ki kell valasztani a magyar nyelvet. a cikk iroja MO-on volt tavaly amikor UFO-t figyelt meg - errol ir benne.
2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
utsó köszi
2013. szept. 11. 18:35
 18/25 anonim ***** válasza:
élsz még? az ufó meztelen volt? LEKÖZZELEB HA JÖN KÉRDEZD TŐLE H MIÉRT KELL NEKED PUSKÁZNI? VAGYIS LŐNNI! a nagybetű kiemelés h mit mondj
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

1.igen élek

2 hát sötét volt nem emlékszek és akkor nem ez volt a legnagyobb gondom.

2013. szept. 12. 20:48
 20/25 anonim ***** válasza:

Hany eves korodban e kitol, hol hallottal ovastal eloszor UFO-elrablasos estetrol ? Csak kerdezem, hogy az elozmenyek hogyan befolyasolhattak teged.

Az urleny alacsony, nagy bogarszemu szurke alaku volt ? Amilyennek a kepek, rajzok mutatjak oket ?

2013. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!