Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van élet a Holdon, és ha egy...

Van élet a Holdon, és ha egy nap eljutunk oda békével fogadnak majd minket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:04
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
A Hold felszínéről csak feltételeink vannak még egyszer se sikerült felküldeni oda se embert, se Holdjárót! Ne dőljetek be hamis felvételeknek se hamis reklámoknak. Igazából az ember még nem tud olyan gépet építeni, ami képes landolni a Hold felszínén anélkül, hogy az ne törne ripityára az egész szerkezet. A Hold belsejéról pedig egyáltalán nem tudunk semmit!
2015. ápr. 18. 14:44
 12/45 A kérdező kommentje:
"...Felvételein..."
2015. ápr. 18. 14:46
 13/45 Ozmium42 ***** válasza:
85%
Ma valami nemzetközi retardált nap van? Csinálj egy felvételt a Hold felszínéről, de ne legyen kamu!
2015. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
88%
Az egész világ hülye! Csak én vagyok szilárd hajtóanyagú gyorsítórakéta!
2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
42%
Ozmium42! Nézz meg 1000 NASA fotót a Holdról! Egyet sem találsz köztük olyat, amelyik színes lenne, amelyik HD-s lenne, amelyik közeli fotó lenne! Miért? Talán mert valami titkolni való van a Holdon! Járd körbe a témát, ha érdekel. Korábban én is azt hittem, hogy a Hol totál érdektelen, halott égitest, de mióta rendesen utánaolvasok, azóta megváltozott a véleményem a Holdról.
2015. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
89%
Persze,hogy laknak a Holdon!!!! Szerintetek miért van éjjel kivilágítva?
2015. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%
16-os! Tényleg! :D
2015. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
43%
igaza van a kérdezőnek az egész Holdra szállás hülyeség nem lehet hinni benne... mint ahogy a fizika meg egyéb tudományok is csak kitalációk és a média hiteti el veletek, egyszerű placebó hatás én 2 éve nem hiszek a gravitációba lebegek a szobába... csak így nem tudok elmenni a boltba kenyérért mert félek hogy elszállok szüleim meg elutaztak hétvégére szóval em tudna valaki hozni egy kiló kenyeret ?
2015. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

#11-Kérdező

"A Hold felszínéről csak feltételeink vannak..."


Ma már kapható 70 000 forintért olyan csillagászati távcső, amivel már olyan képet látsz, hogy nem csak feltételezések alakulhatnak ki. (Egyébként a bátyámnak van ilyen) És ez még egy alap, civil ember számára is kapható távcső, nem az ESA vagy NASA rengeteg pénzből fejlesztett cucca.


Ha elmennél egy csillagvizsgálóba (néhány ezer forint) és belenéznél egy milliós nagyságrendű távcsőbe, könnyen előfordulhat, hogy szakítanál a "feltételezéseink"-es dologgal.


A leszállás pedig - akármennyire is hülyeségnek tűnik - könnyebb mint a Földön, így meg tudják akadályozni a ripityára törést. A holdon sokkal kisebb a gravitáció, kevesebb erő kell "ellentartani". A földi repülőgépek pedig le tudnak szállni, a Holdon a sokkal erősebb űrhajó sokkal kisebb gravitációval nem?

2015. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
82%
18as vagyok.. és igen a hold nem is égitest hanem egy űrhajó... egyértelmű mivel mindig csak egyik oldala van felénk ez azzal magyarázható hogy valójában ez a halálcsillag és így titkolják azt a kráterszerű fegyvert a másik oldalon, de nem kell félni mert ez a reptoidok elleni védelem része
2015. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!