Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó hívők! Ti mit fogadnátok...

Ufó hívők! Ti mit fogadnátok el bizonyítéknak?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne meggyőzni titeket, hogy a bolygónkon nincsenek és nem is voltak földönkívüli lények?
2013. dec. 7. 10:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Nincs általánosan elfogadható bizonyíték. Mindenki számára az bírhat csak bizonyító erővel, amivel a lelkében azonosulni képes"


Ez nem így van. Van általánosan elfogadható bizonyíték, a tudomány pont erre épül, azaz olyan ismeretekre és következtetésekre, amik bárki által megfigyelhetőek és személytől függetlenül mindig ugyanarra az eredményre vezetnek.

2013. dec. 7. 14:23
 12/23 A kérdező kommentje:

"Én még sohasem láttam Amerikát... a róla szóló bizonyítékokat ha akarom hiszem, ha akarom, nem. Mégis pontosan tudom, hogy létezik... innen belülről."


Teljesen rossz szemszögből fogod meg a dolgokat. Amerika létéről bárki meggyőződhet, csak fel kell ülnöd egy repülőre, és odarepülsz.

A relativitás-elmélet helyességéről bárki meggyőződhet, csak el kell végeznie azokat a kísérleteket, amelyekkel igazolható.

A gravitációs gyorsulás létéről és mértékéről is bárki meggyőződhet, csak el kell végeznie a kísérleteket.


Viszont az földönkívüliekkel, szellemekkel, lélekkel, jóslással, aurával, stbstb. kapcsolatban ez nem mondható el.

2013. dec. 7. 14:30
 13/23 anonim ***** válasza:

"Ugyanis ti egy nyomorult törzzsel tudtok jönni mint bizonyíték (amit én mint antropológiában és történelemben csak átlagosan képzett személy nem tudok magyarázni)."


Az a törzs nem nyomorult, hanem a bizonyítékot jelentik, és ne aggódj, én történelemben magasan képzett személy vagyok és én is csak 1 féleképpen tudom megmagyarázni :-)

A másik meg, azt elfelejted, hogy ez nem arról szól kinek mennyi érve van . Én hibázhatok rengetegszer, de ti nem, mert nekem elég csak egyetlen valódi bizonyítékot felhoznom, már igazam lesz :-)


"Amerika létéről bárki meggyőződhet, csak fel kell ülnöd egy repülőre, és odarepülsz. "


Ez pont rossz példa, mert a földönkívüliek létéről is meggyőződhetsz, csak oda kell repülnöd :-)

2013. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Ez pont rossz példa, mert a földönkívüliek létéről is meggyőződhetsz, csak oda kell repülnöd :-)"


Igen? Hova oda? Ha megmondod, te, vagy bárki más, hogy pontosan hol lehet földönkívüliekkel találkozni, vagy más módon meggyőződni a létezésükről, nem lesz senki, aki kételkedik..

2013. dec. 7. 15:48
 15/23 Grielean ***** válasza:

"Ezt még a szkeptikusok se tudták megmagyarázni :-)"

Az igaz, de te sem tudtad semmivel alátámasztani, hogy igaz lenne bármi abból, amit a kérdésben fejtegetsz, szóval 1:1.

2013. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Semmit nem fogadnék el bizonyítéknak, hogy nem voltak itt földönkívüliek, mivel a saját szememmel láttam repülő csészealjat fényes nappal és több ok miatt is úgy gondolom, hogy földönkívüli gép lehetett, nem pedig földi eredetű.


A másik, hogy ennyi ember nem lehet hülye és hazug.

Vannak esetek amik megcáfolhatóak és vannak amik nem. Az már más kérdés, hogy ki melyiket ismeri. Biztos van olyan amit a szkeptikusok sem ismernek, pedig lehet pont az lenne rájuk hatással vagy elgondolkodtatóvá tenné őket, hogy "na ebben már lehet valami".


Egyébként én meghallgatnám azt a rengeteg érvet, hogy miért nem jöhetnek ide földönkívüliek.

Már csak azért is mert nem tudjuk honnan jönnek, nem biztos hogy a világűrből, az is lehetséges, hogy párhuzamos világokból ( multiverzum vagy húrelmélet ), nem tudjuk milyen ismereteik vannak fizikából és nem tudjuk milyen meghajtású hajókat használhatnak, nem tudjuk milyen hosszú az életkoruk, nem tudjuk milyen alapú életformájúak.

Valamint azt is elfelejtik egyesek, hogy csak a saját ismereteinkből tudnak egyesek kiindulni, hogy na hát ha mi nem tudunk X helyre eljutni, akkor ők sem...


Azt meg hiába is várja valaki, hogy hülye módjára örvendezve leszállnak a Fehér Ház előtt, csak mert egyesek azt akarják.


Üdv, George Adamski

2013. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Semmit nem fogadnék el bizonyítéknak, hogy nem voltak itt földönkívüliek, mivel a saját szememmel láttam repülő csészealjat fényes nappal és több ok miatt is úgy gondolom, hogy földönkívüli gép lehetett, nem pedig földi eredetű."


Tegyük fel, hogy tényleg láttál valamit. Mi az a több ok, ami miatt úgy gondolod, h. nem lehetett földi eredetű? Egyáltalán mit láttál pontosan?



"Már csak azért is mert nem tudjuk honnan jönnek, nem biztos hogy a világűrből, az is lehetséges, hogy párhuzamos világokból ( multiverzum vagy húrelmélet ), nem tudjuk milyen ismereteik vannak fizikából és nem tudjuk milyen meghajtású hajókat használhatnak, nem tudjuk milyen hosszú az életkoruk, nem tudjuk milyen alapú életformájúak."


