Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki azt hiszi, hogy idegen...

Aki azt hiszi, hogy idegen civilizációk járkálnak ide hozzánk a földre miért biztos benne?

Figyelt kérdés

Simán el tudjátok képzelni, hogy egy olyan fejlett civilizáció aki nem a mi naprendszerünkben él, de rendelkezik olyan technikával, hogy képes ideutazni hozzánk nem alázott volna le már rég minket és még bujkál is előlünk? Miért gondolnak sokan hozzánk hasonló lényekre, nem lehetnének mikroszkopikusak vagy éppen akkorák mint a hold?

Nem kötekedni akarok csak érdekel, hogy gondolkodnak az UFO hívők? :)



2014. dec. 2. 23:34
1 2 3
 21/26 nemelfogult ***** válasza:

"Ezek után miért higgyem, hogy ET csak mimóza lehet aki nem bántja az állatokat?"


Nem is mondtam, hogy az ET-k csak jó szándékúak lehetnek. Eddig is volt jó pár halál eset ami (állítólag) kötődik hozzájuk. De semmiképp nem pl. az emberek vagy az emberiség szisztematikus elpusztítása és hasonlóak.

Amikor pl. mi tanulmányozzuk a hódok életét, akkor a hód lát pár búvár ET-t kamerával, esetleg el is kapják, beletesznek egy chip-et, stb. De mi se megyünk nekik és irtjuk ki őket csak azért mert "itt vagyunk és mi vagyunk az erősebbek, intelligensebbek".

És persze az sem kizárt, hogy egyszer idetéved valamilyen agresszívebb fajta és akkor bajban leszünk.

2014. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már jó sok példát írtunk arra, hogy ET miért lehet jó is, de mindből csak azt hozod ki, hogy miért kell rossznak lennie.

Nem mondom, hogy nem lehetnek rossz idegenek, de úgy gondolom, hogy a többségük inkább jó. (Persze nézőpont kérdése mi a jó és mi a rossz. ) Figyelj, ha egy faj eljutott erre a fejlettségi szintre, hogy kénye kedve szerint utazzon a csillagok között, akkor szellemileg is fejlettnek kell lennie.

Ha az emberiség szellemileg fejlett lenne, akkor azt a pénzt, amit háborúskodásra, fegyverek gyártására stb. költenek, inkább az űrprogramokba, éhezés eltüntetésére, a jobb életkörülmények létrehozására, és a környezet megóvására fordítanák. Szóval csupa jó dologra és a legalapvetőbb problémák megoldódnának a Földön. De ez nem fog megtörténni, mert erre az emberiség egy része nem ébredt még rá, ami előbb-utóbb a vesztét fogja okozni.

Nos, ha ET erre rájött, akkor erkölcsileg és szellemileg jobb tőlünk, magasabb fokon áll, így nem az lesz a célja, hogy más bolygókat igázzon le. Már csak azért sem, mert ha annyira szabadon járják a galaxist, akkor keres egy lakatlan exobolygót, ahol letelepedhet és kész.

Ha több ilyen faj is van, akkor nyilván kapcsolatot teremtettek egymással, amit olyan kötelék fog össze, ahol szabályokat is lefektettek egymás között. És a szabály egyik pontja a harmónia és a békesség fenntartása lehet a fajok között. Aki ezt megszegné az megrovásban részesülne.


Túl sok lehetőség van és túl sok találgatás, de ezek simán elképzelhetőek és logikus is lenne. Szerintem.


George Adamski

2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36%

A "hiszi" és a "biztos benne" nem ugyanazon fogalmak!

Hinni még a hihetetlenben is lehet, biztos pedig az, ami reprodukálható ugyanazon feltételek mellett.

A "biztos", az nem hit, hanem tudás...

.

A Hit szerint Isten saját képére teremtette a Világot.

Az ember saját képére népesíti be.

.

A "jó" és a "rossz" nehezen definiálható.

Roosz-e és rosszat akar-e az a bogarász a hangyáknak, aki olvadt alumíniumot önt a bolyba, hogy annak térbeli kiterjedését tanulmányozza?

- Természetesen JÓT, mondja a bogarász, hiszen tettével a tudományt viszi előre!

- Természetesen ROSSZAT, mondja a hangya, mert saját bolyát ismeri és nem akarja elfogadni, hogy mások ia a kolónia kipusztulását okozó módon ismerje meg!

.

Miért is jönnének ide a földönkívüliek?

- Jóra tanítani az embereket?

Az önhittség csúcsa. Ha annyira fejlettek, hogy ide jönnének, miért akarnák az embert saját képükre átformálni?

- Ásványok, ércek érdeklik őket?

Ezeket az úton begyűjthetik, hiszen a Földön sem találnak mást, mint a Világür csalikázó objektumaiban.

.

Az emberek szerintem azért szeretnek HINNI a földönkívüliek látogatásában, mert olyan jó érzés nekik a "titkoktudása".

2014. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
én szerintem nem minden ember aki azt mondja ´UFO,-t láttam az látott is van az egyik csatornán a TV-ben olyan ,hogy UFO vadászok szerintem akik itt szerepelnek azok csak a tévében akarnak szerepelni de nem úgy értem ,hogy mindenki csak szerepelni akar a tvben de a tobbséguk igen én egyszer láttam egy ufónak hitt valamit a levegoben aztán rá kerestem neten és ugyanolyan volt mint egy ufó csak hogy egy lampion volt nagyon magasan és nem láttam :D
2014. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Előző: hogy tudtál rákeresni, mi alapján?
2014. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért vagyok benne biztos mert már láttam ilyet, és két alkalommal leesett az állam ami történt.
2018. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!