Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A politikai ELIT valóban...

A politikai ELIT valóban rendelkezik jelenleg is kapcsolattal a teremtőinkkel az Annunakikkal?

Figyelt kérdés

Szerintem az ufológia a kormányok vonatkozásában a legnagyobb kérdése és az egész ufókutatás egyik legsarkallatosabb pontja az, hogy a hatalmi ELT kapott-e a földönkívüliektől technológiát, rendelkezik-e egyenrangú bilaterális kapcsolattal az idegenekkel.


Minden laikus és kevésbé profi ufókutató szerint földönkívüliektől kapott technológiákkal van tele az életünk, ilyen a michrochip vagy a lopakodó technológia és ide tartozik a lőpor is, bár hosszan sorolhatnám a példákat, most ettől eltekintek. Véleményem szerint, amennyiben rendelkezne az USA kormánya szuperfejlett idegen technológiával, már egy földi konfliktus terén bevetette volna illetve kiaknázta volna más hadi fejlesztés terén és már az ellenfél keleti blokkot meghódította volna vagy legalább sakkban lenne képes tartani legalább az Alkaidát vagy az IS-t. Az én véleményem tehát az, hogy nem kaptak a kormányok az idegenektől fejlett technológiai és valóban használható tudományos információt.


Ismert miszerint a Homo Sapienst a Draco rendszerből ide látogató szuperfejlett Annunakik genetikai módosítással hozták létre, mely csillagrendszer a nevét róluk kapta. Az Annunakik megatív érzelmű, parazita hüllő faj, melyek elérték, hogy az egyetemes tőrténelem korai szakaszában Istenként imádja az emberiség őket és állandó véráldozatokkal a bioenergiánkon élősködtek, akár egy parazita, később lelepleződve elhagyták a bolygót. Kérdésem lényeges része pont az, hogy ezekkel az emberiség életében jelentős szerepet játszó hüllőlényekkel tartanak-e a kormányok kapcsolatot vagy sem.


A magát Illuminatinak nevező szervezet, mely sátánista és a draco faj földi létéből származó szociális, emócionális, struktúrális gyökerekkel rendelkezik ma is Istenként imádja ezeket a lényeket. Imádkoznak szertartásokon hozzájuk és áldozatot mutatnak be Molchnak egy Annunaki Istennek. Miért tennék ezt, ha lenne valós idejű élő kapcsolatuk velük ? Úgy is feltehetném a kérdést, hogy nem lehetséges, hogy csak imitálják a kapcsolatot az emberek felé és magukat nemesnek állítva be sajátmaguk és a társadalom előtt, miközben már nincsen kapcsolat a dracoiakkal?


ui : Félreértés ne essék, nem a Grey típusú idegeneket értem ez alatt. Nyílvánvaló hogy több szupertitkos föld alatti bázison élnek idegenek, melyek együttműködnek a kormányokkal, de a Greyek azok azért nem dracok.



2015. ápr. 15. 21:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
52%
Atlantiszi Thot smaragdtáblái.. Hajrá. Igaz a tudat kihasználását tárja fel de szó esik az ősi civilizációkról. Nem fizikai problèmát jöttek megoldnai, hanem szellemit. A táblák ezt "sötètsègkènt" jelölik.
2017. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Az a gond, hogy a smaragdtáblák fordításáról, csak időfizikai Kisfaludy György-féle értelmezést találtam neten, magában eléggé érthetetlen a nyelvezete a mai ember számára. Mit akar mondani valójában?
2017. márc. 25. 12:29
 23/45 anonim ***** válasza:
29%
Az anyagi vilagnak semmit
2017. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 SpilerHUN ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a Draco rendszerből származó annunakik és a reptiliánok két külön faj! Hasonlítanak egymásra de vannak jelentős külső eltérések.


Azt is hallottam h az annunakikat a reptiliánok kb. több ezer éve legyőzték mert az egész ismert galaxist ők akarták uralni és ez sok más fajnak nem tetszett. Na most akkor az odáig rendben van hogy itt a Földön is voltak annunakik, akik már nincsenek de most már a reptiliánok mozgatják a szálakat nem az annunakik.

2017. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
A 7 napon megpihentek :D ,, a csillagok napok de pszt.
2017. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
15%

,,Mindig van egy titkos Úr"

- Arylin aspektus


Akit te ELITNEK emlegetsz létezik.

Az Annunakik egy letűnt civilizáció volt melyet az inkák váltottak fel.

Hogy hol élnek arról nem adhatok ki információt.

Az ELIT birtokol olyan dokumentumokat is melyek Jézusról szólnak.

Ha Jézusról szeretnél sokat tudni íme:

A Sion rend (province of Sion) olyanokkal rendelkezik mint hogy jézusnak és Mária Magdolnának fi született és leszármazottjuk most is él ám ha ezt felfednék és az emberek elfogadnák az egyháznak minden tana HAMIS és akkor a leszármazottat meg kéne keresni ami az egyháznak nem jó mert mindent át kellene adni annak a személynek (a nevet nem írhatom le) pl pénzt.

-oWn csapat

2017. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
42%
Az anunnakik ember teremtese egy mitoszbol szarmazik ami lehet valos alapu. Namar most, ha tovabb megyunk a mitologiaban akkor abban az all h Marduk fooisten megolte az osszes anunnakit a gonoszsagukert es amiert rabszolgakent tartottak az embert.
2017. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
60%
Túl sok volt a Doctor Who? :D
2017. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
85%

Előző vagyok:

Azon is érdemes GONDOLKODNI, hogy a többség miért viselkedik úgy, hogy non-stop szidja a politikusokat, kormányokat, hogy milye hazug, korrupt emberek, akik bla bla bla.... Körül lehet nézni azen az oldalon is. De amikor olyan pilóták tucatjainak a beszámolóiról hallani, akik naponta több száz ember életéért felelnek, évtizedek óta tisztességesen, megbízhatóan végzik a mubkájukat kiváló szakemberként, akik láttak számukra ismeretlen dolgokat, akkor egy szempillantás alatt, gondolkodás nélkül beállnak az általuk hazugnak mondott politikusok "hivatalos" közleményei mögé.

2017. júl. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
2017. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!