Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A naprendszer bolygóin és...

A naprendszer bolygóin és holdjain lehet intelligens élet?

Figyelt kérdés

Lehet-e élet ezeken?

Például ezen:

[link]

Igencsak keveset tudunk róla!

Mondjuk ha nem is a felszíni, hanem felszín alatti?

Pl. a Vénusz tűzforró, de a felszín alatt lehet élet?


Azon gondolkoztam nem-e lehet az, hogy bizonyos holdakon/bolygókon vannak földönkívüli bázisok. Így ez olyan nekik, mint egy megálló. Innen küldik a gépeket a Föld látogatására. Gazdaságosabb és egyszerűbb mintha X fényévnyiről jönnének mindig, nem?


Bár az a baj, hogy csak magunktól tudunk kiindulni, de lehet van olyan intelligens faj akinek kevesebb oxigén is elég vagy nagyobb forróságot bír ki.


Szerintetek?



#Hold #bolygó #földönkívüli #naprendszer #naprendszerben élet #idegen bázisok #ufo bázisok
2013. nov. 26. 19:27
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
31%

úgy hallottam hogy a vénuszon van élet de egy másik dimenzióban, a fölöttünk lévő dimenzióban..


Úgy tudom hogy alattunk még kettő fejletlenebb dimenzió létezik.


Ezekben a dimenziókban is található élet.


Ezeket úgy kell elképzelni mint egy takarót, és mindegyik takarónk több millió csillag galaxis, található, amik úgyan azok egyes dimenziókban, csak éppenséggel máshogy alakultak ki.


Üdv: (diator)

Ne írjatok nem válaszolok vissza.

2013. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam a multiverzum teóriát már.

Sajnos még nem nyert bizonyítást de én simán el tudom képzelni, hogy egy másik mutliverzumban mondjuk a Vénuszon van élet.

2013. nov. 26. 22:00
 13/42 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez nem multiverzumhoz köthető.


Ez teljesen más..


Könnyebben utazható, az usa kormányának van gépe amivel bele tud tekinteni ezekbe a ( nem dimenzió) Hanem inkább ::..


Nincs rá szavam, nálam lepel marad.. Leplek..



De mindegy nem fontos.

2013. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Szevasz diator jól látni, hogy köztünk vagy. :-D
2013. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész galaxisban nincs intelligens élet... "


Egy helyen, itt a földön már van, ezt tudjuk !

2013. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

A multiuniverzumot hagyjuk, mert az jelenleg csak feltételezés.

Szeretném hinni, hogy igaz legyen, de ezt még nem tudjuk.

2013. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

A Marson a jégsapkákban bakteriális és az Európán a jégréteg alatt összetett élet is lehet .


"A folyékony víz feltételezhető létezése spekulációkat indított el arról, hogy az Európé óceánjaiban létezhet-e élet. A Földön ugyanis olyan életformákat is felfedeztek, melyek szélsőséges körülmények között, napfény hiányában léteznek, a tengerfenék meleg vizű forrásaiban vagy az antarktiszi Vosztok-tóban.[11][12] Bizonyítékok erre az elméletre még nincsenek, így ezt a későbbi űrszondáknak kell tisztázniuk. A tervek szerint egy önálló kriobot a felszíni leszállás után átolvasztaná magát a jégkérgen és a hold óceánjába egy kisméretű robot-tengeralattjárót engedne. Mielőtt azonban ez a küldetés megvalósulhat, a következő évtizedben szükséges lenne elindítani az Jupiter Europa Orbiter (JEO) nevű szondát a Europa Jupiter System Mission keretein belül, mely az Európé körül pályára állva a holdat részletesen tanulmányozná és adataival elősegítené a későbbi küldetések leszállóhelyeinek kiválasztását.

A későbbi leszállóegység számára a felszín elemzése és háromdimenziós modelljének építése már megkezdődött, az előzetes vizsgálatok alapján a legígéretesebb leszállóhelyek a jégpáncél egymástól távolodó lemezei közötti, vízjéggel kitöltött, több kilométer széles, viszonylag sík repedések.[13]"


[link]

2013. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
26%
Ja. Hogy trollkodjak egy kicsit én is (remélem, ezek a multiverzumos agymenések trollkodások, és nem gondolja komolyan, aki írja), de valamivel filozofikusabban: én arról sem vagyok meggyőződve, hogy a Naprendszer akár egyetlen bolygóján is lenne intelligens élet.
2013. nov. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Először is, mitől lesz egy életforma intelligens? ezt nem ártana definiálni.. a maguk módján a majmok vagy a delfinek is intelligensek.


De gyanítom, te arra gondolsz, hogy technológiailag hozzánk hasonló fejlettségű intelligens életforma. Nos, ennek az esélye 0. Ha egy faj hozzánk hasonló fejlettségű, akkor nyilván a technológiájuk is legalább ugyanott tart, ergo használnak rádióhullámokat jeltovábbításra, amiket viszont már régen észleltünk volna, ahogy ők is a mi rádiójeleinket.


Ezt leszámítva van rá egy kevés esély, hogy nagyon primitív életformák léteznek, akár még a Marson is.

2013. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Intelligens: eszközöket tervez és készít, amik megkönnyítik a dolgát, vagy teljesen leveszik a munkát a válláról. Pontos határt ne definiáljunk, vagy legyünk szigorúak: tartalmazzon az eszköz saját vezérlést! :)
2013. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!