Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ismeretlen, áttetsző UFO Bécs...

Ismeretlen, áttetsző UFO Bécs felett. Új idegen faj látogatása?

Figyelt kérdés

Egy helyi osztrák lakosnak sikerült Bécs fölött lefotóznia ezt a különös, átlátszónak tűnő objektumot pár nappal ezelőtt. A szemtanú a következőket mondja:


“Bécsben, Ausztriában lakom, és amikor kinn voltam az erkélyen, egy hatalmas, áttetsző objektumot láttam a felhők fölött lebegni körülbelül két percig. Felkaptam a telefonom, és készítettem róla egy képet, majd a tárgy eltűnt. Sosem láttam ilyesmit, nagyon furcsa volt.”

https://www.youtube.com/watch?v=GUPEiMYQ_68


Én még nem láttam átlátszó UFÓT. Ez vajon melyik új fajba tartózhat?



2014. dec. 15. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak már olyan katonai gépek amik a felettük látszódó égboltot rá tudják vetíteni a gép aljára. Felül a kamera veszi és alul kivetíti a gép hasára, így úgy tűnik mintha nem lenne ott semmi, vagy "átlátszó" lenne.
2014. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Photoshop. Ha ilyen jó felvételt tudott csinálni, miért nem inkább videót csinált a két percig látható objektumról? Azért mert egy képre ráshoppolni egy fényes izét sokkal egyszerűbb mint egy egész felvételre. Meg miért átlátszó? Mert annak sincs semmi értelme, álcázásnak gyatra, ezzel a sok csillogással olyan mintha egy nindzsa világító karácsonyfaégőkkel teleaggatva lopakodna a sötétben. Szóval ez szerintem a tipikus ufo photoshop, látványos de kamu.
2014. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Photoshop.

Az index ufó topic trolljának műve, aki beküldte egy oldalra és végül ez lett az eredménye.

[link]

2014. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajna az ilyen youtubeos videók között annyi már a hamisított mondjuk nagyjából szinte mindegyik hogy amelyik esetleg igazi lenne azt is hamisnak nézik.

Ez az előbbiekbe tartozik szerintem mert elég mesterkéltnek tűnik. Ha ránagyítasz egy képre akkor nem növekszik a tárgyak részeltessége hanem egyre homályosabbak és szétkenődöttebbek. Ez a ránagyítás hamis mert növekszik a tárgy részletessége. Hamis videó.

2016. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azèrt jöttünk, mert mert megálltatok a fejlődèsben, hogy egymás felett uralkojatok. Csoportokba tömörültök ès más csoportokkal vitáztok. Azzal foglalkoztok ami nincs, ahelyett, hogy èszrevennètek ami van...
2016. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze csak viccelek. Előző voltam. De nem ártana felnőni. Sohaország soha nem lètezett.
2016. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

néztél te azóta filmet?

pl csillagkaput? Atlantiszt vagy bármi sci-fit?

ez egyik filmből még ismerős is a hajó

2021. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Q8lMrBqu-ag&t=16s


(dátum a videó alatt)

Legalább olyan hiteles, mint a kérdező linkje.

2021. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!