Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó hívők! Ti mit fogadnátok...

Ufó hívők! Ti mit fogadnátok el bizonyítéknak?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne meggyőzni titeket, hogy a bolygónkon nincsenek és nem is voltak földönkívüli lények?
2013. dec. 7. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Azt elfogadnám, ha most megérkeznek ide az ufók és azt mondják, hogy eddig soha sem jártak itt.
2013. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Na Adamsky erre várhatsz. Szerintem a Welcome! táblát jobb, ha elteszed egy olyan... nem tudom, 1 millió évre. Inkább tudod mit, elő se vedd.
2013. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mivel hiszem hogy vannak, nem tudnàd bebizonyitani hogy nincsennek.

Ez kb az istenhivökre is igaz....

2013. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag semmivel. a legtöbb ufóhívő értetlen..
2013. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésemben

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5118..

pont az ilyen hozzád hasonló beszűkült látókörű emberekről folyt a vita . Olvasgasd kicsit a kommenteket, mert még a szkeptikusok is valószínűnek tartják a földönkívüli élet létezését :-)

2013. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Annácska, csak a félreértések elkerülése végett: a kérdés nem arról szól, hogy az univerzumban létezik-e bárhol máshol élet, hanem hogy járnak vagy jártak-e itt, a Föld bolygón földön kívüli lények.
2013. dec. 7. 12:01
 7/23 anonim ***** válasza:

Igazad van félreolvastam, de akkor ezt magyarázd meg :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5102..

Ezt még a szkeptikusok se tudták megmagyarázni :-)

2013. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Még hogy nem tudták megmagyarázni.
2013. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Anna.


Akkor az állás 1:1


Ugyanis ti egy nyomorult törzzsel tudtok jönni mint bizonyíték (amit én mint antropológiában és történelemben csak átlagosan képzett személy nem tudok magyarázni).

Ellenben minekünk rengeteg ellenérvünk van (soroljam?) amire ti szokásosan csak rámondtok valami "az ET-k megoldották,mert őnáluk még az 1+1 is 3".


Eddig azt a végkövetkeztetést vonhatnánk le hogy se a szkeptikusoknak,se a paleoasztronautásoknak nincs igazuk.Lehet keresni tovább a választ!

2013. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Losselte ***** válasza:

Nincs általánosan elfogadható bizonyíték. Mindenki számára az bírhat csak bizonyító erővel, amivel a lelkében azonosulni képes. Ez innen nézve kicsit bonyolultnak néz ki. Mi itt fizikálisan a 3. dimenzióban élünk és alkotunk. Más világok ehhez képest kisseb-nagyobb mértékben "elcsúsztatott" dimenziókaban léteznek, melyeket csak az azzal rokon lelkületűek képesek érzékelni. Rossz úton jár az, aki itt és most 3 dimenziós fizikai bizonyítékok után kutat. Nem fog találni semmit.

Én még sohasem láttam Amerikát... a róla szóló bizonyítékokat ha akarom hiszem, ha akarom, nem. Mégis pontosan tudom, hogy létezik... innen belülről.

Vagy semmi bizonyíték, hogy a Kárpát Medencében ezelőtt 3-400 ezer évvel már a mai magyar nyelv ősét beszélő nép élt, mégis pontosan tudom, hogy így van. És még sorolhatmám... Gondolom, érted a gondolatmenetet.

2013. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!