Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láttam vagy csak valami...

UFO-t láttam vagy csak valami repülőt?

Figyelt kérdés

Reggel mikor suliba mentem a kistesómmal amikor megkérdezte hogy mi az ott az égen.Először nem értettem mit lát aztán észrevettem egy kör alakú fényes valamit a távolban.Nem volt se ködös se túl napos se esős idő olyan épp jó úgyhogy tisztán láttuk aztán eltűnt és felbukkant máshol egy darabig cikázott aztán eltűnt.Csillag nem lehetett mert már elég világos volt.Mi lehetett? Hiszek a földönkívüliekben mert hatalmas a világegyetem meg minden szóval lehetett az is de akár repülő is mondjuk az nem így mozog..szerintetek mi lehetett?

15/l



2014. febr. 3. 14:07
 1/7 anonim válasza:
57%

énis hiszek bennük de a magam módján. pl nem hiszem el ha valaki azt mondja látott UFO-t és mégis hiszek benne fura mi? Amúgy nem valószínű, Egész földön nyomon követik a föld körüli mozgást. Amerikában több 100 parabola csak azt figyeli hogy van-e mozgás, de persze olyan nem nagyon találnak semmit, kivéve persze a WOW jelzést de az már régen volt.

15/f

2014. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor valami repülő lehetett vagy nemtudom:D

Amúgy köszi a választ:)

2014. febr. 3. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem azonosítottátok és repülő tárgy volt, ezért biztosan UFO.
2014. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam!

28/F

2014. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez egy UFO volt,mert egy repülő nem cikázhat......

Bár nem csa ez az egy egy dolog lehetett!

Lehetett gömbvillám is.

Ugyanis a gömbvillámok szoktak cikázni,és fènyleni.

Továbbá azt is írtad,hogy hirtelen eltűnt...

A gömbvillámok néha csak úgy felszívódnak.

Szòval lehetett gömbvillám is,meg lehetett UFO is,de szerintem inkább gömvillám volt.

2014. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hello

nyugi nem kell félni

én is láttam már és tudom miaz utána jártam fél napomba beletelt.Ez egy műhold volt ami félévenkét lejebb jön az atmoszférán belül ugy hogy látható és felvételt készít a földről és elküldi a google earthnek

2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:D
2014. febr. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!