Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy ufo-t/ufokat...

Lehetséges hogy ufo-t/ufokat láttam? (többi lent) Valaki látta rajtam kívül?

Figyelt kérdés

éjfélkor 2014.01.01. 00:00 kor mikor ment a himnusz a tv-ben nézek kifele és látok egy tüzijátéknak tünő fényt menni megy megy még mindig megy szép lassan egy ívben majd lassan ugyanazon az utvonalon egy másik és utána még egy,azonos távolságra egymástól majd az ég közepén lassulnak (ugyanazt a távot megtartva) megállnak majd elkezdenek egymáshoz közelíteni egy háromszöget formálva (de nem mennek egybe) és utána elhalványulnak


VALAKI LÁTTA RAJTAM KÍVÜL?? én csepelröl néztem és észak fele láttam



2014. jan. 1. 00:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%

mi van?

fejedbe szállt a pezsgőből a buborék?

2014. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
nemittam ... 14 éves vagyok... nézem az elozoekben a kérdéseket és más is haromszöget látott tegnap este...
2014. jan. 1. 00:16
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
Basszus, ti is láttatok tegnap háromszöget? Ott volt az asztalomon, de azt hittem csak én látom.
2014. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen irritál, hogy épp akkor történik valami, amikor épp a Szürkékről írok bejegyzést a blogba...


Nem tudom, tudod a tűzijátékok elég érdekes dolgokra képesek, különösen, ha egymás után lövik fel őket, és később veszítenek fényükből.


Ha láttam volna, valószínűleg többet tudnék mondani, viszont konkrétabb leírást nem adtál róla, és mivel azt írtad "tűzijáték szerű", nagyon valószínű, hogy az is volt.

2014. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
nem létezik hogy tüzijatek volt mivel ez a folyamat kb 2 perces volt és egy olyan 20 kilométert vagy 10 et megtett az égen de ha gondolod elkészitem vázlatszerűen képekben
2014. jan. 1. 00:41
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönném. Talán még tudunk is kezdeni velük valamit.


Küldd el privátban, vagy tedd fel ide, és meglátom, mire jutok ezzel kapcsolatban.


Bár kép, vagy videó felvétel sokkal előnyösebb lenne, tudom, hogy a közhiedelemmel ellentétben, nem mindenki zsebében lapul egy kamerás telefon.

2014. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

mér készül de tényleg vazlatszerű ha nem megfelelö lefotozom majd holnap fényben és ra rajzolom a történéseket


nem volt nálunk fényképező másik szobaba volt én ledermettem és csak bámultam az eget, eszembe nem jutott hogy kamera

2014. jan. 1. 00:48
 8/35 anonim ***** válasza:
Ott voltam, ezek a repkedő háromszögek nem lehettek tüzijátékok!! Mit nem értitek hogy ufók voltak, hányszor kell már elmondanom, nem sok jó ígérem a szkeptikusoknak, ha most azonnal nem hagyják abba a billentyűzet szopogatását!!! És ezt vegyétek fenyegetésnek!
2014. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Sokan így reagálnak hasonló esetben. Kinek van kedve a kameráért kapkodni, ha közbe egy sokkal izgalmasabb dolog van kibontakozóban?


Sajnos ismerős a helyzet. Viszont én úgy állok a dolgokhoz, hogy senkinek nem akarok bizonyítani, így amikor lehetőségem van éjjelente kilógni a pusztára, azzal a céllal megyek, ha ismét látok valamit, abban gyönyörködni akarok és újabb kérdéseket kapni, majd válaszokat találni rá, nem pedig veszett mód fényképezni.


Hisz számomra minden világos, és magától értetődő, miért akarnék én másnak bizonyítani? Valószínűleg az első reakció, a kudarcba fulladt "Valószínűleg csillag." után a Photoshop lenne. Nem erősködöm senkinél, ahogy neked és másnak sem érdemes. A helyzeteden nem változtat más véleménye.

2014. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
[link] a kép többi része nemfontos.... mikor megjelent azt hittem hogy egy tűzijáték... mikor mar 15 másodperce haladt (az 1. fény) gondoltam ez tuti repülö de mikor mar + 2 fény megjelent és haladtak egymástól ugyanolyan távra...
2014. jan. 1. 00:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!