Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti látatok már ufókat és...

Ti látatok már ufókat és földönkívülieket?

Figyelt kérdés
én láttam,valamiért leszálltak a kertünkbe és utána gyorsan azt hiszem térugrással eltűntek.

2015. ápr. 5. 11:08
1 2 3
 11/21 Veru10 válasza:

Ez tényleg igaz?


Ha van is f.kívüli,márpedig van akkor sem egy házhoz fog leszállni,de ha igaz akkor írj még egyet és szólj rám,hogy higgyek neked!

2015. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10 es tudnál még erről mesélni vmit?
2015. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Pedig igaz amit leirtam esküszöm utolsoelőti
2015. ápr. 5. 17:59
 14/21 anonim ***** válasza:
én elhiszem
2015. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
igen, én tartom velük a kapcsolatot telepatikusan
2015. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na ne ba'!
2015. ápr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia! Leírom akkor a történetem nem vertük nagy dobra mivel hülyének néznének a privibe se fogok válaszolni se vitát se bizonygatni nem fogom mi tudjuk hogy meg történt. Tavaly nyáron volt épp mentünk haza felé buliból 4 haverommal amikor belénk kötöttek. Nem kellett sok és verekedés lett belőle (meg lehetett volna más kép is oldani de nem tettük) egyik fél se kímélte egymást egyszer csak furcsa hangot hallottunk egy közeli utcából akkor érdekes módon mindenki leállt. Majd nem sokkal később egy görnyedt hátú szürke színű lény szaladt át az úton hosszú karmai voltak (gondolom karma volt) szeme zöldes volt és olyan furcsa vámpír szerű foga megpillantott minket és futni kezdett felénk. Mi elkezdtünk futni azonnal (annyira nem mertem vissza nézni de ha jól láttam két lábon futot de néha rá segített a kezével vagy nem tudom) szóval furcsa volt. Az idegenek akik belénk kötöttek (3 an voltak) abból az egyik egy kis bézbol ütőt vett elő és hozzá vágta de nem sokat segített vele sőt inkább csak rontott. Utána mindannyian futni kezdtünk talán a furcsa kinézete véget mivel a lény elég sovány volt és úgy 1,3-1,4m-nél nagyobb nem lehetett.Orra furcsa volt az szürkés feketés és hasonló volt mint a disznó orra.Miközben futot furcsa morgó hangot adott ki és picit se volt békés és meglepően gyorsan mozgott.Végül egyszer csak megállt épp lámpa fénynél és jól látható volt. Bár inkább futottunk tovább (szerintem mások is ezt tették volna) elkezdtünk remegni mindannyian és furcsa volt hogy akikkel kb 30 perce az eset előtt ököllel ütöttük egymást milyen nyugodtak lettünk hirtelen. Megbeszéltük hogy nyilvánosan nem beszélünk róla senkinek.Ami vicces hogy azóta jó barátok lettünk a "támadókkal" a lényt nem láttuk utána. Sőt nem is hallottuk utána róla. Még annyit hogy hosszú karjai voltak és kerek szemei. Aki bézbol ütővel rohant neki azt mondta hogy karjai izmosak voltak ahhoz képest milyen sovány volt és sokáig futott utánunk.
2015. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Utolso, szerintem ti valami nagyon kemenyet szivhattatok..
2015. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na ezért nem is osztottam meg eddig gondoltam valaki bele fog kötni
2015. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!