Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek földönkív...

Szerintetek léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mivel az univerzum hatalmas és több ezer bolygó van szerintem simán lehetséges hogy létezzenek földönkívüliek.És sok olyan ember van aki már látott is UFÓ-t az égen van aolyan is aki lefotózta, és egyesek azt állítják elrabolták őket bár szerintem sokan hazudnak.A szüleim folyton leszólnak hogy hiszek bennükbszerintük az emberek az egyetlen értelmes lények az univerzumban.Ti mit gondoltok? Tényleg csak magamnak mesélem be?

14/l



2014. jan. 1. 13:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
túl nagy az univerzum hogy csak mi legyünk benne szerintem léteznek
2014. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Spock parancsnok válasza:
Léteznek.
2014. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ha érdekel a téma, olvass komolyabban utána.


egyébként kár ezen filózni, totál esélytelen eleve, hogy csak az ember legyen az egész univerzumban élőlény, elég abba belegondolni mennyi bolygó létezik a világegyetemben, azt szokták mondani, hogy több mint ahány homokszem a földön..paff

2014. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Helo. S vagyok ismét, de most komoly válasszal. Annyi hibát láttam! - Lehetetlen, hogy csak az ember élőlény. -Ez tényleg így van. A kutya, macska, egér és minden más is az. Ugyanúgy a Földön túl is van élet:

a, Bizonyított: bakteriális életformák

b, Nem bizonyított, de valószínű ( nem értelmes, de nem bakteriális életformák ) nem rég ( 2013-ban ) találtak egy Földhöz hasonló bolygót ( űrteleszkópokkal ). Ezen, mivel van rajta növényzet és víz ( zöld és kék foltok az egész bolygón ), valószínűleg kialakulhatott élet, ha nem is értelmes.

c, Nem bizonyított, de ellen bizonyíték sincs ( értelmes élet ): az univerzum nagysága miatt valahol léteznie kell (!) ( a nagy számok törvénye miatt ) értelmes életnek, minimum olyan szintűnek, mint mi, emberek voltunk, vagyunk. ( Személyes vélemény: lehet, hogy egy ókori, egy középkori vagy egy mostani ember szintjén állnak, de lehet, hogy messze túlhaladtak minket )

Ui.: c, Mivel nem bizonyított a létezésük a földönkívüli értelmes életnek, ezért ( amennyiben léteznek ) nem tudjuk, hogy humanoidok-e egyáltalán.

Üdv mégegyszer: S

2014. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!