Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt aki komolyan gondolja...

Van itt aki komolyan gondolja ezt az egész UFO témát, vagy csak mindenki szórakozásból ír ide?

Figyelt kérdés

Néha nehéz eldönteni, hogy egy komolyabb kérdés mögött valódi kíváncsiság rejlik, vagy inkább egy gondolkodó troll, aki aztán a válaszok láttán csak otthon nevet.

Ugye mindig képek, meg videók vannak, tárgyi bizonyíték, amit az ember a kezébe foghat, vagy olyan kép ahol egy ember az idegen lénnyel közösen szerepel, soha nem készül.Most tekintsünk el azoktól, amikre még az 5 éves is rámondja hogy fake, mert annyira átlátszó hogy photoshop remekmű.

Mi motivál még embereket ebben a témában, vagy esetleg amatőr kutatókat, ha semmi bizonyíték nincs?

és emberek erre a témára áldozzák néha egész életüket, vagy fiatalságukat, olyan ez mintha valaki álmokat kergetne, soha nem éri el őket, mert megfoghatatlan, elérhetetlen dolgok, képzelet szüleményei.

Szóval várom az érdeklődők válaszait.



2014. ápr. 12. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ember gondolja komolyan, hogy létezik földönkívüli ember, mióta a közoktatás beindult, és ezzel elindítva az emberek gondolkodását, nehéz kételkedni a létezésükben, inkább az lenne hihetetlen, ha nem létezne földönkívüli élet a lehetőségek számát figyelembe véve..


sokan gondolják, komolyan ,de aligha van használható válasz, mivel mind szinte egyéni vélemény, mert mégis, milyen esélye van annak, hogy ide a gyakorira téved egy ténylegesen érdeklődő és valós dolgokat megélt személy, nem sok

2014. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem vannak. én is az vagyok.
2017. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!