Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegen űrhajók hogyan...

Az idegen űrhajók hogyan /milye technikával kommunikálnak az ufo hívők szerint?

Figyelt kérdés

FIGYELEM:


Ha olyan kitalált fogalmakkal válaszol valaki mint"19. dimenziós fényinterrezgésmező-hullámokkal",attól kérném hogy mondjon egy két szót legalább az alapjairól.


Mert az hogy egy nemlétező (bocsánat:Az ő fején kívül nem létező) szót hoz elő válaszként,az nem válasz.


Ha meg létező technikát írnátok akkor csak egy "I" betűt írjatok.


A 2. oldal környékén majd mindkét tábornak felteszek néhány kérdést.



#kommunikácció
2014. ápr. 14. 12:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ugye tudod utolsó hogy a gondolatok pusztán töltött részecskék (Na+,K-) vándorlásából adódnak?
2014. ápr. 15. 17:07
 12/17 A kérdező kommentje:

Á,milyen ökörséget írok!


K+,nem K-


Szép is lenne ha ekkora elektronegativitással még - lenne!

2014. ápr. 15. 17:10
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

A részecskék mozgása nem véletlenszerű!

Ahoz, h célba érjen kell valami mibe be tud épülni,

ami fogadja s feldolgozza!

Mint a telefonvonal. Ha van vétel, lehetséges a kapcsolat!

A mostani egyetemes tudással az a "baj", h rendszeresen

változik! Olyan mint a programozás a lényeg, h megértsd,

hogy milyen nyelven magyarázzák, teljesen mindegy!

Pár évente cserélik az "eszközt" s ez folyamatos!

De gondolom ezt te is tudod!

2014. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Möbi, sokszor kihangsúlyozva elmondtad, hogy nem hiszel az ufókba a tudomány embere vagy csak abba hiszel amit látsz, akkor mi ez a kérdés ?


Csak nem titkon ufó hívő lettél ? Anna, 404, Adamski vagy Zoltán megbabonázott?

2014. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ezt a közhelyessé vált szófordulatot hogy a tudomány embere "azt hiszi el amit lát".


Ez két okból is zavaró megbélyegzés.

Egyrészt vannak gyengébb értelmű embertársaink akik a "látni" szót ebben az esetben félreérthetik és a valódi látáéssal kapcsolhatják össze.Ilyenkor szoktak születni ilyen okos kommentek hogy "akkor miért hiszel az atomokban,azokat se láttad még!",meg hasonlóak.


Máűsrészrt azért se szeretem mert ez alapján a szófordulat alapján úgy tűnhet az embereknek hogy a tudományosan gondolkodó emberekben nincs semmi kreativitás,innováció.

Ugyanis ha valaki valóban csak azt ismeri el ami bizonyított,vagy legalábbis logikusnak tűnik a léte,akkor mondhatni elzárja magát a további felfedezésektől.Igaz,ha valaki túlontúl kreatívan áll hozzá a megismeréshez,akkor születhetnek hülye ötletek is,de lássuk be,ez nem katasztrófa.(amíg be nem meséli magának hogy voltaképp igaza van)


Csak kis kitérő hogy miért nem szeretem ezt a megnevezést.


Na de reagálok rendesen is a hsz-edre:


-Nem,nem "babonázott" meg se Zoli kvantumos hablatya,se Anna náci idegenjei.

Pusztán azt szerettem volna tudni hogy az ufohívők mennyire vannak tudatában egy igen fontos dolognak,konkrétan a kommunikációs problémáknak.


Merthogy nem érzékelünk semmifajta rádiójeleket,se semmilyen jeleket.(mármint amik anomáliák lennének)

Ezt a kvantumösszefonódásos dolgot már hallottam egyszer és azóta nem találtam semmit ellene.

Végül is nem tűnik lehetetlennek,de az hogy egy természeti jelenség létezik,még nem biztos hogy felhasználható céljainkra.

A sejtmag átültetéses klónozás elméletben például tökegyszerű,csak hát kiderült hogy a gyakorlatban a petesejteknek csak pár százaléka marad életképes,és hogy az utódok születése is akadályokba ütközik.

Ez kiváló példája annak hogy ami elméletileg zökkenőmentes,az gyakorlatban már bonyolultabb.

(azt azért csak zárójelben megjegyzem:Zolival ellentétben én nem képzelem magam kvantumfizikusnak,úgyhogy tegyük inkább a kérdőjelek polcára ezt a kvantumösszefonódós dolgot.Lehet hogy lehetséges,lehet hogy nem,tehát szerintem értelmetlen egy ilyen vitában felhasználni azt,amiről senki nem tud biztosat)

2014. ápr. 15. 22:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Sok mindenben igazad van kérdező!

De sztem egy vitába mindig benne van a haszon potenciálja!


Jelenleg mi "kisemberek" sötétbe tapogatózunk,

s a komoly szervek elzárkóznak, a köztudattól!

Úgy, hogy most "csak mi vagyunk"

2014. ápr. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na először is: a kvantumösszefonódás az egy jelenség.

Azzal kommunikálni nem lehet.

A kommunikációhoz (itt, ebben az esetben) részecskék kellenek, és a kvantumösszefonódás pl. azt okozza, hogy ha valaki ebbe belehallgat, akkor mindketten azonnal rájönnek, hogy tégla épült be a vonalba.


Úgyhogy - ha az idegen űrhajók kvantumösszefonódást használnának - akkor mi képesek lennénk meghallani a kommunikációjukat! Legalábbis arra a rövid időre, amíg erre ők rájönnek, és módszert váltanak.


Másrészt ez azért sem jó, mert ez is fénysebesség alatt működik, ami lassú.


Valamirevaló sci-fiben a kommunikációra is a hiperteret használják, ahol nem csak az anyag, de az információ is rendkívül rövid idő alatt jut célba - hogy hogyan, azt ma még nem tudni.

De egy sci-fi író nem válaszolhat mindenre, mert akkor nem férne be a szobájába a Nobel díjaitól.

2014. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!