Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erröl? Szerintet...

Mit gondoltok erröl? Szerintetek ez tényleg megtörtént?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ez egy irdatlan fas.zság.
2014. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én remélem, hogy megtörtént, de kíváncsi vagyok az igazságra én is!
2014. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez tényleg megtörtént. Az első televíziós "hack", vagy hivatalos nevén Broadcast signal intrusion.

Soha sem tudták kideríteni, hogy ki volt a tettes.


Ezzel szemben nem hiszem, hogy tényleg földönkívüliek lettek volna vagy ha igen, nagy logikai bakit vétettek. Miért csak ezen a bizonyos területen történt az adás megszakítása? Miért nem tudták tökéletesebben, érhetőbben mondani az üzenetet? Hiszen ezekre már mi is képesek lennénk. Miért nem történt azóta sem semmi, ami arra irányulna, hogy ez az üzenet igaz? És még van pár logikai bakija.


Minden esetre érdekes, mert soha nem tudták rágyanúsítani senkire a dolgot.


George Adamski

2014. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2014. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahogy hallgattam valamiért a Csillagok háborúja film ugrott be! És lám micsoda véletlen, hogy éppen ebben az évben mutatták be a filmet fél évvel korábban mint ezt a galaktikus üzenetet! :)))))

Úgyhogy szerintem ez nem földönkívüli a mondanivalója viszont jó! :)

Valamint azt sem hiszem, hogy egy intelligens életforma ily módon próbálna üzenni nekünk. (ennek inkább olyan szaga van, hogy jó sok embert palizok be) Miért csak repkednek felettünk "éjszakai fények" formájában, miért nem szállnak le az ENSZ központban ha ennyire óvnak minket? :D

2014. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!