Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van akkor, hogyha az...

Mi van akkor, hogyha az idegenek nem földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ők is a földön jöhettek létre, még mielőtt mi megjelentünk volna. Kétfelé ágazik az elméletem:

1) Az idegenek a földön fejlődtek ki és itt is éltek,építkeztek(lásd: piramisok), de mikor rádöbbentek arra, hogy az emberek elviselhetetlenek, leléptek, és néha visszajönnek hogy ellenőrizzék, milyen irányba haladunk, és ha elérünk egy bizonyos fejlettségi/társadalmi szintet, akkor ismét fel veszik velünk a kapcsolatot.

2) Az idegenek maguk az emberek, akik sok ezer évvel ezelőtt elérték azt a fejlettségi szintet, ahol rábukkantak valami szörnyű dologra(pl. Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás, Telekinézis, stb.), ezért inkább génmódosították magukat egy kis csoport kivételével úgy, hogy ilyesmi a kisebb agykapacitás miatt többet ne fordulhasson elő és a teljes technológiájukat elpusztították, és megfosztották magukat az örök élettől, hogy ne legyen senkinek se ideje újra rájönni hogy mi volt az a dolog.

A kisebb csoport pedig újra és újra látogatja az "új" embereket hogy ellenőrizzék, hogy a módosítások megfelelő irányba haladnak-e.


De persze mind ez feltételezés, az is lehet, hogy soha nem járt a földön az embereken kívül inteligens élet, és erre az elméletre is csak annyi bizonyítékom van hogy "nem találtam ellene szólókat".

De hát végül is ez az egész UFO téma nagyrészt spekuláció, nem?



2014. szept. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 11/44 Spilerke ***** válasza:

De mi szól mindezek mellett?


- Mellesleg nem tudom mi lenne itt ha mindenk TK-val rohangálna de nem hiszem hogy sok jó.


- Ha mindenkinek TK-ja lenne, akkor az olyan dolog, mint a telekinézis egy teljesen hétköznapi dologgá válna, azáltal, hogy mindenki képes volna rá. Tehát nem különbözne azoktól a képességektől, amiket az ember már amúgyis birtokol. Attól, hogy kitalálsz valamit még nem lesz igaz.

2014. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Különös figyelmet fordítottam arra, hogy kiemeljem hpgy valószínűleg nem igaz. Ezért feltételezés, és nem nagyon lehet megcáfolni.
2014. szept. 29. 14:01
 13/44 A kérdező kommentje:
De azért még egyszer tisztáznám: Ezek csak példák
2014. szept. 29. 14:02
 14/44 anonim ***** válasza:

a dinoszauruszok csontjai rossz példák voltak ugyanis nem úgy haltak ki ahogy azt sokan gondolják hanem a kezdetektől fogva

voltak kisebb kihalások, árbazalt,betegségek,szárazság,szökőár,stb ezek megritkították őket, és mégis minden kihalt állat csontja sugárzik, még a nagy K/T kihalás előtt kihalt fajoké is

nem atombomba vagy valami sugárzó fegyver a tettes, a dinoszauruszok szép lassan megritkultak és kialakultak belőlük a madarak majd bekövetkezett a meteor becsapódás, ha atombomba lett volna szerinted egy madár túlélte volna?nem...max rovarok ezért mondom hogy nagyon rossz példa

2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

"dinoszauruszok csontjai rossz példák voltak"


Ez bizonyított tény! Professzor úr...

2014. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Am a leg nagyobb ostobaságot te állítod azzal, h

meteor! Ennyi erővel a te meteorod is elpusztította volna a rovarokat, s minden mást is!

Szánalmas, h ilyen okos Tónik próbálnak érvényesülni!

Hát ezzel nem győztél meg...

Am megkérdezhetem, h milyen tanulmányokat is végzel?

Mondjuk ezzel a logikával nem hinnék el rólad sokat..

2014. szept. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Napfonat ***** válasza:

Kedves utolsó!

A paleozoológia, a paleoklimatológia, a geológia és a geomorfológia tudományágai kellő bizonyítékot találtak ahhoz, hogy bizonyossággal kijelenthessék: a dinoszauruszokat egy hatalmas aszteroida becsapódása pusztította ki. Bár léteznek más elméletek is, de a meteoros verzió egyre több bizonyítékkal szolgál.

2014. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akk figyelmedbe ajánlom a friss

kutatások eredményének elolvasását!

2014. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen egyértelmű véleményem arra, hogy ezek a lények hogyan haltak ki, mivel mi, mai emberek nem voltunk ott.

De valahogyan van egy olyan érzésem, hogy ezek a lények, illetve hozzájuk hasonlók nem kb. 65 millió éve, hanem annál sokkal később pusztultak ki valamilyen okból kifolyólag.

2014. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Napfonat ***** válasza:
Na ne! Mi jön ezután? A dínók és az ember békés egymás mellett élése?
2014. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!