Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van akkor, hogyha az...

Mi van akkor, hogyha az idegenek nem földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ők is a földön jöhettek létre, még mielőtt mi megjelentünk volna. Kétfelé ágazik az elméletem:

1) Az idegenek a földön fejlődtek ki és itt is éltek,építkeztek(lásd: piramisok), de mikor rádöbbentek arra, hogy az emberek elviselhetetlenek, leléptek, és néha visszajönnek hogy ellenőrizzék, milyen irányba haladunk, és ha elérünk egy bizonyos fejlettségi/társadalmi szintet, akkor ismét fel veszik velünk a kapcsolatot.

2) Az idegenek maguk az emberek, akik sok ezer évvel ezelőtt elérték azt a fejlettségi szintet, ahol rábukkantak valami szörnyű dologra(pl. Gombnyomásra való univerzum-elpusztítás, Telekinézis, stb.), ezért inkább génmódosították magukat egy kis csoport kivételével úgy, hogy ilyesmi a kisebb agykapacitás miatt többet ne fordulhasson elő és a teljes technológiájukat elpusztították, és megfosztották magukat az örök élettől, hogy ne legyen senkinek se ideje újra rájönni hogy mi volt az a dolog.

A kisebb csoport pedig újra és újra látogatja az "új" embereket hogy ellenőrizzék, hogy a módosítások megfelelő irányba haladnak-e.


De persze mind ez feltételezés, az is lehet, hogy soha nem járt a földön az embereken kívül inteligens élet, és erre az elméletre is csak annyi bizonyítékom van hogy "nem találtam ellene szólókat".

De hát végül is ez az egész UFO téma nagyrészt spekuláció, nem?



2014. szept. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
* elnézést, elírtam, "biztosítani akarják a történelem változatlanságát"
2014. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
És mi van azzal a lehetőséggel, hogy az UFO-kat a nácik tudósai fejlesztették ki, majd amerikai titkos társaságok is megszerezték maguknak a technológiát?
2014. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Én nem állítom, hogy nem létezhet időutazás, hiszen ki tudja ezt megmondani? Csak nekem most így elképzelhetetlen az a gondolat, hogy a jövő már megtörtént, és az az elgondolás, hogy a mi leszármazottaink már most is élnek, illetve a jövőben, vagy nem is tudom, hogy hogyan lehetne ezt megfogalmazni helyesen, mert nekem ez így zavaros.

Ha ez esetleg így lenne, akkor az idő az teljesen értelmét veszítené, mer egybemosódik a múlt, a jelen, és a jövő.

Én maradok annál a megszokott elméletnél, hogy ők valahonnan egy távoli bolygóról, anyahajóról, holdról, vagy esetleg egy másik létezési síkról érkeznek ide hozzánk, valamilyen számunkra rendkívüli módszerrel, technológiával.

Még azt is valószínűnek tartom, hogy valamikor, a múltban egy elpusztult civilizáció túlélői elmentek innen valahová egy másik égitestre, vagy esetleg bolygónk felszíne alá, és időnként ellátogatnak ide. De ez az időutazás nekem még mindig magas, pedig nem mostanában kezdtek el érdekelni ezek a dolgok. Viszont arra jó ez a felvázolt időelmélet, hogy az ember elgondolkozzon rajta, és én kedvelem is a nyitott, úgymond merész elméleteket.

2014. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Az előző, a 33-as vagyok.

32-es: ez szerintem igaz lehet, így ahogyan leírtad. De én ehhez én hozzáteszem azt is, hogy a nácik annak idején valamilyen módon maguktól az idegenektől szerezték meg ezt a technológiát.

2014. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Ebben a filmben is az hangzik el, hogy a nácik azt állították hogy "ők segítettek" nekik, vagyis az idegenek.

