Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az elméletről, hogy a földön él egy csomó földönkívüli lény, akik külsőre úgy néznek ki mint mi emberek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 17:32
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
79%

"Kettő ilyet tudok mondani biztosan!"


Szóval mégiscsak hülyeséget állítottál.


"Vénusz nevű bolygó másik dimenziója"


... tudod, jó nagy szerencséd van, hogy nem vagyok valami diktátorféleség, mert a hozzád hasonló ostoba embereket börtönbe záratnám viccen kívül.

2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
45%

"Vénusz nevű bolygó másik dimenziója"


Tudod a multidimenziók létezését már régen bebizonyították, mint a párhuzamos világok elvi lehetőségét is.

Az hogy nálunk még a technika nem olyan fejlett hogy éljünk ezeknek a dolgoknak a kiaknázásával, attól független léteznek.

De neked is annyit mondok, guugli, és lehet keresgélni, de azért remélem a kulcs szavakat nem nekem kell még megadnom nektek!

2014. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
73%

"Tudod a multidimenziók létezését már régen bebizonyították"

Na és ki bizonyította? Linkelj már valamit, ami nem az újviágtudat, mert mást te se hiszem, hogy fel tudsz mutatni. Gugli, gugli, persze, hogy kidob csomó f4szságot angol nyelven is erre a Valiant Thor-ra vagy ki a tökömre, de hol van bizonyíték? Az lenne a bizonyíték, hogy valaki azt mondja, hogy leszállt egszer csak az égből meg, hogy puha a keze?

2014. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
28%

Én nem érvelni jöttem, hanem a kérdezőnek és azoknak megmutatni ezt, akik eddig nem találták.

Most elolvashatják, és kitudja ez az infó később az életben merre vezeti őket.

A kérdezőnek, meg nektek is válaszoltam.

nekem ez nem érdekem, hogy erről bármit is bizonygassak, egyrészt nem velem történt, de viszont válasz a kérdező kérdéseire.

Ellenben ti már nem a kérdésre válaszoltok, hanem provokáltok, amit jelentek is, gondolom a szabályzatot elolvastátok, ugye?

2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
73%
Ja provokálunk ... Tudod csak jó lenne ha állítasz valamit akkor azt megindokolnád valamivel, mert így semmi alapja nincs az egésznek. Illetve ha olyan nagyon könnyű gugliban találni valami hiteles bizonyítékot erre, akkor igazán linkelhetnél gyorsanegy-kettőt ha már itt osztod az észt.
2014. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
47%
Te provokáltál minket a lekezelő, guglizó gyökér hangnemeddel. Élőben is így viselkedsz? Sokszor ütnek meg?
2014. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
28%

Ácsi-ácsi, kisfiúk!

Én a kérdező válaszára válaszoltam, gondolom visszaolvasni még vissza tudtok, az menni fog?

És utána jött egyik díszpéldánya valamelyikőtöknek, az kezdte, de tudod vissza nyíl, és már olvashatod is.

És amúgy én mit bizonygassak mikor a gugliból kiszedsz minden infót, hm?

pici ész, oszt gondolkodjál!

2014. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod csak jó lenne ha állítasz valamit akkor azt megindokolnád valamivel, mert így semmi alapja nincs az egésznek."


Ott van kéttő vagy három link,olvasd el, ha jól látom videó is van benne.

ha nem érdekel, akkor ne foglalkozz a témával, ha érdekel, akkor tudod gugli, és keresgélsz.

De az a te magánügyed.

ha érdekel valami kiírsz egy új kérdést, és majd jönnek rá a válaszok, ha jönnek.

De erre a kérdésre ez volt a válasz, amit a kérdező kérdezett.

Tudom ennek a gondolatsornak a megértése az agyi feldolgozókapacitásban nálatok okoz némi fennakadást, de most nincs nektek suli, hiszen hétvége van, ráértek rajta gondolkodni.

2014. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy direkt nem raegálsz rá vagy nem jut el az agyadig, de mint írtam, ezekről én pédául semmi hiteleset nem tudtam találni gugliban, de ha te ennyira hiszel benne akkor gondolom van rá valami okod és beavathanál engem is, oké, hogy google de ott csak a látogatók és idegen nyelvű társait találtam első körben, úgyhogy ha van valami hiteles bizonyíték is akkor azt igazán elküldhetnéd, mert nem találtam semmi normálisat.

Erre a "kisfiúkra" meg nem igazán tudom mit mondjak, mi próbálunk normálisan kommunikálni veled, de a válaszaid kimerülnek a "gugliban ott az infó, a keresőszavakat ugye nem kell megadnom" című történetben, úgyhogy elgondolkozhatnál, hogy ezek alapján ki is viselkedik úgy mitn egy kisfiú.

2014. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy írtam vannak angol nyelvű oldalak is.

Félreértés ne essék, ennek a hithez semmi köze.

Erről a két személyről lehet tudni, a netes infók alapján, hogy földönkívüliekhez hasonlítják őket, vagy valami utalást tesznek rájuk, hogy ők nem evilágiak.

Írja sok angol magyar és még jó néhány nyelvű lap.

Hinni tudod, a templomban kell, és nem ebben.

Ahogy mondtam a kérdező kérdésére a válasz ott van, ha nektek nem tetszik azzal nem tudok mit csinálni, max kiírtok egy új kérdést ezzel kapcsolatban.

2014. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!