Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti miről lennétek képesek...

Ti miről lennétek képesek lemondani, hogy találkozzatok egy jóindulatú földönkívülivel?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát, mondjuk képes lennék lemondani, az édességekről, kedvenc kajáimról, ha nem is egy életen át, de mondjuk 1 évig, képes lennék, edzeni keményen, meditálni kitartóan, vagy tenni azt ami ehhez hozzásegítene


Ti mi áron találkoznátok egy földönkívülivel?

Kort is írjatok!

Bunkó, lekezelő hozzászólások nem érdekelnek!



2014. dec. 2. 12:13
1 2
 1/20 Spilerke ***** válasza:
19%
Én nem mondanék le semmi ilyesmiről se, minthogy én egy napig ne egyek a kedvenc kajáimból, inkább azt mondom haljon ki az egész univerzum a jóindulatú földönkívüliestől reptoidostúl együtt xD
2014. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez így egy egyoldalú alárendelt kapcsolati minta. A "jóindulat" fogalmához, nálam mindig társul az egyenlőség, vagy előzékenység, stb. fogalma...


Ilyen alapon azt is meg lehet kérdezni, ő miről mondana le, hogy veled találkozhasson. Tök mindegy, hogy ki az, mi az, honnan jött, létezik-e. Semmiről nem mondok le.

2014. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Részben igazad van, kissé félreérthető, akkor úgy kérdezem, mire lennél hajlandó azért, hogy találkozhass egy nem-rosszindulatú földönkívülivel


Ezt a miről mondanál le dolgot csak azért kérdeztem, hogy meg tudjam, hogy hány olyan ember van, akit legalább annyira érdekel az, hogy találkozhasson velük, mint engem, vagy ez csak az én mániám és egyedül vagyok?

2014. dec. 2. 14:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Lemondanák a szegénységről,az összes hibámról stb...
2014. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egy évig? Azért, hogy földönkívülivel találkozz?

Egy egész életen át, földönkívüliek nélkül is mind hasznos, amiket felsoroltál! Edzés, meditáció, drogokról való lemondás (a csoki, a kávé, a kakaó is drog - minden, ami nem használ, csak élvezetes!).

2014. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Ti miről lennétek képesek lemondani, hogy találkozzatok egy jóindulatú földönkívülivel?"


Rengeteg rosszindulatú földlakóról...

2014. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem a sima víz is élvezetes, de akkor többé nem iszom, mert élvezetes.

A víz sem használ, nem egészséges, ahogy a csoki sem : [link]

De jó, hogy ezt még időben megtudtam!

2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy szeretnék velük találkozni, de én nem mondanék le semmiről.
2014. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Oké, akkor 3. próbálkozás: Egy 10es skálán mennyire érdekelne titeket egy ilyen találkozás akkor úgy kérdem, 10es lenne a testi kielégülés csúcsa, mondjuk öt nagyon szép testű, arcú csaj kényeztetne téged úgy ahogy akarod(csajoknál nem tudom mi), 1es meg, ha megvakarod a kisujjadat..


Ha egy ilyen dologról, ismeretlenként nem lehet beszélgetni senkivel, mert hülyének nézik ahogyan ti is(vagy szimplán nem értettétek meg a kérdést) akkor, hogyan beszéljen az ember emberekkel erről, szó szerint sehogy..-_-


De tényleg, azt nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy idejöttök válaszolni, úgy, hogy nem is érdekel a téma, ez kb olyan mintha, én a politika/Jog témakörben válaszolgatnék amit nagyon messziről elkerülök egyébként jó esetben, mert undorítónak találom, mint kb, egy penészes citromot

2014. dec. 2. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!