Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Betartjátok az univerzum...

Betartjátok az univerzum törvényeit, vagy teljes mértékben elutasítjátok azokat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 12:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Az univerzumnak nem lehetnek törvényei, ez csak egy hely.
2015. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#12 valóban sokkal több törvény van, de azok az emberi elme számára felfoghatatlanok. Néhányat, viszont az ember is értelmezni tud, ezek közül van az általam felsoroltak is.
2015. ápr. 18. 15:23
 13/33 anonim ***** válasza:
én személy szerint tudom őket értelmezni
2015. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Missi_Key ***** válasza:
86%
én pl teljes mértékben elutasítom a gravitációt...nem is esek le soha sehonnan :D
2015. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

utolsó te egy N-ufó vagy?!

Minden jel arra utal!


-nem hiszel a gravitációban

2015. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Missi_Key ***** válasza:
86%

-$-$Raptor$-$-

persze, világítok és lebegek..és néha letaposom a búzát érdekes alakzatokban :D

2015. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
nem tűnsz túl hülyének úgyhogy visszavonom amit írtam(az N-ufók rettentően hülyék, nem tudnak írni sem, de a nevükkel ellentétben nem azonosítatlan repülő tárgyak hanem emberszerű,rettentően ostoba lények)
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

Szeretném tudni honnan vannak ezek a törvények, elvégre az elpusztult civilizációk nem adhatták ezt tovább, olyat meg ami ezeket betartaná meg nincs. :D


Egyébként is lennének kérdéseim e törvényekkel kapcsolatban:


- Ne függj mások halálától. Ez a kihalásos alapon betölthető pozíciókra utal? Ilyet nem szabad betölteni? Ha nem szabad betölteni akkor ki töltse be?

- Ne táplálkozz vérrel. A sült vér finom.

- Ne táplálkozz hússal. Mi ez a hülyeség?

- Ne pusztítsd magad. Ennek mi a definíciója? Ha kólát iszom már vétkeztem?

- Ne tégy kárt semmiben ami körülvesz. Tegnap véletlen levertem a poharat az asztalról. Ez számít?

- Ne avatkozz bele más populációk fejlődésébe. Ez azt jelenti hogy külföldivel nem alapíthatok családot? A pakisztáni gyrosos akihez járok kajálni, vét e törvény ellen? És mi van azokkal akik e törvények hirdetésével próbálnak beleszólni a fejlődésünkbe?

- Ne szolgálj senkit önszántadból. Diktatúra rulez!

- Ne uralkodj senkin önszántadból. Akkor más mondja meg hogy uralkodhatok-e valakin? Elfogadni az ítéletét nem azt jelenti hogy önszántamból szolgálom? Mi van ha valaki azt akarja hogy uralkodjak rajta? Ha akarok, ha nem akarok uralkodni felette, mindkét esetben megszegem ezt a hülye törvényt.

- Tudj szeretni. A "legyen célod" törvénnyel együtt ez már nagyon ütős!

- Ne tégy olyat mással amit magaddal sem tennél. Ez azt jelenti hogy ha valaki meg akar ütni, akkor el kell szenvednem hogy megüt, mert én e törvény alapján nem üthetem meg előtte, mivel magamat sem akarnám megütni?

- Ne keresztezz magadból új fajt. Mi van???? Most valaki vagy hiányzott a biológiaórákról vagy ez egy rasszista törvény.

- Ne módosítsd mások tudatát. Kommunikálni szabad másokkal? Félek hogy befolyásolom őket ha elmondom a véleményemet. Egy kábítószer árus törvényt szeg úgy is hogy a szer használata a vevő döntése?

- Ne változtasd meg a múltad mert a hibáidból tanulsz. Ez erősen fordítási hibának tűnik, illetve értelmezési hibának.

- Ne árts a mindenségnek. Ha nem adom át a helyemet a buszon akkor az már árt a mindenségnek, vagy minimum atomot kell dobnom egy városra?

- Ne vedd észre más hibáit amíg tiéd ki nem javítottad. Ez hülyeség, a világ tele lenne egymás hibáit elnéző idiótákból akik talán sosem szabadulnak meg a hibáiktól, mivel a környezetük nem jelzi ezt feléjük.

- Alkoss felelősséggel. Erre vannak világi törvények is.

- Tiszteld a mindenséget és az életet. Ez jelentés nélküli bullshit.

- Védelmezd azt amiből vagy. Piercing és tetkó akkor kilőve?

- Szeresd a békét. A béke egy állapot, mit lehet rajta szeretni? Hiányolni lehet legfeljebb.

- Kerüld a haragot. Ha nem lenne annyi hülye...

- Ne telepedj le közel más civilizációkhoz. Ezt mindenki bukta, kivéve mondjuk Svalbard városát, ahol a várost elhagyni csak puskával szabad, mivel a szomszédság főleg jegesmedvékből áll.

- Ne tégy hamis ígéretet. Értem az előnyeit, de aki ezt írta érti a hátrányait is ennek?

- Ne akarj kevesebb vagy több lenni attól ami vagy. Még is ki dönti el hogy kinek hol a helye?

- Ne hagyd félbe céljaid. Akkor se ha rájövök hogy nem jó célok?

- Tudd mi a jó és mi a rossz. Jó az ami nekem jó. Minden más nevelés kérdése.

- A jót szeresd ne a rosszat. Ezzel az a bajom vele hogy kultúrafüggő. Melyik kultúra értékrendjét követve ne szeressem a rosszat?

- Ne akarj harcolni de ha kell védd meg magad. Én még nem hallottam olyan konfliktusról ahol a támadó nem védekezni akart volna. Csak kommunikáció és nézőpont kérdése.

- Ne a mindenséget alakítsd magadhoz hanem te alkalmazkodj a mindenséghez. Ez Mohamed esete a heggyel, csak nagy szavakkal.


- Tudasd másokkal a mindenség törvényét. Üti a "Ne avatkozz bele más populációk fejlődésébe" törvényt.

- Ne akarj és ne változtass a mindenség törvényén.

- Ne barátkozz olyannal aki nem tartja be.


Szerintem lépj ki a szektából. Ez utóbbi három törvényt egyértelműen ők tették hozzá hogy új tagokat toborozz nekik és hogy elválasszanak a normális élettől.

2015. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

utolsó ez nem minden törvény ugyanis 3000 van összesen, ezek egy része értelmetlen, itt van néhány

-Ne szoronáld a pervulim lipronját.(a pervulimnak nincs is lipronja, tehát nem lehet szoronálni azt)

-Ne menj közel űrhajóddal egy éppen felrobbanni készülő csillaghoz

-Ne hjjáld meg a labát

2015. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%
Így van, ahogyan az utolsó írja. 3000 törvény van ! Csak a pszichiáterek ennyit tudtak értelmezni a szavakból.
2015. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!