Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt vannak az UFO-k ez lehetsé...

Itt vannak az UFO-k ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Tehát kezdjük azzal, hogy elvileg semmi nem képes gyorsabban hajdani a fénynél és a legközelebbi csillagrendszer nem is tudom 4 és félévnyire van innen tehát a földönkívüliek nem utazhatnak oda-vissza valahol meghúzták magukat valamelyik bolygón és olykor-olykor meglátogatnak minket vizsgálódás céljából hisz mi emberi humanoidok megfigyelés alatt tartjuk az állatokat tehát ugyanezt csinálják a kis-zöldek vagy legalábbis valószínű ezek a feltételezések igen ésszerűek lennének és megmagyarázna sok mindent

ezt nektek szkeptikusok Ide a nobel-díjat. ;)



#UFO #univerzum #szkeptikus #ide a nobel-díjat #kis zöldek #mars lakók #ki a király?
2014. márc. 20. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Tegnap valaki kiírt egy ilyen kérdést, meg most előtted is, ami idegen civilizációval foglalkozik.

Érdekes, milyen válaszok jöttek a kérdésekre, most olvasgattam.

2014. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
én is UFO vagyok, de ez titok :-)
2014. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

#1 Azt a kérdést én is olvastam mindjárt meg is nézem, hogy válaszolt-e a kérdésére.

#2 mostmár nem titok elárultad magadat. :-D

2014. márc. 20. 13:50
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tegyük fel, hogy egy idegen faj képes a fénysebesség felével menni.. az annyit jelent már, hogy 8 év alatt az Alpha centauriról ideérnének.. az nem olyan sok idő.. legalábbis a mi technkikánk még ennyit se tud (hivatalosan).
2014. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

IV dartheon.


Pár kérdéssel lejjebb valaki azt fejtette ki, hogy mindez hogy lehetséges, évek, meg hónapok nélkül.

2014. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
ha valóban itt vannak, akkor se tudhatunk a jelenlétükről. lehet hogy nem is humanoidok, hanem mondjuk rovarfélék. az is lehet, hogy nem a mi mérettartományunkban léteznek, hanem ténylegesen rovarméretűek. a tudósok azt is bebizonyították, hogy az inteligencia nem függ a felegyenesedéstől.(elvégre a kutyák is egyre intelligensebbek.) tehát. a valószínűségi esély kicsi, de lehet egy rovarszerű, földi rovar méretű inteligens idegen faj a földön, és ha nem visz magával semmiféle technológiát, akkor azt se fogod észrevenni, hogy folyamatosan megfigyelnek. így könnyű elbújni. vagy nem?
2014. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
50%
A parlament is tele van velük, és éppen Orbán a vezetőjük!!!
2014. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
te a másik ufo kérdéshez is írtál, ennyire szíved csücske a vezér?
2014. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim válasza:
Mondtam,hogy ne monddel senkinek!!! erre mitcsinálsz? elmondod mindenkinek áh.
2014. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Most vicces, okos vagy provokatív próbálsz lenni? Nem derül ki egyértelműen, de bármelyik a célod, egy kicsit próbálkozz jobban, mert ez bizony így kevés.
2014. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!