Na ja, csak azt nem bírjátok felfogni, hogy mennyi rengeteg, semmire nem alapozható feltételezés van abban, amit állítotok. Párhuzamos világok, HA egyáltalán léteznek(jelen tudásunk szerint nem), és HA egyáltalán átjárhatóak, és HA az idegenek képesek is rá, hogy ezt megtegyék.

Nem értitek meg egyszerűen, hogy sokkal ésszerűbb magyarázatok is vannak ezekre a jelenségekre, mint a földönkívüliek..

2013. dec. 7. 19:00
 18/23 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy tényleg láttál valamit. Mi az a több ok, ami miatt úgy gondolod, h. nem lehetett földi eredetű? Egyáltalán mit láttál pontosan? "


1.)Repülő csészealjat még most sem tudtak gyártani, pedig már 70 éve látják őket.

Próbáltak kísérletezni vele, de az egész projekt végül megbukott, mert nem tudtak előrébb jutni. Példa:

( [link] )

Érdekes hogy a lopakodót és minden hasonló gép már köztudatban van vagy leleplezték őket és a nyilvánosság számára is ismert lett, de a repülő csészealjat egyszer sem, holott ha az ember fejleszti 70 éve már ennek meg kellett volna történnie ( plusz ha ennyi évtizede fejlesztik már elavult lenne és folyamatosan kellene újítani az új gépek mellett)


2.Még Amerikába csak-csak, de hogy Magyarországon a 90-es évek közepén (mert hogy ekkor láttam) kísérleti repülőgépekkel vagy drónokkal repkedjenek kizárt dolog. Pénzünk sincs rá és itt nem történnek ilyen katonai fejlesztések


3.A tárgy belement egy kicsi felhőbe, aminek láttam az elejét és a végét is. 10 percig néztem, de soha többé nem jött ki belőle ( legalábbis látszólag, lehet olyan technológia volt ami láthatatlanná teszi a fénytörések lévén a szerkezetet). Ilyenre sem képes egyik gép sem ahogy tudom, legalábbis M.o.-n biztosan nem.


"Na ja, csak azt nem bírjátok felfogni, hogy mennyi rengeteg, semmire nem alapozható feltételezés van abban, amit állítotok. "

Ezek az elméletek nem ufóhívőktől származnak, hanem a tudomány embereitől. Rengeteg elmélet van, amit mégis tényként kezelnek az emberek és ugyanúgy nem nyertek bizonyítást teljesen mint ezen elméletek sem. Meg kell adni a lehetőséget, hogy ezek a világok is létezhetnek, nem szabad teljességgel kizárni.


"Párhuzamos világok, HA egyáltalán léteznek(jelen tudásunk szerint nem), és HA egyáltalán átjárhatóak, és HA az idegenek képesek is rá, hogy ezt megtegyék. "

Erre csak azt tudom mondani, hogy az emberek mindig azért tagadják E.T. idejövetelét mert magukból indulnak ki. Ezek az érvek a legtöbbször:

-"Mi nem tudunk oda menni, mert ők sem tudnak"

-"Miért nem látjuk őket és miért nem szálltak már le"

Miért kellett volna megtenniük? csak mert egyesek azt akarják? lehet megfigyelés (állatkerti hipotézis) és ezer egy dolog amiért nem fedik fel teljesen magukat úgy hogy MINDENKI azt mondja, hogy igen itt vannak.

-a fizikai és űrhajózási ismereteinket, csak a JELENLEGIEKRE tudjuk támasztani, de kitudja mi lesz 10-20-30 év múlva. Az idegenek sem tudják áthágni a fizika szabályait, csak hogy ők lehet fizikai és meghajtási ismereteikben ELŐRÉBB járnak, mint mi. Ezáltal hatékonyabban tudnak közlekedni az űrben

-egyáltalán nem biztos hogy rádiójelekkel kommunikálnak és egyáltalán nem biztos, hogyha fogják is a mi rádióüzeneteinket egyből válaszolnának is ( az is lehet hogy megnézik honnan jött a jel és sunyiba felkeresnek)

Persze az is lehet, hogy nem tudják fogni a rádiójeleinket, mert másfajta technológiájuk van.

Ókorban csak füstjelekkel tudtak kommunikálni. Még feltételezni sem tudták a rádiót. Már lézer fénnyel is kommunikálhatunk, sőt bizonyos részecske párok a kvantumfizikában végtelen távolságból is azonnal reagálhatnak arra ha az egyik megváltozik a másik is azonnal követi. Vagyis a kommunikációjuk is egészen más lehet mint a miénk.

-az életkorukat sem tudhatjuk, lehet náluk 300 év az öregkor, nem pedig 90


Egy ismerősöm ezt írta, bemásolom, tökéletesen igaza van ebben is:

"Amit találgatunk az nagyon a mi emberi logikánk, kulturális és társadalmi szokásaink kivetítése. Ha sokkal fejlettebbek vagy nagyon másak, mint mi, akkor el lehet fogadni, hogy sok minden amit csinálnak (vagy amit mi leszűrünk belőle!) az számunkra ismeretlen és egyelőre megfejthetetlen marad. Attól még az adott eset megtörténhetett (vagy nem, az ilyesmit ki lehet vizsgálni), de ennek igaz vagy hamis volta nem attól függ, hogy tudjuk-e értelmezni vagy sem."



Üdv, George Adamski

2013. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A gondolkodás lehetőségét mindenki születésekor megkapja. Csak fejlődése során a tanultak által butul meg.
2013. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
-.- ... Honnan a nagy tudásod ,ami állítja ,hogy a földön kívül nincs élet ? Miért zavar az téged,ha valaki nem olyan földhözragadt és hihetőnek tartja más civilizáció létezését a Föld-ön kívül ?
2013. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!