Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Betartjátok az univerzum...

Betartjátok az univerzum törvényeit, vagy teljes mértékben elutasítjátok azokat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 12:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
"Ne függj mások halálától" képtelenség. Minden amit megeszünk, él. Akkor ne egyek? "Ne akarj kevesebb vagy több lenni attól ami vagy" Kevesebb ki akarna? Több meg... Mi van, tilos az ambíció? Én szeretnék több lenni. Tudásban, anyagilag, és még sok mindenben. "Ne árts a mindenségnek" Ki dönti el mi számít ártalmasnak?
2015. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés valami gyenge vicc akart lenni ugye?
2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

#17: ez qrva jo volt, ennyit regen rohogtem mar!! best!

Kerdezo: meg soha nem hallottam ilyen torvenyekrol... En abban hiszek, hogy az Univerzum nem mas, mint Isten, aki a teremteskor felosztotta magat, ezert minden, ami letezik az O (ő), vagyis Isten. Istennek pediglen nincsenek torvenyei, mert nem hulye, hogy sajat magat korlatozza. Minden torveny (koztuk a tiparancsolat is) csak azert szuletett, hogy emberek uralkodhassanak embereken, illetve hogy legyen, akit meg lehet buntetni, mert ugye az penzbevetel.. Aki mast mond, az meg nem jott erre ra, vagy hazudik..

2015. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!