Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az elméletről, hogy a földön él egy csomó földönkívüli lény, akik külsőre úgy néznek ki mint mi emberek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 17:32
1 2 3 4 5
 11/48 MrPifta ***** válasza:
50%
ma pont ránéztem egy galambra, és eszembe jutott, nem-e egy idegen álcázta magát
2014. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Engem az is érdekelne nagyon, amennyiben igaz ez az elmélet, hogy az emberi külső mellett úgy is élik a mindennapjaikat mint mi emberek, teljesen felvették az emberi életformát, vagy csak az álcázáshoz kell nekik az emberi külső?
2014. szept. 12. 21:46
 13/48 anonim ***** válasza:
52%
Neked ahhoz sincs agyad, hogy felfogd a válaszokat. -.-
2014. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
79%
Én múltkor annyi pálinkát ittam,hogy nem csak ufók,de vérfarkasok,vámpírok és zombik is megjelentek...:D
2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
23%

Ezek az infók némelyik embert sokkszerűen érinthetik,aki nincs rá felkészülve, ne olvassa tovább!

Aki meg erre a kérdésre kereste a választ, azoknak remélem tudtam segíteni.



Kettő ilyet tudok mondani biztosan!

Egyik Valiant Thorn ő a vénusz nevű bolygó egy másik dimenziójából jött, valós ember volt, lefotózva még az amerikai elnökkel is, több videó és kép készült róla, meg azzal a két személlyel, vagy idegennel, akikkel jött.


Pár érdekesség róla.


[link]


[link]


És egy másik ember, aki egy más fajt képvisel, de szintén a földön él, az ő arcvonásain lehet látni, hogy egy kicsit mintha fura lenne, olyan nem emberi, de mégis humanoid formát mutat.


Róla is egy kis érdekesség.


Egy társadalmilag magas pozícióban lévő ember, de sok infó van róla a neten is.

Munkássága a dulce katonai bázis humanoid fajkísérleteihez köthető, és különféle génkereszteződések elkészítéséhez, azzal a szervezettel, aminek a vezetője volt.


Lady Barbara bírónő.

A cikk közepén beszélnek a bírónőről egy kicsit.


[link]

2014. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
75%

"Valiant Thorn ő a vénusz nevű bolygó egy másik dimenziójából jött"

A Vénusznak több saját dimenziója van? Ez új, mesélhetnél még róla. Egyébként ha már nyilvánvaló hülyeséget állítasz, akkor legalább megpróbálhatnál linkelni valamit, ami nem egy olyan oldal, amit valami másik világban élő félig bolond 14 éves szerkeszt.

2014. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
36%

Kispajtás!

A mai világba a guglit csak tudod használni, ugye, remélem ahhoz nem kell használati útmutató!

Akkor lehet kutakodni, videó, képek, és sok egyéb infó is van mindkét emberről, de főleg az elsőről!

Az hogy itthon, nálunk milyen újság hozza le azt amiben ez szerepel, az meg miért zavar.

Ha angolul tudsz, vannak egész jó netes oldalak, ahol róluk beszélnek, és írnak.

Tudod, gugli, kilehet keresni!

2014. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
36%

"egyébként ha már nyilvánvaló hülyeséget állítasz, "


Nem én állítom,én csak megnéztem azokat a könyveket, netes oldalalkat, videókat ahol ő van, és ezt állítja magáról.

Azért a kettő között kicsit nagyobb különbség van, nem gondolod?

De remélem azért még a szövegértés menni fog!

2014. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
74%
És ha ő azt állítja magáról akkor az úgy is van? Én is mondhatom, hogy a Mikulás vagyok mégse igaz.
2014. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
13%

De te felszólaltál az ensz-ben, és az amerikai elnöknél, hogy te vagy a mikulás?

Sejtem a választ.

De ő meg járt mindkét helyen.

És elmondta miért jött.

De tudod gugli, és már adja is az infókat.

Menni fog?

2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!