Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ehhez mit szóltok szkeptikusok...

Ehhez mit szóltok szkeptikusok? Egy repülő Indiában földönkívüliek márpedig léteznek íme a bizonyíték a többi lent. ↓

Figyelt kérdés

Egy házaspár éppen fotót akart

készíttetni magáról az indiai Qutub

Minarban, amikor különös dologra

lettek figyelmesek egy szuperhős humanoid szerű lény Supenen-hez hasonlóan repkedtek az égen bámulatos felvételnek lehetünk tanúi: [link] ezt mivel lehet magyarázni valóban léteznek szuperhősök? az igazság ligája többé nem mese! :D



2014. máj. 7. 09:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 és ezt muszáj volt bejelenteni? nagyon értelmes vagy. :)
2014. máj. 7. 11:24
 12/21 savanyújóska ***** válasza:
Bocs, nem arrol van szo, hogy nem vagyok hajlando szobaallni veled, csak egyeb dolgok tisztazasaig meg nem szeretnek hozzaszolni a konkret esethez.
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De most is hozzá szóltál akkor most hogyis van ez?
2014. máj. 7. 11:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha te erröl a pici valami foltról megállapítod, hogy "humanoid", akkor igencsak túlzol. Ezen jóformán semmit nem lehet látni egy elmosódott sziluetten kivül.
2014. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 10? Nem Kókler, meg még +10 nick kb, nem unod magad? Mert szerintem te még el is hiszed magadról, hogy vicces vagy, pedig nem.


Egyébként a videó kamu, tisztán látszik, hogy humanoid, de akkora magasságban egy pontnak kéne látszódnia, de mivel ez nem így van, akkor kb. 20 méter magas az a lény. Nevetséges videó.

2014. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
# 15 nem 10 éves vagyok, hanem 5 éves bácsi tudja maga, hogy a kamerán van egy zoom mond? tudja, ami felnagyítja a messzire lövő objektumot, de amikor ezt a furcsa jelenséget produkálja a kép homályosabb lesz viszont kivehető egy humanoid szerű lény, amin repked a levegőben és még valami nem vagyok kókler cseszétek meg mit nem lehet érteni ezen? kezdek nagyon pipa lenni. #1 áruló ezért még számolunk várjál, várjál teszel fel majd még kérdést akkor viszont én jövök. :D
2014. máj. 7. 14:17
 17/21 savanyújóska ***** válasza:
Szovegertes papa... "Konkret kerdeshez"! Nekem a szavahihetosegeddel es a felkeszultsegeddel vannak problemaim, ezert a VIDEOT meg sem nezten, es NEM IS KOMMENTALTAM, elnezest a kiemelesert, ha lenne, csak dolt betus lenne, nem akarok kiabalni, minek? Tehat en azt kerdojeleztem meg, hogy te egyaltalaban helyesen ertelmezed a dolgokat. Es van meg tobb mas egyeb fenntartasom is, de rendes billentyuzet hianyaban azoktol megkimelem ezuttal a nagyerdemut.
2014. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az ufo-k nagyjáról bebizonyosodik, hogy kamu.

Felteszem van olyan kamu amiről nem derül ki.

Én nem láttam még ilyet, de láttam már fotoshopból élő embereket. El sem hiszed miféle alakok.

És persze ne zárjuk ki az ember mintás fehér "papírsárkányt", ami szerintem még piacképes is lenne.

2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tényleg, nem lehetsz 10 éves, mert akkor már negyedikes lennél az általánosban, helyesírásod, fogalmazásod pedig csak másodikosnak megfelelő...

.

Superman filmekből nem fogsz doktorálni.

Javaslom légy a Hófehérke filmek szakértője, ugyanis a törpék jobban tudnak ártani, mint a Superman. Már csak azért is, mert a nem túl magas fűben is el tudnak bújni!

2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Már léteznek olyan technológiák, amit csak a hátadra kell csatolni és máris repülhetsz!


Itt van néhány kép, de ha többet szeretnél látni, olvasni erről, akkor keress rá a google.com keresőben.


JETMAN (lökhajtásos ember)

[link]


Jatpack

[link]

2014. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!