Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki azt hiszi, hogy idegen...

Aki azt hiszi, hogy idegen civilizációk járkálnak ide hozzánk a földre miért biztos benne?

Figyelt kérdés

Simán el tudjátok képzelni, hogy egy olyan fejlett civilizáció aki nem a mi naprendszerünkben él, de rendelkezik olyan technikával, hogy képes ideutazni hozzánk nem alázott volna le már rég minket és még bujkál is előlünk? Miért gondolnak sokan hozzánk hasonló lényekre, nem lehetnének mikroszkopikusak vagy éppen akkorák mint a hold?

Nem kötekedni akarok csak érdekel, hogy gondolkodnak az UFO hívők? :)



2014. dec. 2. 23:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert már volt személyes tapasztalatuk, és kiállták az anális próbát, ami mély nyomokat hagyott bennük.
2014. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj: ez nem tudományos kérdés, hanem ezoterikus.
2014. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Wadmalac ***** válasza:
Objektív gondolkodással lehet ilyesmit valószínűséggel ellátni, de ahhoz, hogy valaki higgyen benne 100%-ra, kell némi fanatizmus. :)
2014. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

/2/

Igaz, köszi! :)

2014. dec. 3. 08:30
 5/26 Spilerke ***** válasza:
Az ilyen típusú embereknek nincs szükségük másra, mint némi belemagyarázásra fantáziára és önreklámozásra önhitűségre stb.
2014. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Mindjárt jönnek az "UFO lézerrel fejbe lövi Szűz Máriát", meg a "Jézus és a Teremtő behangolják a Szputnyik antennáját" és hasonló témájú képek, melyekből megtudhatjuk, hogy elődeink akár életüket kockára téve is ábrázolni szerették volna egy templom falán, hogy csak úgy hemzsegnek, sőt hemzsegtek itt az idegenek.
2014. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
En hiszek az ufokban, mert szerintem eleg valoszinutlen, hogy ebben a bazi nagy urben, amibol a naprendszerunket sem ismerjuk teljesen, ne legzen masik civilizacio. Sztem ki van zarva, hogy ne lennenek. Az is bizonyitek, hogy foleg skociaban, meg a phoenix hegy folott mindig mindenki ugyanazt az ufo-t latja.. Es ez nem lehet veletlen.
2014. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Miért kellene, hogy lealázzanak minket?

Amúgy nem bujkálnak, de miért is kellene nekik nyíltan leszállniuk? :) Lehet leskelődnek, néha fel-fel tűnnek, figyelnek minket, de fölösleges lenne leszállniuk, mert nem tudnánk nekik mit adni, akkora fölényben vannak hozzánk képest. Így ezen ok miatt is szerintem nekik teljesen fölösleges lenne "lealázniuk", elpusztítaniuk minket.

Nagyon sok lehetséges válasz van, mindenki csak tippel. Aztán miért ne lehetne valamilyen törvény nekik is? Ami kimondja, hogy csak XY-ig mehetnek el, egy bizonyos határt nem léphetnek át.

Például az emberek elvárják, hogy leszálljanak, adjanak nekünk minden szép és jót, és megoldják a problémáinkat. De ez nem lenne jó hosszú távon nekünk sem. Egy anya a gyerekét segíti a háziban, de nem fogja helyette megoldani, mert abból a gyerek semmit sem tanul és később kiütközik, hogy buta maradt.

Ha mikroszkopikusak lennének, akkor nyilván nem lehetnének itt, mert nem jutottak volna el azzal a fejlettségi szinttel ide :) Akkorák meg aligha lehetnek, mint a Hold...ha egy másik bolygón más is a gravitáció természetesen lehetnek tőlünk magasabb lények, de azért nem ekkorák :D


George Adamski

2014. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7-es és 8-as


Szerintem is van rajtunk kívül, tőlünk sokkal értelmesebb civilizáció a világon. Csak azt nem tudom elképzelni, hogy itt repkednek felettünk és kb ugyan ebben a mérettartományban éldegélnek mint mi emberek. Talán rosszul fogalmaztam meg a kérdésem!

Egyesek arra számítanak, hogy leszáll ide a földre egy kis űrhajóban egy pici zöld emberformájú idegen lénnyel és elkezd csevegni velük?

Miért gondolom, hogy lealáznának minket? Mert szűk látókörű vagyok és az emberi természetből indulok ki. Amióta világ a világ az erősebb mindig uralkodni próbált a szerinte vagy tényleg gyengébb felett. Igába akarjuk hajtani a fejletlenebb nemzetségeket. Sajnos millió példát lehetne hozni a történelemből, indián őslakosok kiszorítása, feketék rabszolgává tétele, stb, stb, stb!

Miért hiszem, hogy ez magasabb szinten is ugyan így megy?

Az emberek értelmi képességeikben is különböznek egymástól. Te lehet, hogy nem jelentesz veszélyt másra, de talán egy igazi, primitív gyökér igen! Ha ez a gyökér veszélyezteti a társadalmat mit tesznek vele? Megpróbálják ártalmatlanná tenni! Ha az emberi természet ilyen, akkor miért ne lehetnének a sokkal fejlettebb civilizációkban is értelmi különbségek? Vagyis ott is ismerhetik a rossz és jó fogalmát, nincs olyan, hogy valami csak jó, és csak tökéletes. És ha ismerik a rossz fogalmát akkor nyilván a védekező módszereik is megvannak rá, egyszóval képesek lehetnek a másik elnyomására. Mindazonáltal ha én bemegyek a tyúkudvarba, nem kezdek el társalogni a baromfikkal!

8-as abban teljesen igazad van, hogy ha tényleg idejárnak a földre akkor miért bujkálnának előlünk, de ez esetben akkor mi vagyunk az ő baromfiudvaruk és bármikor a levesben végezhetjük.

2014. dec. 3. 17:53
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van egy reptoid és egy krixkalábi haverom, szoktak hozni űrpálinkát
2014. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!