Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A politikai ELIT valóban...

A politikai ELIT valóban rendelkezik jelenleg is kapcsolattal a teremtőinkkel az Annunakikkal?

Figyelt kérdés

Szerintem az ufológia a kormányok vonatkozásában a legnagyobb kérdése és az egész ufókutatás egyik legsarkallatosabb pontja az, hogy a hatalmi ELT kapott-e a földönkívüliektől technológiát, rendelkezik-e egyenrangú bilaterális kapcsolattal az idegenekkel.


Minden laikus és kevésbé profi ufókutató szerint földönkívüliektől kapott technológiákkal van tele az életünk, ilyen a michrochip vagy a lopakodó technológia és ide tartozik a lőpor is, bár hosszan sorolhatnám a példákat, most ettől eltekintek. Véleményem szerint, amennyiben rendelkezne az USA kormánya szuperfejlett idegen technológiával, már egy földi konfliktus terén bevetette volna illetve kiaknázta volna más hadi fejlesztés terén és már az ellenfél keleti blokkot meghódította volna vagy legalább sakkban lenne képes tartani legalább az Alkaidát vagy az IS-t. Az én véleményem tehát az, hogy nem kaptak a kormányok az idegenektől fejlett technológiai és valóban használható tudományos információt.


Ismert miszerint a Homo Sapienst a Draco rendszerből ide látogató szuperfejlett Annunakik genetikai módosítással hozták létre, mely csillagrendszer a nevét róluk kapta. Az Annunakik megatív érzelmű, parazita hüllő faj, melyek elérték, hogy az egyetemes tőrténelem korai szakaszában Istenként imádja az emberiség őket és állandó véráldozatokkal a bioenergiánkon élősködtek, akár egy parazita, később lelepleződve elhagyták a bolygót. Kérdésem lényeges része pont az, hogy ezekkel az emberiség életében jelentős szerepet játszó hüllőlényekkel tartanak-e a kormányok kapcsolatot vagy sem.


A magát Illuminatinak nevező szervezet, mely sátánista és a draco faj földi létéből származó szociális, emócionális, struktúrális gyökerekkel rendelkezik ma is Istenként imádja ezeket a lényeket. Imádkoznak szertartásokon hozzájuk és áldozatot mutatnak be Molchnak egy Annunaki Istennek. Miért tennék ezt, ha lenne valós idejű élő kapcsolatuk velük ? Úgy is feltehetném a kérdést, hogy nem lehetséges, hogy csak imitálják a kapcsolatot az emberek felé és magukat nemesnek állítva be sajátmaguk és a társadalom előtt, miközben már nincsen kapcsolat a dracoiakkal?


ui : Félreértés ne essék, nem a Grey típusú idegeneket értem ez alatt. Nyílvánvaló hogy több szupertitkos föld alatti bázison élnek idegenek, melyek együttműködnek a kormányokkal, de a Greyek azok azért nem dracok.



2015. ápr. 15. 21:15
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért ide nyomod le?Most már tudom kisgyerek, hogy az összes troll, miért ide jár zuhanyozni.
2018. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Ha a kettő valőban létezik, akkor valószívüleg van köztük valami kapcsolat, s mivel az illumináti lehet egy politikai fogás hogy a KÖZ embert riogassák összeesküvés elméletekkel, míg a bevétel zsebre megy, az ó világ vallási isteneit, anygyalait, démonait valamint mitológiai fajait, az égbe emelik (UFO), addig kilapul a föld s síkagyuság lesz. ;) Na nem trollkodni akarok a kérdésen csak ez i egy néző pont, recionális. Mind e mellet az Anunnakik (ha jól tudom a summér mitológiából) nem feltétlen csak a Politikai elitet látogathatja meg, vagy úgymond, helyezheti területi képviselőnek ki, a tudat zint nem feltétlen politikai, a szellem nem feltétlen vallási, ha azt mondjuk HOGY ITEN V JÉZUS BENNED VAN, A SZÍVEDBEN! onnantól, hogy tudatosul benned hogy egy vagy a Teremtővel, akár mint a Teremtés koronálya, onnantól atársadalmi hova tartozásod mit sem számít, pláne egy esetleges idegen fajnak, mely eetleg az alkotó(k), minnél közelebb állsz hozzájuk, annál közelebb vannak hozzád (NA, HÚÚ HAA, NA NEM MONDOD?), Mind e mellet ajánom neked az esetleges elit REJTETT KÉZ nevü chat beszélgetését, amiatt te is azt mondod kétség kívűl, hogy ha e kettő itt egyszerre létezik akkor IGEN, LEHET.
2018. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
51%
Sok lesz a RICK & MORTY-ból.
2018. aug. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarok beszólni, de sajnos látszik hogy magyar emberek milyen szinten állnak a témával kapcs! TISZTELET a kivételnek!
2018. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármi idegen lénnyel valóban van kapcsolata a nagyhatalmaknak. Ha ezt ilyen hatásosan titkolják az mögött valami nagyon komoly dolog van. És a nép láttára soha meg sem jelennek nyíltan?


