Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! Milyen érvetek van...

UFO hívők! Milyen érvetek van az UFO-k, és idegen civilizációk létezésére?

Figyelt kérdés

Sok fórumot olvasgattam már, könyveket, meg a videómegosztót is nézegettem.De semmi mást nem látok mint néhány lelkes ember fantáziájának a termékét írva és képekbe meg videókba szerkesztve.

Nálatok mi volt az a pont, ahol azt mondtátok, hogy már hiszek, mert ezt olvastam vagy láttam?



2014. ápr. 1. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok UFO hívő, de az biztos, hogy nem mi vagyunk egyedüli lények ebben a hatalamas univerzumban, nincs róla bizonyíták, de arról sem, hogy nincsenek.
2014. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok most egy összefüggő fogalmazást irni ezért csak pár pontban felsorolom nálam mik azok amik "meggyőztek" abban hogy vannak földönkívüliek:

-a mi bolygónk 4,5 milliárd éves és ennyi idő alatt létrejött egy civilizáció(hacsak nem volt elöttünk is egy másik ami már elment o.O). Szerintem biztos van olyan másik bolygó ahol ugyancsak kialakult egy értelmes élet (ha csak 1-2 milliárd évvel idősebb az ő bolygójuk és tegyük fel hogy nem pusztitották ki magukat akkor azon 1-2 milliárd év alatt sokkal elöttünk járhatnak technológiailag ami az űrprogramjuk előrehaladtával is arányos).

-Nazca vonalak, miért "rajzoltak" volna ilyeneket biztos nem azért mert nem tudtak mit csinálni jó dolgukban

-ausztráliai és sok egyéb barlangrajz

-egyiptomi rajzokon is van egy pár érdekes "hierogrifa" + piramis(de ez inkább lenyűgöző(pi ismerete+aranymetszés) és idejöhet még a stone henge és még hasonlók)

-aztékok(vagy inka,maja már nem tudom biztosan) hirtelen eltünése


most a fejemből elsőre ezek pattantak ki de ami érdekel annak olvass szerintem utána:)

2014. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Én se vagyok úfó hívő, de a repkedő tárgyak, amiket felvettek eléggé érdekesek, h ez bizonyítja-e, h vannak rajtunk kívül is mások, az más kérdés. Hallottam olyan forrásokat is, h pl. a Nasa sokkal előrébb tart tudományban/ ill. technikába is, mint azt feltételezni mernénk, de persze kérdéses, h ebből is mi igaz.
2014. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 MrSenki válasza:
63%
Nálam az volt az a pont,amikor Gyurcsány miniszter elnök lett :D Akkor valóban megváltozott a nézőpontom és rá kellett ébrednem,hogy az idegenek igencsak léteznek és itt járnak köztünk...:/
2014. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"nincs róla bizonyíták, de arról sem, hogy nincsenek."


A semmit azt nem kell sehogy sem bizonyítani.Mert logikátlan lenne.Itt csak az ellenkezőjét kell bizonyítani, de csak a fantázia van a másik oldalon.

2014. ápr. 1. 15:35
 6/24 MrSenki válasza:
78%
Azért az ókori építmények és a sumér agyagtáblák számomra elég meggyőzőek :)
2014. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

3as


"Nasa sokkal előrébb tart tudományban/ ill. technikába is, mint azt feltételezni mernénk, de persze kérdéses, h ebből is mi igaz."


Ez nem olyan hallottam féle hír, hanem inkább egyre jobban elsiemrt hír, javarészt a repülő tárgyak mögött az általuk pénzelt technika próbáit láthatjuk az égbolton.


2es


"aztékok(vagy inka,maja már nem tudom biztosan) hirtelen eltünése "

Az konkvisztádorok kiírtották a nép nagy részét, majd a maradék rabszolga sorsba került, ahogy a feljegyzések is állítják.


"egyiptomi rajzokon is van egy pár érdekes "hierogrifa" + piramis(de ez inkább lenyűgöző(pi ismerete+aranymetszés) és idejöhet még a stone henge és még hasonlók) "

Ez inkább arra utal, hogy az adott kulturának igen magad fejlettsége volt, és képesek voltak ilyen dolgokat építeni.


