Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van akkor, hogyha az...

Mi van akkor, hogyha az idegenek nem földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ők is a földön jöhettek létre, még mielőtt mi megjelentünk volna. Kétfelé ágazik az elméletem:

1) Az idegenek a földön fejlődtek ki és itt is éltek,építkeztek(lásd: piramisok), de mikor rádöbbentek arra, hogy az emberek elviselhetetlenek, leléptek, és néha visszajönnek hogy ellenőrizzék, milyen irányba haladunk, és ha elérünk egy bizonyos fejlettségi/társadalmi szintet, akkor ismét fel veszik velünk a kapcsolatot.

2) Az idegenek maguk az emberek, akik sok ezer évvel ezelőtt elérték azt a fejlettségi szintet, ahol rábukkantak valami szörnyű dologra(pl. Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás, Telekinézis, stb.), ezért inkább génmódosították magukat egy kis csoport kivételével úgy, hogy ilyesmi a kisebb agykapacitás miatt többet ne fordulhasson elő és a teljes technológiájukat elpusztították, és megfosztották magukat az örök élettől, hogy ne legyen senkinek se ideje újra rájönni hogy mi volt az a dolog.

A kisebb csoport pedig újra és újra látogatja az "új" embereket hogy ellenőrizzék, hogy a módosítások megfelelő irányba haladnak-e.


De persze mind ez feltételezés, az is lehet, hogy soha nem járt a földön az embereken kívül inteligens élet, és erre az elméletre is csak annyi bizonyítékom van hogy "nem találtam ellene szólókat".

De hát végül is ez az egész UFO téma nagyrészt spekuláció, nem?



2014. szept. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Abszolút lehetséges ! Ezt az esetet fejtegeti a mi lenne a földön az emberiség után c. dokumentum film, melyet a spektrumon láttam !


A természet mindent visszavenne. Szóval lehet hogy évmilliókkal előttünk kifejlődött egy nálunk fejlettebb civilizáció, csak ők elpusztították egymást atommal ami Mohendszo Dárónáűl találtak

2014. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem van benne igazság!

Ami még igen furcsa, hogy az őshüllők csontja sugárzik!

Valami speciális anyaggal kenték le, h el fedje!

Akkor még is mi végzett velük?

Mert nekem ez nagyon úgy fest, h egyszerűen kilőtték

őket!

2014. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 KukacHarcos válasza:
De a NASA is nagyon de nagyon sok dolgot eltitkol szerintem mert azt állitják sokan hogy a holdra szállás kor űrlények repkedtek ott meg városok vannak a marson csak el titkolják es minden marsrol keszült képen retusálják azokat. Na de majd akkor lesz baj ha ide jönnek majd akkor mint mindtad amikor mar
2014. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 KukacHarcos válasza:
Elértunk egy bizonyos tarsadalmi szintet ( bocsanat veletlen iras kozben elkuldtem a valaszt)
2014. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Mint mondtátok: az is lehet hogy szétlőtték egymást egy "régi 3. világháború"-félében vagy szimplán háborúban álltak egy másik fajjal ami túl nagy falat volt nekik úgyhogy szétlőtték őket. De ha fejlettek voltak akkor hová tűntek a földet védő fegyverek/hajók roncsai? Lehet hogy meg vannak csak a NASA ezt is titkolja? Vagy teljesen megsemmisültek.


Lehet hogy ezek merész feltételezések, de egyes tudósok azt állítják, hogy a piramisok fúziós reaktorok voltak... Szerintem ezekhez képest kifejezetten enyhe feltevéseket teszünk.

2014. szept. 28. 22:29
 7/44 Napfonat ***** válasza:

Jó ötletek ezek. A helyedben írnék erre a verzióra egy sci-fi novellát vagy regényt.


Mohenjo Daro igen érdekes, mert radioaktív csontvázakat találtak. Egybevág a Mahabharata és a Ramayana ősi indiai írásokkal, ahol gigantikus égi városokról tudósítanak, amelyek háborúban álltak egymással, és amikor a Napnál ezerszer fényesebb tűzcsóvát löttek le a Földre, akkor megolvadtak a sziklák, és az elefántok elégtek.

Érdekes, nem?

2014. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
te már láttál idegent?!
2014. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Spilerke ***** válasza:

Ez úgy hülyeség, ahogy van


"Úgy értem, hogy ők is a földön jöhettek létre, még

mielőtt mi megjelentünk volna. Kétfelé ágazik az

elméletem:"


A Föld körülbelül 4,567 milliárd éves az evolúciós fejlődések és a Föld biológiai élővilága is jól nyomon követhető. Úgyis mondhatnám, hogy minden a maga idejében történt: [link]



"1) Az idegenek a földön fejlődtek ki és itt is

éltek,építkeztek(lásd: piramisok), de mikor

rádöbbentek arra, hogy az emberek

elviselhetetlenek, leléptek, és néha visszajönnek

hogy ellenőrizzék, milyen irányba haladunk, és ha

elérünk egy bizonyos fejlettségi/társadalmi

szintet, akkor ismét fel veszik velünk a

kapcsolatot."


Akkor ők az emberiséggel ellentétben igen gyorsan fejlődtek. Alig, hogy lejöttek a fáról máris űrhajókat terveztek, amúgy meg egy ilyen nagy mértékkű civilizációt nem lehet csak úgy eltüntetni nyomtalanul. A piramisokra pedig már jópár elmélet van, amiben már nem szerepelnek se ufók, se Földet elhagyó idegenek :P


"2) Az idegenek maguk az emberek, akik sok ezer

évvel ezelőtt elérték azt a fejlettségi szintet, ahol

rábukkantak valami szörnyű dologra(pl.

Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás,

Telekinézis, stb.), ezért inkább génmódosították

magukat egy kis csoport kivételével úgy, hogy

ilyesmi a kisebb agykapacitás miatt többet ne

fordulhasson elő és a teljes technológiájukat

elpusztították, és megfosztották magukat az örök

élettől, hogy ne legyen senkinek se ideje újra

rájönni hogy mi volt az a dolog.

A kisebb csoport pedig újra és újra látogatja az

"új" embereket hogy ellenőrizzék, hogy a

módosítások megfelelő irányba haladnak-e."


Mondom egy ilyen technológia fejlődésnek nyoma maradna a civilizációkat nem lehet csak úgy eltüntetni. A Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás, Telekinézis pedig abszolút hülyeség az univerzumot nem lehet egy gombnyomással elintézni a telekinézis dologban pedig nincs semmi rossz. Ha ezt esti mesének szántad, akkor csak gratulálni tudok :D


"....erre az elméletre is csak annyi

bizonyítékom van hogy "nem találtam ellene

szólókat"."


Én pedig a gumimaciik ellen nem találtam bizonyítékokat Gremi, Tami, Grafi, Zámi stb. Amúgy meg mellette szólókat találtál? :D

2014. szept. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem, még nem láttam idegent.


Mellesleg nem tudom mi lenne itt ha mindenk TK-val rohangálna de nem hiszem hogy sok jó.

Amúgy ezeket csak példának hoztam...

2014. szept. 29. 07:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!