Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Betartjátok az univerzum...

Betartjátok az univerzum törvényeit, vagy teljes mértékben elutasítjátok azokat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 12:04
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Direkt értelmezed félre a törvényeket, Ehhez nem fogok neked asszisztálni, nem fogok törvényt szegni. Én csak néhányat soroltam fel, de igazából 1000 van, viszont az ember csak azon keveset érti meg, melyeket felsoroltam. A törvény kimondja, hogy mindenkinek magának kell értelmeznie az alap törvényeket és azokat tovább adnia, de nem nyújthatunk segítséget, mert mindenkinek magában kell keresnie a válaszokat.
2015. ápr. 18. 22:41
 22/33 A kérdező kommentje:

#19 Légyszíves vedd komolyan a kérdést és ne pusztíts, helyette inkább teremts!

Alapvető én is ilyen voltam, a húsevés teszi ezt veletek, de arra már nem gondoltok, hogy bűn állatot ölni, mert ha ti is esztek belőle ugyanolyan bűnösök vagytok, mint aki végzett azzal az állattal.

2015. ápr. 18. 22:52
 23/33 anonim ***** válasza:
20%

"Nem gondoltam, hogy a pusztulás széle ilyen kényelmes lesz."


Ööö nem lesz majd ilyen kényelmes, ha elfogy az ivóvíz vagy a termőföld, és puskával vagy machetával kergetnek ki az otthonodból, mert ott még folyik valami a csapból. Sajnos nem oly távoli jövőkép, mint innen, a "kényelmes Európából" hinni véljük.


Más:

nem hallottam még az univerzum törvényeiről ilyen összeszedetben, de hogy a kérdésedre válaszoljak, az általam ismert "univerzális törvényeket" igyekszem betartani, ezek röviden:


- az élet tisztelete

- tiszta szándék, nem ártás másoknak

- "tedd mással, amit szeretnéd, ha veled is tennének"

2015. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, most ugye tudod hogy te is megszegted a törvényeket?

Ártottál azoknak a válaszolóknak akik írtak ide, letöröltetted a kérdéseiket.

Én személy szerint a természetből már kihalt/kihaló félben lévő halfajokat tenyésztek tehát ne mondd hogy pusztítok, teremtek!(vagyis ők teremtenek de én segítem őket ebben)

és egyébként komolyan 3000 törvénye van az univerzumnak, nem vicc

2015. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, Raptor kolléga komolyan vette a kérdést. Csupán a szakirodalomból idézett.


És valóban nem 1000, hanem 3000 törvény van. Ám ezek közül rengeteg hülyeség.

És az a legnagyobb probléma velük, hogy még a kitalálóik, a krixkraxiak se tartják be őket!

Plusz, ha figyelembe vesszük a tényt, hogy a krixkraxiak egy másik univerzumból származnak, akkor rájöhetünk, hogy ezen törvényeknek is a saját világukra vonatkoznak. Ezt valamiért figyelmen kívül hagyta ezek terjesztője, a "bölcs" 404 is...

2015. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

Egyik törvényt sem értelmeztem félre, egyszerűen ennyit érnek az egymondatos törvények. Az meg hogy kitérsz a válaszadás elől azt jelenti hogy te sem vagy tisztában az értelmezésükkel.


Egyébként te most úgy élsz, hogy bármit csinálsz, előtte végiggondolod az 1000 törvényt, nehogy megszegd őket? Honnan tudod hogy mind az 1000 törvényre mindig pontosan emlékszel? Előfordulhat hogy mondjuk elfelejtettél egyet és már napok óta csak 999 törvény alapján élsz? Mit ér az 1000 törvény ha a többit nem tartod be?

2015. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
87%

"Alapvető én is ilyen voltam, a húsevés teszi ezt veletek"

Hitler vegetáriánusként titokban sok húst ehetett, mert az átlag húsevőnél is pusztítóbb volt. A húsevés persze valójában semmilyen negatív viselkedést nem okoz, csak az indiai hitvilágra alapuló szekták és az elvakult vegetáriánus hirdetők szerint. :D

2015. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Con Troll

Mondom, hogy a többi törvény értelmetlen az ember számára, mert értelmetlen fogalmakból és értelmetlen adatokból tevődik össze, melyeket vagy csak a tökéletes és halhatatlan lények, vagy magas fejlettséggel rendelkező civilizációk képesek felfogni. Amíg az ember azokat nem ismeri értelem szerűen nem kell betartania hiszen amíg nem ismertek azok pozitív fogalmát sem érheti.

Én nem is arra céloztam, hogy aki hús eszik feltétlenül gonosz, de aki megeszi más élőlény húsát az egy fokkal sem jobb annál, aki végzet azzal az állattal. A Földön az ember a legokosabb nekünk kéne vigyázni őket, nem pedig irtani, de láthatóan az ember nem érzi tettének súlyát.

Ahol járok nem egy szekta, hanem egy közösség, ahol segítenek jobb emberré válnom, sőt még a nevünk terhét se cipeljük magunkkal mindenki kap egy számot, amivel azonosítani tudja magát.

2015. ápr. 19. 07:25
 29/33 anonim ***** válasza:
75%

"Ahol járok nem egy szekta" és "még a nevünk terhét se cipeljük magunkkal mindenki kap egy számot"

Remélem ez vicc volt, mert annak kitűnő! :D

Amennyiben nem az volt, én most komolyan szólnék neked hogy szekta karmai közé kerültél, menekülj amíg tudsz!


A szektákra jellemző a régi ént jelző valódi név "eldobása", ez az egyik legprimitívebb, de jól működő módszer az egyén átformálására. A legtöbb normális vallás ilyet nem is tesz, legfeljebb új nevet ad hogy átérezd a változást, de a meglévőt nem tagadtatja meg, az aljasság.

2015. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Con Troll

Nem dobtam el a nevem, csak a közösségen belül nem használunk név formákat. Nem akarnak, és nem akarunk másokat át formálni. Csupán segítséget nyújtanak, nyújtunk a jobb élet elérésének érdekében. Ezt ugyanúgy kell elképzelni, mint amikor egy kisgyerek megtanul járni, ezek az alap dolgokat az összes embernek tudnia kéne, mielőtt belevág az életbe. Én is kicsapongó életet éltem, mielőtt rátaláltam volna a közösségre, de megtanultam tudatosan élni az életem is gyökeresen megváltozott olyasmiket láttam és látok, melyeket az ember elképzelhetetlennek tart olyasminek vagyok a részese, melyről mások csak álmodnak az életem minden egyes területén a maximumot nyújtom. Hívhatod szektának, aminek akarod, de mielőtt elutasítasz valamit előtte próbáld megérteni, csak azután dönts.

2015. ápr. 19. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!