UFO-k a Harmadik Birodalomban


https://www.youtube.com/watch?v=Izqeev4fQtM

2014. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó film, ezt még nem is láttam eddig!
2014. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

A nácik titkos UFO technológiájára az egykori Szovjetúniónak is és Amerikának is fájt a foga. Mindkét országban zuhantak le ilyen korongrepülők, tehát mindkét ország hozzájutott információkhoz. Ugyanakkor mindkét ország kölcsönösen "ellentudománnyal", megtévesztő információkkal látta el a másikat. Ilyen volt a földönkívülinek kiadott progériás gyermek holttestének boncolása és maga a földönkívüliekről szóló álhírek is.

Egy másik jó film:


A.KGB.Titkos.UFO.Aktai.1998.DVDRip.Xvid-Atyus.avi


https://www.youtube.com/watch?v=ywKCHkWsL4Q

2014. okt. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

De akkor ezek a lezuhanások azt jelentenék, hogy már például a roswelli eset előtt is történtek ilyenek? Ezek a német csészealjak, koronggépek zuhantak volna le több helyen is? És a roswelli esetnek volt esetleg valami köze a nácikhoz? Elvileg ekkor már nem léteztek nácik, mivel ugye, a világháború véget ért, és ők veszítettek.

Tehát szerintem az amerikaiak és a szovjetek is két forrásból, két irányból szerezhettek tudást az idegen technológiákat illetően: először a németektől, később pedig a lezuhant, állítólagos idegen civilizációk gépeinek maradványaiból, és ezek esetleges túlélőitől.

2014. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Ááááljunk meg egy szóra:


1) Tisztelt időutazós "bácsi", a repülést soha nem tartották lehetetlennek, hiszen egy madár is képes rá. De egy időgép... Még ha lehetséges volna is, PARADOXON


2) Ha a nácik rendelkeztek volna ilyen technológiával akkor nem kellett volna győzniük? Mellesleg nem hiszem hogyha csészealjakkal rátámadnak valamire akkor nem veszi észre senki, de legalább ennyinek el kellett volna hangzania: -Dikk mán' gazsi, repülő lapos szinesfím lövi amerikai vasjárgány


De nem, sehol sem említettek soha "támadó UFO"-kat

2014. okt. 7. 22:09
 40/44 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezős "bácsi"... Repülés alatt az ember repülését értettem - ettől függetlenül beismerem, hogy elég elhamarkodott és sarkított példa volt, hisz ez valóban olyan felfedezés volt, amit volt honnan "ellopni" a természetből. De nyugodtan mondhattam volna rádiót, telefont, atomenergiát - a civilizáció legtöbb vívmánya egyszerű fantazmagória volt, amíg valaki ki nem okoskodta, hogy hogy lehetne a valóságban is megvalósítani. Nem mondtam egy szóval sem, hogy lehetséges az időutazás, vagy hogy én éppen ebben az elméletben hiszek. Nem tettem mást, mint spekuláltam (vagyis inkább mások spekulációit írtam le, hisz ez az elmélet egyáltalán nem az én fejemből pattant ki), ahogy te is tetted a kérdésben, és hozzád hasonlóan nekem is az az egyetlen érvem, hogy semmi sem szól ellene. Paradoxon? Mit jelent ez, milyen következményei vannak, láttál már ilyet? Az időutazás puszta lehetőségét igazából pont az támasztja alá, hogy emberi aggyal, logikával annyira elképzelhetetlenek a következményei, hogy logikai úton igazából nem lehet bizonyítani a lehetetlenségét, csak annyit mondani, hogy ha lehetséges is lenne, annak a mikéntjét (mai eszünkkel) nem tudjuk felfogni.

Egyébként kicsit indokolatlannak érzem a kioktató hangnemet, hisz az efféle spekulációknak (amire én többnyire a konteó megnevezést alkalmazom) épp az a feltételezés a közös sarokköve, hogy mi van, ha egy csomó mindent nem tudunk, mivel valakik/valamik úgy intézték, hogy ne tudjuk. Ebbe az időutazás sem fér bele kevésbé, mint egy szőrén szálán eltakarított prehisztorikus civilizáció, vagy az idegenek évezredes/évmilliós kapcsolata a Földdel.

2014. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!