Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan inkább azt hiszik valóban idegen lények rabolták el őket, mintsem elfogadnák ez bizony az alvási paralízis jelensége?

Figyelt kérdés
Mert velem is megtörtént már hogy arra keltem, le vagyok bénulva, nem tudok mozogn a sötét szobában és idegen lények közelednek felém, nagyon féltem, pánikba estem, de hiába akartam kiabálni segítségért, meg se tudtam szólalni. Nagyon rossz volt és valósnak tűnt az élmény. Aztán mégis mikor olvastam az alvási paralízisről egyből ráébredtem, hogy ez sokkal valószínűbb, mint, hogy idegen lények messziről épp ide jönnek embereke rabolgatni, kínozni.

2015. máj. 19. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem magyarázhatod 10-es, nekem volt alvási paralízisem és nem "vittek el az idegenek". Ha elvittek volna, akkor ma valahol a Szíriusz környékén lovagolnék egy üstökösön, vagy a világ csodája lennék mert én lennék az egyetlen ember akinek az ülepén egy idegen lábnyom lenne található, mert tuti hogy csak erőszak árán tudtak volna kirúgni az űrhajóról. Azon kívül legalább egy idegen köröm vagy kaki lenne a birtokomban, mert kizárt hogy bizonyíték nélkül hagynám el az űrhajót. :)))
2015. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Na igen, erre akartam rávilágítani az előbb én is, amit előző mond.Alvás paralizis nem okoz traumát és időkiesést sem, meg egyéb hasonló jellegzetességeket.
2015. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nekem mostanában van ilyen alvási bénulásom, nagyon druva és ijesztő volt az első kettő. Nem tudtam hogy van rá tudományos magyarázat, és bár nem hiszek az ilyen természetfeletti csodadolgokban nagyon meg voltam ám ijedve. Láttam kis lila szörnyecskéket ki be mászkálni rajtam, ijesztő hangokat. És a legfuribb a bizsergető érzés a testemen.És mikor probálok felkelni, úgy érzem hogy sikerül. Látom magam ahogy felállok és kinyitom az ajtot stb, de valojaban ez nem torténik meg. Majd magamhoz térek nagy lassan, de még akkor is érzem a bizsergést, és ha kezdek elaludni megint jönnek a furi dolgok. De amiota olvastam hogy ez gyakori dolog, és hogy nem valami démonok akarják elrabolni a testem igy kevésbé félek, és mikor előjönnek ezek a dolgok,valamennyire le tudom küzdeni.
2015. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Előző, ha figyelmesen olvastad az eddigi hozzászólásokat akkor rájöhetsz, hogy ez két külön dolog.

De ezek szerint ismét hangsúlyoznom kell, hogy az eltérítéses, rablásos eseteknek csak egy része történt alvás idején! Másrészt pedig újból leírom azt is, ahogyan már más is utalt rá, hogy az alvási paralízis nem okoz időkiesést. Tehát ez két dolog, és az egyiket a másikkal összetévesztették!

Meg kell még jegyezni, hogy az eltérítést végző lények,- tehát most nem a paralízisről van szó - , nem démonok. Az ember hajlamos ennek nevezni azokat a dolgokat, amiket nem ismer, és amitől fél. Bár kétségtelen az is, hogy a rablásos esetek egy részében valóban nem bánnak "kesztyűs kézzel" az áldozatokkal, ami sajnos még csak fokozza a sokkhatást. Ezeknek a lényeknek egy része mesterségesen előállított vagy programozott biorobot, talán így is lehet nevezni.

2015. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
utolso- "biorobot"? talán kevesebbet kellene tvzni...
2016. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én még nagyon pici voltam kb.6-7 éves.Azt álmodtam hogy egy uszodában vagyok nem tudok megmozdulni,nem bírok beszélni próbálok lrdítani hogy anya de nem sikerül.Közben elvittek onnn és hirtelen újra tudtam mozogni beszélni.Nagyon megijedtem.
2016. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!