A leg érdekesebb témák amik avval foglalkoznak hogy ez a börtönbolygó. És a halhatatlan élőlényeket itt emberi testbe zárják. Majd a memóriánk valami módon rendszeresen törölve van. A valós képességeink meg lebutítva. Az emberiség történelme során túl sok mindenek lehet alapja. A régi és a modern idők beszámolói is elég érdekes dolgokról beszélnek ahhoz hogy teljes hülyeségnek tituláljuk őket. Modern eszközökkel vizsgálva is oda jutunk hogy valami van. Ha igaz előbb utóbb szembe kell velük nézni. A DMT használók és a halálközeli élményt átélők beszámolnak egy másik dimenzióról amit fel lehet fogni belső földként is. És leírják hogy a világunk jól érzékelhető rajta keresztül. És hogy minden féle élőlény vesz körbe minket. Csak mi nem látjuk őket. Meg hogy távolból is ezek megidézhetőek. Meg hogy valójában mi is ilyen fénylények vagyunk testbe zárva. Szerinted mit fognak az áldozatok azokkal csinálni akik ebben részt vesznek ha ez igaz? Meg azon vallásokkal amik a szépet meg a jót hírdetik és kiderűl egyszer hogy az ellenkezője az igaz! És a célja nem más mint hogy engedelmes rabszolga legyél.


Ezt olvasd el mindenképp:


[link]


A Magyar rövidített változat


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Hhweir-TNFk


Itt is nézz körbe:


[link]


Én nem tudom hogy mi igaz meg mi nem. Csak azt hogy a rosszabbik lehetőségeket hirdetőket is meg kell hallgatni. Elvégre jobb félni mint megijedni! Mert egyszer mind meghalunk. És ha van fojtatás nem feltétlen vakon jó elhinni hogy ott minden szép és jó! És bedőlni vakon az ezt hírdető vallásoknak!

2019. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
38%

Jelenleg nem állok kapcsolatban velük.

Egy anyun aki...

2019. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
80%

A politikai elit egy közönséges rabszolgatartó és vámszedői ennek a rabszolgatartó társadalomnak. Az emberek élete arról szól hogy heti 7 napból ötöt egy tetű munkahelyen roboltolnak egy életen át. És aki ebbe belerokkan úgy ba félre mint a sz. Amit megkerestél az árak folyamatosan szándékosan vannak növelve hogy a pénzed egyre kevesebbet érjen. Az én életem, a tied és másoké semmi másról nem szól mint ezt kiszolgálni. Meg kell nézni kik a haszonélvezői. A vallások és amit kántálva lenyomnak nap mint nap más emberek az ember torkán tömegesen agymosást az ugyan ezt élteti. Az emberek annyira mélyen kondicionáltak hogy ezt foggal körömmel védik.


