Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzum valójában egy...

Az univerzum valójában egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Biztos ismertek az elméletet, miszerint egy mesterségesen szimulált világban élünk, ha mégsem íme egy cikk: [link] Az az elképzelésem, hogy az univerzum nem más, mint egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására akárcsak a mátrix című filmben, amikor is a felhasználók rácsatlakoznak a mátrixra és egy virtuális valóságban próbálják a valóságot szimulálni elméletem szerint az emberek is csupán egy számítógépes program részei szereplők egy virtuális valóságshowban az az elképzelésem, hogy a programozók egy olyan virtuális

valóságshow-t akartak megalkotni, amelynek szereplői öntudattal rendelkeznek és képesek osztódni, vagy fejlődni, ezáltal még izgalmasabbá téve a virtuális valóságot a felhasználók számára mit szóltok ehhez? továbbá részletesebben is elárulom az ufók és a felhasználók kilétét az arra érdemesek számára. ;)

Üdv, Agent J egy mátrixos felhasználó


2014. ápr. 26. 17:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ha ez nem is működik, nemsokára létező technológiává, válhat. Az éber álom, már félsiker csak ez szigorúan egyjátékos üzemmód.

Mindenesetre egy ilyen program óriási számítógépet, és tökéletesített agytérképet igényelne. Szóval szerintem a virtuális valóságot inkább a regisztrált személy saját agyával lehetne előállíttatni. Ez nagyban megkönnyítené a dolgot.

2014. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Izgalmas teóriának tartom, üdv, egy UFO. Viccen kívül, komoly berkekben is foglalkoznak az elmélettel. Talán így van. Emlékszem, gyerekként erről mindig azt gondoltam, hogy ha így van, akkor egy veszett nagy ajtó veszett nagy rézkilincsén lévő porszem vagyunk és abban van az egész univerzumunk. A Man In Black című film is előveszi a jelenséget.
2014. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok túlságosan lelassulva ma, de hogy jön ide az éber álom? Meg mi az és mire való?
2014. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A modern kvantumfizika szerint vagy ez vagy az lehetséges, hogy mi vagyunk az egyetlen létező egész Istennek a részei
2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én úgy képzelem el, hogy az általunk ismert világ csak egy nagyon fejlett szimulációs szerepjáték, valóságshow például vannak olyan karakterek, akik befolyásolják a játék kimenetelét például ilyen karakterek lehetnek az istenek, akik felsőbbrendű hatalommal bírnak az az elképzelésem, hogy a virtuális mátrixban az idő sokkal gyorsabban telik, mint például a másik világban tehát a felhasználók éveket sőt évtizedeket is tölthetnek a virtuális valóságshowban, de akármikor kiléphetnek abból Jézus karaktere is ilyen lehetett, aki hírnévre tett szert a virtuális mátrixban, de úgy gondolom, hogy a legtöbb felhasználó nem ilyen feltűnő inkább észrevétlenül vannak köztünk, vagy egy virtuális életet élnek a mátrixban biztos vannak köztük függők, mint például a Facén, vagy a GYIK-en gondolom, aki elárulja a kilétét annak törlik a regisztrációját. #1 le vagy ragadva azzal, hogy fizikai korlátokat állítasz fel, amikor nincs rálátásunk a másik világra a távoli jövőbe mi is képesek leszünk hasonló szimulációkat futtatni.
2014. ápr. 26. 18:42
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elmélet ott bukik meg, hogy ennek a világegyetemnek ilyen részletességű szimulálásához, amely a legegyszerűbb bozonok szintjén modellezi az anyagokat, akkora tárolókapacitás kellene, amihez egy másik, kétszer ekkora világegyetemre lenne szükség. Ha még csak a naprendszert szimulálnák, akkor is egy óriási kvantumszámítógépnek kellene léteznie abban a külső, valódi világban és találtunk volna már hatalmas hibákat a rendszerben.

Mi az az Agent J? Agent Jajjazthiszemhogyezamaninblack?

2014. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

olyan ez mint mikor benyomod a GTA sorozatot a számítógépen.

ha kilépsz a játékból, akkor a szereplő elmegy aludni.ha bekapcsolod a játékot, akkor a házában találod ismét.

ilyen a mi világunk is.

mikor megszületsz ide, akkor a szimuláció részévé válsz, de mikor meghalsz a lelked ismét ott lesz, ahol nincs már szimuláció és játékban felvett karakter.


Üdv:

V(kapcsolattartó/traktoros ügynök)


de a civileknek több infót ne adjunk, mert anarchia tör ki!

2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#7 Ejnye, ejnye már miért lenne bukta? egy virtuális mátrixhoz nincs szükség végtelen számú méretekre barátom csak egy nagyon erős gépre vagyis nem egyre gondolom a virtuális mátrixot több szerveren futtatják igazából a felhasználók nélkül is megy tovább a játék a virtuális valóság által a felhasználók halhatatlanok leszek, amikor a testük haldoklik tudatukat átörökítik a virtuális mátrix világban viszont, ahogy mondtam nincs rálátásunk a másik világra tehát a virtuális valóság fizikai törvényeit is csak a programozók írták.
2014. ápr. 27. 00:18
 10/28 A kérdező kommentje:
Az Agent egy angol szó jelentése: ügynök az előző nickem jigsaw volt rövidítése: J tehát Agent J vagyok nem pedig a MIB-es Agent J. :D
2014. ápr. 27. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!