Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik régebben névvel ideírogat...

Akik régebben névvel ideírogattak ők valóban UFO kutatók voltak vagy csak szélhámosok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 17:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10# Akikre én emlékszek az Veronika, Annácska, Adamski, 404, meg valami Reptoid Ezredes vagy ki :D
2015. jún. 6. 11:35
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es utána fogok nézni ennek a Veronikának és Annácskának, és megpróbálok tökéletes választ adni, de az Adamski nevűt nem kell keresni, hiszen a 9-es hozzászólót ő maga személyesíti meg. Egyébként ő azért van itt, hogy a kategórián belül népszerűsítje magát, így nem hinném, hogy valódi kutató lenne.

404-ről mindenki hallott a GYIK-n, és szerintem ő a kategóriájában a legnagyobb szélhámos, mert sokszor olyasmiket állított, melynek nem volt semmi, de abszolút semmi valóságalapja, sőt hitelt sem adott a szavainak, kitalált dolgokat és szerintem egy idő után el is ment az esze.

2015. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aki ide irogatnak -beleértve téged is!- mind álnevet használunk.

Ez önmagában is kimeríti a félig-meddig szélhámosság fogalmát.

Akik pedig az önmaguk által választott álnevüket sem vállalják fel, miért is tartsam komolyaknak őket?

2015. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sosem mondtam, hogy nem vagyok Adamski, pusztán azt írtam le, hogy őt komolyan kell venni. Mi ezzel a probléma?;)
2015. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Semmi probléma sincs ezzel. És azt a felhasználós dolgot gondold meg, mert látom fontos neked ez az álnév, és ne aggódj nem lesz több szóköz a neved között, mert regisztráló közben a több szóköz automatikusan törlődik. :D
2015. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A leg elborultabb ágyú, az a 404 nevű volt. :)
2020. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elvitte őket az orosz kormány...
2020. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!