Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki volt az a földönkívüli ki...

Ki volt az a földönkívüli ki az ENSZ-ben tartott előadást és mi volt a témája?

Figyelt kérdés
Minkor is volt ez ? Nem emlékszem a nevére. Ő melyik is volt : kis szűrke volt vagy emberszerű plejádi is ?
2014. jan. 15. 17:30
 1/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
"szűrke". Ugyanattól az embertől származnak ezek a degenerált kérdések, vagy ennyien nem tudják leírni azt a bonyolult szót, hogy szürke?
2014. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nomális válaszokat kérek.
2014. jan. 15. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre válaszoljak - függetlenül attól, hogy kamunak tartom-e - szerintem Val Thor-ra gondoltál kérdező.

[link]

Ő beszélt az ENSZ-ben, Pentagonban is.


Itt egy másik link rövidebben leírva:

[link]


Nos, a Vénuszon nem tud megélni egy ilyen lény mint köztudott, ahoz "kicsit" forró. De azért arra kíváncsi lennék ki lehet ez az ember. Sajnos semmi infót nem találtam róla, hogy kiderítették volna.

2014. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 6-os ! :) Az egyetlen értelmes választ adtad.


Most utánanézve, Lee Carrollra gondoltam a Kyron bolygóról érkezve 1995-2007-ig 7 különböző nemzetközi konferencián tartott előadást az ENSZNEK [link]


Nem tudom az ugyanaz-e a lény volt-e a vénuszról. Tudomásom szerint a vénusz felszíne alatt a bolygó belsejében élnek a lények egy párhuzamos dimenzióban. Mint a belső föld lakói.

2014. jan. 15. 20:19
 5/8 Szecsői Tibor ***** válasza:

#7 Az első mondata a honlapnak:

"In 1995, 1996, 1998, 2005, 2006 and 2007, Kryon was invited to come to New York and channel for the Society of Enlightenment and Transformation ) S.E.A.T, ... a member of the United Nations Staff Recreation Council.

Ez a Staff Recreation Council nem pont úgy hangzik, mint ami komoly dolgokkal foglalkozna :)...


"Tudomásom szerint a vénusz felszíne alatt a bolygó belsejében élnek a lények egy párhuzamos dimenzióban. Mint a belső föld lakói."

Aha. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt csillagászati szakfolyóiratokban olvastad.

2014. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nóccas. A csillagászok sem tudnak még mindent !
2014. jan. 15. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék fel erre a spiritufo.ditro oldalra, mert ez egy támadó weboldal... ha felmész, automatikusan letöltődik a gépedre egy trójai vírus.
2014. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező:Te talán ismered az összes létező ételt?

Gondolom nem.Akkor kérlek cáfold meg hogy dél amerikában van egy olyan desszert amiben 1 kg só van,mégis mézédes!


Gondolom most a fejedet fogod hogy hogyan lehet ilyen ökörséget írni,mint amit írtam.De te ugyanezt mondtad csak más volt a benne foglaltak neve.

A hasonlat lényege az,hogy te erre azt feleled"nem,ilyen sós dolog nem lehet édes".

Ezt a kijelentésedet a már előzőleg megszerzett tudásodból nyered (egész életedben azzal szembesültél hogy ha sózol,az sós ízt vált ki,nem édeset)


A csillagászatban is ez a helyzet,Több csillagászgeneráció figyelte a Vénuszt,és emellett még rengeteg mindent.Így sikerült annyi információt szereznünk ez idő alatt hogy látjuk minek van alapja,és minek nincs.


Ajánlom a kritikai gondolkodás gyakorlását mert akár anyagiakban is jól lehúzhatnak majd életed során ha ilyen finoman szólva naiv vagy.


Mondani én is simán mondom magamról hogy a földi nyelven ki se mondható bolygóról jöttem.Aztán majd hisznek nekem a naivak.

2014. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!