Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegen űrhajók hogyan...

Az idegen űrhajók hogyan /milye technikával kommunikálnak az ufo hívők szerint?

Figyelt kérdés

FIGYELEM:


Ha olyan kitalált fogalmakkal válaszol valaki mint"19. dimenziós fényinterrezgésmező-hullámokkal",attól kérném hogy mondjon egy két szót legalább az alapjairól.


Mert az hogy egy nemlétező (bocsánat:Az ő fején kívül nem létező) szót hoz elő válaszként,az nem válasz.


Ha meg létező technikát írnátok akkor csak egy "I" betűt írjatok.


A 2. oldal környékén majd mindkét tábornak felteszek néhány kérdést.



#kommunikácció
2014. ápr. 14. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

semmilyennel, mert nincs ilyen.

sehol egy tudományos vizsgálat a témában, laboratóriumban a teszteredmények visszaellenőrizve sincsenek, csak üres szavak dobálása megy, hogy így meg úgy kommunikálnak, vagy esetleg utaznak.

azt azért megnézném, aki itt nem feltételezésbe bocsátkozik,hanem kijelenti, hogy ő márpedig tudja, így meg úgy csinálják ezzel a technikával.

szóval én is azért várom a válaszokat, mint a kérdező.

de senki ne számítson itt semmire,mert ez nem létező dolog.

2014. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Fogalom sincs, ha tudnám híres tudós lennék, de mivel nem vok tudós és nem érzem magamat ufohívőnek sem szkeptikusnak úgyhogy nem tudok teljeskörű magyarázatot adni, de sztem nem rádiójelekkel csinálják, amit csinálnak hisz nem fogtunk értelmes lényektől rádiójeleket ebből arra következtetek, hogy vagy túl messze vannak vagy nem rádiójelekkel kommunikálnak.

U.i. CIA ügynökség. :D

2014. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Az idegen űrhajók 20. dimenziós fényinterrezgésmező-hullámokkal kommunikálnak
2014. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek azért nincs sok értelme, mert olyan technológiák birtokában lehetnek, amiket még egy nagy tudós se feltétlenül értene meg, nemhogy egy egyszerű gyakoris :-D De amit a Star Warsban használnak hologram kivetítést azt el tudom képzelni .
2014. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

úgy látom itt nem lesz meg a két oldalnyi válasz.

nem kellett volna kiírnod a neved, mert így mindenki tudja, hogy szkeptikusként csak provokálni akarsz.

csak egy szimpla kérdést írtál volna ki, egyből jött volna 10-15 válasz, de így...láthatod.ennyi.

2014. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah! Möbiusz ügynök nagyon megváltozott és nem az előnyére mondhatni hármas ügynök lett kémkedik a trolloknak ez hazaárulásnak számít beöntést neki izé... akarom mondani szedje össze magát ügynök. :D
2014. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, nem akartam válaszolni, mert Möbiusz-szalag írta ki a kérdést és tudom, hogy ő szkeptikus és troll egyvelege, szóval fölösleges neki bármit írni, de aztán meggondoltam magam.


Először is senki sem tudja biztosra, hogy mivel kommunikálnak az idegenek. A beszámolókból ez nem derül ki. Mindössze annyi, hogy telepátiával egymás között vagy az ő nyelvükön. Persze ezt csak egymás között.


Más technolgiai írások és beszámolók vannak a hajójukkal kapcsolatban (íves folyosók a hajón, középen van a meghajtó erő a hajó belsejében, nem pedig úgy mint mi gépeinknél, elektromos-vagy antigravitációs meghajtás), de semmi konkrétum - ami érthető, bolondok lennének megadni egyrészt, másrészt úgysem értenék meg az éppen ott lévő emberek. Szerintem a tudósok zöme sem fogná fel hirtelen és nekik is tömegesen össze kéne fogniuk, ha esetleg a kezükbe akadna egy ilyen gépezet.


De szerintem biztos hogy nem rádiózással kommunikálnak.

Lassú módszer és szerintem már elavult is.


Ez olyan, mintha én a videókazetták korában próbálnám neked elmagyarázni a Blu-Ray korongot, hogy arra mennyi film fér rá, nem kell tekergetni a filmek között, laposabb, kisebb helyen elfér, teljesen más technológia és óriási adattal lehet telepakolni.

Ég és föld között a kettő, pedig csak 20 évtizednyi távolságra vannak egymástól.

Akkor egy űrutazásra alkalmas faj ezek alapján miféle technológiával rendelkezhet?

Elképzelni sem tudjuk!


Bár a kommunikációra nincsenek tippjeim, de más technológiákra igen, látván az emberiség jövőbeli terveit:

kivetített 3D-s képernyők és nyomtatók, mikrochipes kontaktlencsék, robotpilóta, biorobotok alkalmazása, esetleg ők maguk is félig gépek, az agy lementése és tárolása bizonyos eszközökön stb. eekz pedig bár még nem valósultak meg nálunk, de csak meg kell nézni a tudomány jövőbeli terveit, a különböző cégek újításait.


George Adamski

2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Lehet kétértelmű volt:Úgy értem két egymástól távoli hajó.


egyik mondjuk a Kuiper övnél repdes,másik pedig itt a Föld környezetében.

Nem úgy értem hogy egymás közt.

2014. ápr. 14. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kvantum-összefonódást használják ki. Azonnali, lehallgathatatlan kommunikáció, bárhol is legyenek ebben a világban.
2014. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük alapul, h hogy kommunikálnak, akkor alapból lehallgathatatlanok! Legalábbis számunkra!

Egy fejlettebb érzékszervvel fonódnak össze a gondolataik!

Amit a tudósok úgy gondolnak, h a kvantummechanikát hasznosítják!

Talán valami egészen máshoz van közük!!

Amiről mi ki tudja mikor szerzünk tudomást!

50-100 év? Legalább is mi széles tömegek!

2014. ápr. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!