Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az elméletről, hogy a földön él egy csomó földönkívüli lény, akik külsőre úgy néznek ki mint mi emberek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 17:32
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát az emberek egy része tényleg olyan, mintha másik bolygóról jött volna.
2014. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Ha elfogadjuk azt az elméletet, hogy a Földre az első olyan molekulák, amikből az élet kialakult, az Űrből érkeztek, akkor tulajdonképpen mind földönkívüli lények vagyunk.
2014. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Shai-Hulud ***** válasza:
83%
Én még mindig várom az ebben hívő ismert tudósok listáját.
2014. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, vigyázz, mert még felhozza David Icke-ot, mint elismert tudóst...
2014. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 500 ufókutató ***** válasza:
17%
Igen, az eddig fellelhető bizonyítékok szerint vagy 300 féle faj van jelenleg a Földön, vagy 1000 bázis van a Földön, ahol együttműködnek az idegen fajok emberekkel, csak Mexikóban több száz, de rendszeresen figyelik az internetet és a médiát, az ember nem leplezhet csak úgy le egy-egy bázist, mert az életével játszik.
2014. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
80%

48%-os remélem még nézed ezt a topicot,

1.elég provokativ vagy azzal hogy mindenkit kisfiúnak nevezel,lekezelő a hangnemed szóval moderáld magad ha már nagyfiúként akarasz vitatkozni.

2.google nem=bizonyitéknak, az hogy pár degenerált ufo oldal azt irja hogy az az ember ufo akkor az nem jelenti azt, sok ember nem birja felfogni hogy az hogy egy könyvre hivatkoznak(megirom egy másik könyvben az ellen példát) vagy egy ufo oldalra az nem jelent 100%-os bizonyitékot.Ha linkelsz nekem 20oldalt ahol ugyanazokat irják le és van olyan köztük amit nem egy 12éves gyerkőc szerkesztett akkor elgondolkozok rajta.

3.honnan tudunk mégis ezekről az infókról ha tegyük fel igazak?Ki irta le ezt a beszélgetést aki nem halt meg rögtön ezután?Talán az elnök nyilvánosságra hozta?Kétlem ha mégis linket kérek videóval ahogy az elnök beszél erről.

4.értem én hogy videó egy random emberről de mégis honnan tudunk róla?2rendőr volt szemtanú oké.Elkisérték a pentagonba,Stimmel eddig?Megtudták hogy nem evilági srác akkor az a minimum hogy a nagyokosok azt mondták a zsaruknak hogy ha beszélnek kapnak egy golyót.Szóval kérdem én KI IRTA EZEKET LE?Főleg úgy ha ez az ember VIP!!! fontosságú ember volt akkor honnan a fészkes fotonban tudnak róla?Hmmm?

5.Gondolom erre megint valami "gugggli ott van vazze" vagy hasonló dolgokat irsz és figyelmen kivűl hagyod amiket irtam...

2014. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
ha egy jó szándékú idegenről van szó akkor gondolom ez a találkozás nem a megfélemlítésről szólt titkosszolgálati szinten.. egyszerűen engedtëk a dolgot majd hagyták leülni, aki meg hinni akart az csatlalozott
2014. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Én is sokszor gondolom, hogy nem ember vagyok. De sajnos nincs ilyen szerencsém...
2014. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
extraterresialis asztallények ezek akiknek 4 lábuk van de nem székek illetve nem is lóúk ,de kútcsák sem a sámlinak se keverékei.
2014. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Spilerke ***** válasza:
68%
Ez már tényleg naivitás. Ha léteznek idegenek biztosan másképp néznek ki, mint az ember, az sem biztos, hogy az emberhez hasonlóan oxigént lélegznek be, vagy egyáltalán hasonló a biológiai testfelépítésük.
2014. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!