Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez az FBI-os UFO dokumentum...

Ez az FBI-os UFO dokumentum miért nem érdekel senkit?

Figyelt kérdés

Úgy értem a roswelli incidens körül már évek óta megy a vita, hogy ufó volt-e vagy ballon.

Erre a hivatalos FBI honlapon felvan téve az eddig titkosított akta, amin tisztán le van írva, hogy repülő csészealjról van szó kis testekkel, amin fémszálas szövésű ruha volt:

[link]

Ez ellen mi a kifogása a szkepóknak?


George Adamski



2014. júl. 24. 21:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%

A 7-esnek írom: ezt fordítva is el lehet játszani: akik nem hisznek ezekben, azoknak most egyszer csak az FBI-oldal hiteltelen lett? Ha egy UFOk-kal kapcsolatos dolgot elismernek, tehát elismerik, hogy legalább 50-60 éve hazudnak, akkor már hiteltelen egy oldal?

Szerintem időnként kiszivárognak valódi információk, néha lejárnak titkosítások is. Manapság az internet és mobiltelefonok világában már nem lehet mindent csak úgy eltitkolni, elsumákolni, és erre rájöttek szerintem. Ezzel még a saját malmukra is hajtják a vizet, mert összekeverednek a valódi információk a hamisakkal, és ez az elitnek szintén érdeke.

Aztán még lehet, hogy arra is rájöttek, hogy mára már az emberek annyira el lettek hülyítve és kábítva, hogy az ingerküszöbük is jóval feljebb ment. Így van ez mindennel: az emberek már szinte közönyösen nézik és hallgatják a hírekben azt, ahogyan a háborúkban ölik egymást az emberek, meg az idióta politikusok "birkóznak" egymással. De így van ez mindennel gyakorlatilag, és sajnos ezzel a témával is, tisztelet persze a kivételeknek. Én továbbra is hiszek a valódi UFO-kutatásban!

2014. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
7-es válasza: Én úgy vélem, az fbi hivatalos oldalán is látható, korábban titkosított irat, valóban az fbi irattárában lévő irat, s említés található benne ufóról, 3 láb magas emberkékről, fémes kinézetű ruhában.
2014. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%
A 6-osnak teljesen igaza van szerintem!
2014. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

"Ezek az emberek nem szkeptikusok, hanem szűk látókörűek és konzervatívok. Ebben nőttek fel, ezt nevelték beléjük, ezt kiverni sehogyan sem lehet. Ez van..."


Mennyivel egyszerűbb ad hominem támadni a másikat, ugye?


@Kérdező, megint egy szemtanú beszámoló. Már ezer és egyszer leírtam. Magányos szemtanúk beszámolói nem érnek semmit. Több százmillió, de talán milliárd ember hiszi, hogy beszélt Istennel, Szűz Máriával, Jézussal, Allahhal, Mohameddel, Sívával, Brahmannal, Dzsudzsuval, a Nagy Hegyi Szellemmel, nemrég elhunyt nagyapjukkal, stb.

Magányos emberek beszámolói nem érnek semmit. Csoportok beszámolóinál legalább lehet teszteli, hogy mennyire vág egybe a meséjük, de az sem túl megbízható. Az emberek téveszmék áldozatai, buták, hazudnak, stb. Valakinek a beszámolója felkerült az FBI honlapra, attól még ugyanennyit ér.

Ha tudsz mutatni valami tárgyat, ami csak UFO-któl

származhat, már meg is győztél. Elraboltak több ezer embert, de egy csavart, egy hamutálat, egy olajfoltot, egy mikrobát nem hagytak hátra? (Vagyis ennek űrlény megfelelőjét)

Ez neked hihetőnek tűnik?

Nekem nem.

2014. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
21%
Most az van felróva a szkeptikusoknak, és azért földhözragadt buta emberek, mert jobban szeretik az idejüket mittomén gördeszkázással vagy teniszezéssel tölteni, mint hogy ufos sztorikat olvasgatnak?
2014. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
42%
Azzal nincsen baj, ha valakit nem érdekel ez a téma, de ha nem érdekli, akkor miért néz be ide? Ezt nem tudom megérteni sehogyan sem! Mert olvasva egyeseknek a hozzászólásait, azt szűröm le, hogy egy mákszemnyi érdeklődés sincsen bennük. Ugyan mindenkinek joga van oda betekinteni, kattintani, ahová akar, meg még írni is, csak egyszerűen nem értem benne a logikát. Mert ha valaki nem hisz valamiben, akkor valószínűleg nem is érdekli az adott dolog. Ha például engem nem érdekel egy téma, akkor be sem nézek oda. Na, ezt nem értjük mi, UFO-és ezotéria érdeklődők!
2014. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%
Ami a 14-es írt, az a témának egy tipikusan felszínes megközelítése, bár a felvetésben van logika. Nem akarom ugyanazt már 101-edszerre leírni.
2014. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
A buszon lézerkardozó bolondon is elmosolyodik egy kicsit az ember, de attól maga még sem olyan.
2014. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Rossz hasonlat, a kettő dolog nem tartozik egy lapra!
2014. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg nagyon szeretném tudni, hogy mit keres az UFO rovatban az, akit a gördeszka érdekel, aki lesz@rj@ az ufókat, akinek kisebb gondja is fontosabb??? Trollkodni jönnek, meg lepontozni, ami szintén trollkodás???


Számtalan tárgyi bizonyíték van, nagyobb, mint egy csavar, a "roswell-i ufó", meg még sokan mások. Nem csak egyedi beszámolók vannak, hanem például az egész mexikói légvédelem. Olyan esetek, melyeket sok-ezres tömegek láttak, filmeztek, fotóztak, Ázsiában, Amerikában, Európában, Afrikában és az Antarktiszon is. Egyetlen "Józsinak" sem vitték oda külön-külön!


Diplomás tudósok raja foglalkozik ezzel az ággal, akiknek meggyőződésük és nem hitük a földönkívüli élet. Még egyszer ki kell hangsúlyozni, hogy sokkal több, kézzelfoghatóbb bizonyíték van rá, mint a fekete lyukakra, meg a távoli galaxisokra.

2014. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!