Akkor fogalmazzuk meg egy kicsit ezt a kérdést egy kicsit másképp. Ha van túlvilág és ott vannak szellemlények. Akkor ezek ennek fenntartói és haszonélvezői. És ezek a lények az elit között vannak. Haszonélvezői annak a rendszernek hogy sok birka egy szűk elitet tart fennt. És ki lehet találni mi történik halálod után. Visszaküldenek rabszolgaként ugyan ide egy másik testben. Tömérdek bizonyíték van erre. Történelmi leletek, vallások, és aki belemélyed a témába, legalább 1 év felleti kutatást értek ez alatt legalább, túl sok minden mondja ezt. Ami csak a régi múmiákat, emberi csontokat illeti ma már elérhető a DNS vizsgálat. hosszasabb kutatás után én határozottan mondom itt éltek köztünk. És a csontok és a leletek úgy néznek ki mint amikor egy laborban durván kísérleteznek. Csak éppen a részletek, egy ismert fajban sem található DNS eredmények. Én azt gondolom az ember neveltetésében, DNS ében, vallásokban a túlvilág kapcsán rabnak, rabszolgának van mesterségesen programozva. Épp ezért ezt védi, ezt szajkózza, ezt tanítja. Ami van élőlény ebben a rabszolga testben annak biztos hogy ez természetellenes. Érzitek e ezt napi szinten kiskorotok óta amióta csak az eszeteket tudjátok kérdezzétek meg magatokat!

2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
69%
8as válaszíró válasza a legjobb ami közelít az igazsághoz.
2020. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...én nem csípem az ilyen sci fi összeesküvés elméleteket. A legtöbb elméletet már előtte is ismertem, és nekem a 8-é volt amin besokalltam, bár az övé nincs annyira túltolva, mint ahogy először hallottam.

Hiszek abban hogy nem vagyunk egyedül a világegyetemben. Túl nagy az űr, hogy ne így legyen.

A piramis rendszer miatt létezhet az 'elit', bár nem biztos hogy olyan titkos a társaság. Valameddig bárki felmászhat, a képességektől függően.

Én kreatívnak tartom az embereket, de legalább kényelmesnek. Azaz ha valami nehezen megy keres egy egyszerűbb hatékonyabb megoldást, önmaga és a környezete számára. Erre az örök kedvencem a mezőgazdaság fejlődése.

Minden találmány kétélű kard, lehet jóra s rosszra használni. A feltalálók többsége a 'köz' javát kívánta szolgálni...Igaz voltak kivételek.

Szóval valahogy nehezemre esik azt feltételezni, hogy az emberiség gyps és idegen erők segítségére szorul, hogy technológiailag fejlődhessen.

Valamint ha valóban az annunakik teremtettek, akkor is Ea hiába korlátozta le az embert, mivel önmaguk képmására alkották az embert. Úgy a kapcsolat az égiekkel bármely halandócskának elérhető. Legyen az király, pásztor vagy koldus. akármelyik vallási könyvet nézzük a teremtő vagy teremtők szoros kapcsolatban áll(nak) az emberiséggel, bárhonnan érkezhetnek szónokuk, prófétájuk, szószólójuk.

A piramis rendszer működését kár tagadni, de így is elég stresszes életet él az átlag ember, nem érzem szükségesnek az összeesküvés elméletekben való úszkálást.


összefoglalva:

-Létezhetnek földönkívüliek. (bár nem sok közünk lehet egymáshoz)

-A piramis rendszer is létezik. így lehet egy 'elit'

-Mindenkinek lehet kapcsolata az Istennel, teremtővel, alkotóval. Legyen vagy legyenek, nem a piramis rendszer alapján válogat(nak).

- Az ember kíváncsi, intuitív, kreatív s alkotó. Az egyszerűség, a hatékonyság és a kényelem valamint a funkcionalitás elengedhetetlen. Feltalál és fejleszt.

(minek kaszálni, ha van fűkasza, minek a fűkasza ha van fűnyíró, s minek a fűnyíró ha van fűnyíró traktor...stb)


Szóval nem az idegen kezűség okozza a fejlődést, hanem ez alap emberi tulajdonság. Így kár is a hibást a Földön kívül keresni.

2020. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

8as válaszíró leírta a legjobban a választ a kérdésre.

Igaz amit ő írt azt több könyvben is leírták már kicsit bővebben.

2020. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!