Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van akkor, hogyha az...

Mi van akkor, hogyha az idegenek nem földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ők is a földön jöhettek létre, még mielőtt mi megjelentünk volna. Kétfelé ágazik az elméletem:

1) Az idegenek a földön fejlődtek ki és itt is éltek,építkeztek(lásd: piramisok), de mikor rádöbbentek arra, hogy az emberek elviselhetetlenek, leléptek, és néha visszajönnek hogy ellenőrizzék, milyen irányba haladunk, és ha elérünk egy bizonyos fejlettségi/társadalmi szintet, akkor ismét fel veszik velünk a kapcsolatot.

2) Az idegenek maguk az emberek, akik sok ezer évvel ezelőtt elérték azt a fejlettségi szintet, ahol rábukkantak valami szörnyű dologra(pl. Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás, Telekinézis, stb.), ezért inkább génmódosították magukat egy kis csoport kivételével úgy, hogy ilyesmi a kisebb agykapacitás miatt többet ne fordulhasson elő és a teljes technológiájukat elpusztították, és megfosztották magukat az örök élettől, hogy ne legyen senkinek se ideje újra rájönni hogy mi volt az a dolog.

A kisebb csoport pedig újra és újra látogatja az "új" embereket hogy ellenőrizzék, hogy a módosítások megfelelő irányba haladnak-e.


De persze mind ez feltételezés, az is lehet, hogy soha nem járt a földön az embereken kívül inteligens élet, és erre az elméletre is csak annyi bizonyítékom van hogy "nem találtam ellene szólókat".

De hát végül is ez az egész UFO téma nagyrészt spekuláció, nem?



2014. szept. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

A) Én nem kioktatlak, csak próbállak meggyőzni. Mellesleg a rádióban és az atomreaktorban nem tiltotta semmilyen fizikai törvény hogy létezzenek


B) Én már utaztam előre az időben... Most is azt csinálom. És szerintem ti is.


C)Idő: Ha növeljük a sebességet lassul az idő. Fénysebességnél megáll. Fénysebbességnél nagyobb sebességnél feltételezhetően visszamegy. E=Mc², vagyis a tömeg arányos a sebességgel. Tehát fénysebességnél végtelen a tömeg. Végtelen tömeg meghajtásához végtelen energia kell. Vagyis ilyen módon nem lehet visszamenni az időben.


D)Ha létezne is időutazás, mint azt előttem már említették, rengeteg a paradoxon. Pl. Tegyük fel hogy eltöröd a lábad mert elesel egy ágban. Visszamész az időben azért hogy elvedd onnan az ágat hogy ne törd el a lábad. Oké, a lábad megúszta, így nem kell vsszamenned az időben, viszont akkor nem veszed el az ágat és eltöröd a lábad. Tehát megint visszamész...==> PARADOXON

2014. okt. 9. 21:42
 42/44 anonim ***** válasza:
inkább az időutazás igaz szerintem, ez már hihetőbb minthogy a dinoszauruszokat atombombákkal nyírták ki!lehet van valami természeti jelenség is ami megtöri az időt, ez magyarázná a kriptid észleléseket és hogy miért csak időszakosan látják őket és miért nem találják pl:loch nessi szörny
2014. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

A) Miből gondolod, hogy helyesen és maradéktalanul ismerjük a fizika törvényeit? Egykor törvényszerű volt, vagy legalábbis annak hittük, hogy ha valaki bizonyos távolságnál messzebb van tőlem, akkor nem hallhatom a hangját. Aztán valaki feltalálta rádiót, és puff neki. Valószínűleg még elég sok ilyen előreláthatatlan heuréka-pillanat vár az emberiségre, de ha mégsem, azt úgysem fogjuk tudni. Mindig feltételeznünk kell, hogy nem vagyunk tisztában mindennel és számolni vele, hogy tévedünk, különben sehova sem haladunk.

B) Szerintem is. De hogy jön ez ide? :)

C) Ha jól értem, akkor ez csak addig állja meg a helyét, amíg nem vagyunk képesek végtelen energiát előállítani. Ezzel kapcsolatban lsd. A) válaszom.

D) Értem a paradoxon fogalmát, de attól, hogy az emberi logika nem tud megbirkózni valamivel, az még nem lesz ténylegesen lehetetlen. De hogy a példádra reagáljak, ezt a problémát például (spekulatív szinten) fel lehet oldani a párhuzamos valóságok/idősíkok elméletével: ez esetben ha megmentem magam a lábtörésről, akkor egy az enyémtől eltérő "idővágányra" kerülök, ahol, mint mondtad, nem volt okom visszamenni az időben, tehát onnantól kettő lesz belőlem: egy ép lábú és egy törött lábú, utóbbi egy olyan valóságból származik, ahonnan szőrén-szálán eltűnt nem sokkal azután, hogy eltörte a lábát... vagy épp lehet, hogy ilyen esetben az időutazó technológia lehetővé teszi, hogy hazamenjek a saját "világomba", ahol ugyan továbbra is törött lesz a lábam, de legalább tudom, hogy van egy alternatív verzióm, aki megúszta ezt. Na ezért mondom, hogy spekuláció szintjén értelmetlen bármit kizárni :)

2014. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
megfájdult a fejem ettől a sok baromságtól amit olvastam
2014. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!