"ausztráliai és sok egyéb barlangrajz "

Hát ez jó volt, szerinted azok az emberek a régi korokban nem ettek erjedt gyümölcsöt, vagy fogyasztottak bódító hatású növényeket, és rajzoltak fura ábrákat, amik eltorzítva ábrázolnak embereket, meg madarakat reptében, meg a kettő egyvelegét, amit UFO-knak néznek.


"Nazca vonalak, miért "rajzoltak" volna ilyeneket biztos nem azért mert nem tudtak mit csinálni jó dolgukban "

Ez már lerágott csont, vallási hagyományápolás céljából keletkeztek ezek a földbe taposott ábrák.


"a mi bolygónk 4,5 milliárd éves és ennyi idő alatt létrejött egy civilizáció(hacsak nem volt elöttünk is egy másik ami már elment o.O). Szerintem biztos van olyan másik bolygó ahol ugyancsak kialakult egy értelmes élet (ha csak 1-2 milliárd évvel idősebb az ő bolygójuk és tegyük fel hogy nem pusztitották ki magukat akkor azon 1-2 milliárd év alatt sokkal elöttünk járhatnak technológiailag ami az űrprogramjuk előrehaladtával is arányos). "


Még a föld teljes történetét sem ismerik a tudósaink teljesen mert mindig vannak vakfoltok, meg régészeti leletek, amiket nem tudnak hova rakni, de a földről származnak, akkor hogy akarunk olyat feltételezni, hogy volt előttünk már egy civilizáció, ami már elment.

Akkor a technikai visszafejlődést lett volna a történelemben, pedig ennek a fordítottja igaz, folytonosan fejlődik a technika.Ha igaz lenne a feltételezésed, akkor régi űrhajókat kéne találni, meg egyéb űreszközöket.de eheleyett csak csontok meg más leletek kerülnek elő.

2014. ápr. 1. 15:48
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezügyben is érdemes a pszichológiához fordulni. Miért ehhez? Mert az emberi agyban, személyiségben születik a kérdés, a hit, a kételkedés, a tévút, a téveszme, a reménykedés is. Az emberi elmének a tudománya pedig a pszichológia. Oroszlánrésze a jelenségnek a gondviselés igénye. Sokkal, sokkal többen gyermekek érzelmileg, tudatilag belülről, mintsem gondolnánk. A gyermek pedig igényli a nagyobbat, a többet, a biztonságot, a kalandot, a felfedezést. Ez utóbbi kettő igénye mondjuk személyiségtípus-függő is. Egyszóval az ember felé fordulni illik a kérdés vizsgálatakor, sok fals útra rámutat, máris hatékonyabb tud lenni az érdemi kutatás. A SETI program véget ért, ennyi biztos, ki-ki vonja le a maga következtetését ebből. Sokan hódolnak e hitnek, mert tanulást nem igényel, csatlakozhatnak valami, fontosnak vélthez, valami nagyhoz, mely majmolásával ők is lehetnek valakik (hízelgő az egónak) - rendre buta emberekről beszélünk. Mindenbe, mibe csak lehet, korlátlanul furmányos "gondolat"menetek mentén képesek belelátni a létezésüket (már-már chamtrail-szint). Az egészséges érdeklődés persze nem baj, az ember sajátja a keresés, azzal nincs gond. Magam is várom a kapcsolatfelvételt, egyúttal azt is tudom - érzésem szerint reálisan gondolkodva - hogy erre vajmi kevés esély van. Gyerekként, úgy 10 éves koromig hittem bennük, bár már akkoriban is gyanús volt. Azóta megbarátkoztam a valósággal, nosztalgiaértéke viszont van. Sokan menekülésként választják az ebben való hitet. A kérdésre is reagálnom kellene.:D Nincs bizonyíték, az ember a bizonyíték, a hinni akarás. Volt itt egy kérdés tegnap: mi mozgatja a világot. Hát láthatjuk; a hit.


"néhány lelkes ember fantáziájának a termékét írva és képekbe meg videókba szerkesztve" - frappáns megfogalmazás, nálad a pont. A 'lelkes' szót másra cserélném.:)

2014. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"MrSenki" hozzászólóval egyetértek!

Igazából a kereszténybiblia is tele van harmadik típusú találkozásokkal! Ezt a szövegek, s a festmények is igazolják!

Akár a régi építmények!

2014. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te még nem találkoztál idegennel, attól még létezhetnek, nem tudom elhinni, hogy ennyi beteg ember lenne a földön, ahányan már találkoztak vele.
2014. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!