Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van élet a Holdon, és ha egy...

Van élet a Holdon, és ha egy nap eljutunk oda békével fogadnak majd minket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:04
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Sokan engem néztek itt tudatlannak, amikor több ész van a seggemben, mint a fejetekben? Nagyon értelmesek vagytok, mert híradót nézek és nem létező dolgokról papoltok.
2015. ápr. 18. 19:56
 32/45 A kérdező kommentje:
Cseréljétek ki a pelust, aztán beszélhetünk. ᕤ ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2015. ápr. 18. 20:00
 33/45 anonim ***** válasza:

Egyszer már csak kiderül nyilvánosan is az igazság, de

leírok én is egy pár dolgot.

Nem tartom kizárhatónak azt, hogy az amerikaiak és az oroszok titokban összejátszottak akkoriban, de lehet, hogy manapság is.

Ahogyan a kettes utalt rá, elképzelhető, hogy egyikük sem, hanem még előttük a németek voltak azok, akik elsőként eljutottak a Holdra. Talán vannak titkos űrprogramok, de előbb-utóbb szinte minden kiszivárog, és már nem lehet tudni egyértelműen, hogy mi az igazság. Van olyan nézet is, amely szerint valamilyen technikával már a Marson is jártak emberek titkos programok keretében, sőt az évtizedek folyamán már bázisokat is kiépítettek ott.

Visszatérve a Holdra, lehet, hogy a hivatalosan tálalt időpontban, '69-ben, meg később is valóban volt ott leszállás, de az egykori űrhajósok beszámolója szerint nagyon furcsa dolgokat tapasztaltak: repülő szerkezeteket észleltek állandóan, akik mintha figyelték és követték volna őket. Itt a Földön aztán kénytelenek voltak stúdióban készült felvételekkel kiegészíteni a történetet, hogy ezeket a furcsa dolgokat ne lehessen látni a nagyközönség számára.

Az kétségtelen, hogy a Holdon bőven vannak nagyon különös dolgok a felszínen is, évszázadokon keresztül pedig a csillagászok is megfigyeltek igen érdekes dolgokat.

2015. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

megint 18 as vagyok :D

1. mivel a holdon kisebb a gravitáció ha a 3.ról leejtesz egy kamerát semi baja nem lesz.

2. ate hatalmas ezotéria nevű tudományodat cáfolandó:

az Uránuszt anno úgy fedeszték fel hogy a sillagászok látták hogy az ottani égitestekre hat valami erő de nem tudják mi az, tehát volt egy hatás amiről nem tudták hogy mi okozza.. mind e közben az ezotériásoknak fel sem tűnt hogy van ergy hatás amiről nem tudnak... (jah mert nem is volt) aztán a "humbuk" csillagászok felfedeszték az uránuszt és láss csodát az ezotériás tudósok el kezdtek számolni annak hatásásval is... naháááát de érdekes.

3. az ezotéri számol a holdal is pedig mint mondtam az a "halálcsillag" fedőnévre hallgató űrhajó

4. igen a tudomény felfedezésektől függően változik, de ilyenkor az áláspontját VÁLTOZTATJA és nem VÁLTOZTASSA


u.i.: bocs a tömör válaszért de fontos megbeszélésem van a reptoid vezetőkkel és még ki kell súlyozni magam hogy hasson a gravitáció

2015. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
60%

"Van élet a Holdon"


Ezt milyen módszerekkel derítették ki, holdraszállást megkérdőjelező szkeptikusok?

Gondolom nem tudományos adatok alapján, hisz az minden nap változtaSSa az álláspontját.


"ha egy nap eljutunk oda"


Mivel terveztek eljutni oda? Ki fogja feltalálni azt az eszközt? Valami ezotérikus hippi, krisnás holdraszállás skeptikus, vagy ufo-hívő fantaszta? Milyen eredményeket értetek el benne eddig?

2015. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

"Ezt milyen módszerekkel derítették ki, holdraszállást megkérdőjelező szkeptikusok?"

Feltételezhető, hogy a Holdon van élet, amíg annak ellenkezőjéről nem bizonyosodunk meg!

"Mivel terveztek eljutni oda? Ki fogja feltalálni azt az eszközt? Valami ezotérikus hippi, krisnás holdraszállás skeptikus, vagy ufo-hívő fantaszta?"

Ezt még nem tudom megjósolni, mivel nem vagyok mindentudó, csupán tudatosan gondolkodom.

2015. ápr. 19. 10:21
 37/45 anonim ***** válasza:

"Feltételezhető, hogy a Holdon van élet"


Milyen adatok alapján?

A puszta feltételezés kevés.

Az is feltételezhető, hogy Mikulás bácsi az Északi-sarkon él, csak mi támasztja alá?


"amíg annak ellenkezőjéről nem bizonyosodunk meg!"


Az általad semmibe vett tudomány adatai az ellenkezőjét támasztják alá.

Lehet negligálni, lehet neki ellentmondani, csak hozz helyette adatokat, és azok forrását. A puszta feltételezés a fantaszták sportja.


"csupán tudatosan gondolkodom."


Igen a gondolkodás egyik alap ismérve, hogy tudatos. A veled ellentétes véleményen lévők sem tudattalanul csinálják, úgy hogy ez érvnek vérszegény.

A gondolkodás tudatossága nem jelzi, hogy a gondolatok igazak. Simán lehet tudatosan gondolkodni fals infók alapján, fals dolgokról.


Mivel, ahogy állítod, nem tudsz jósolni és nem vagy mindent tudó, vagyis ha levesszük a tudomány által feltárt adatokat, akkor 0 infód van a Holdról, azt leszámítva, hogy ha esténként fenézel az égre akkor ott látod. Mivel ezt több 100 ezer éve teszitek Homo sapiensként, de tovább nem jutottatok a "feltételezem, mert gondolkodom" érvnél, honnan tudjátok holdraszállás szkeptikusként, hogy az ott tényleg egy égitest és nem a reptoidok által vetített hologram?


Megbizonyosodtatok az ellenkezőjéről? Hogyan?

2015. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

A 18-as vagyok megint.. azért örömmel tölt el hogy a kész tényekre és logikus érvekre még csak válaszolni sem tudsz...

A többieknek meg jeéenteném hogy a tárgyalás a reptoidokkal nagyon jól alakult a földet hamarosan elfoglalják és láthatjátok a hold másik oldalát is melyen elhelyezkedik egy titkos fegyver melyet a lázadók ellen fogunk használni

2015. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Templomba nem megyek bizonygatni, hogy nincs Isten, mert ott van velük a hit, amit én tisztelek, elfogadom, hogy így ő gondolkodik.

De nekem ne jöjjön, hogy van Isten, hiszen én sem próbálom meggyőzni, szépen el vagyunk egymás mellett.

Észérvekre valamiféle válasz kellene, hogy miért nem fogadja el, de annak el kellene jutni a tudatáig, de ott úgy látom kemény korlátok vannak....

2015. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Ozmium42 ***** válasza:
Szóval összefoglalva: senki soha nem járt a Holdon, nem tudhatjuk, hogy van-e ott élet, de mondjuk meg, hogy jóindulatúak-e, vagy ellenségesek. Fuck logic.
2015. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!