Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberiség halott, vagy...

Az emberiség halott, vagy léteznek értelmes, ÉLŐ emberek a 21. században?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az emberek többsége rémesen együgyű, passzív, érzéketlen, és egy rakás optimista színészbohóccal van tömve az egész világ.


Nem látom értelmét az emberi kapcsolatoknak, általában csak lefárasztanak az emberek.

Létezik még ember aki nem állt be a sorba, és van jelleme is?


A könyvtárban-múzeumban jellegű kliséket ne erőltessük, voltam már párban és ismertem ilyen embereket.

És a Mensara se vagyok kíváncsi.

Bár sejtem hogy szokás szerint széttrollkodják a kérdést.



2014. dec. 6. 19:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

"Bár sejtem hogy szokás szerint széttrollkodják a kérdést"

Most nagyon őszintén: milyen válaszokat nem tekintesz trollkodásnak? A kérdésed önmagában egy trollkodás, nem? mit lehet rá mondani?

vagy egyetértünk, hogy "igen, igen, az emberiség szörnyű és megérett a pusztulásra", vagy leírjuk, hogy "hát ja, hülyék mindig voltak, vannak, lesznek".

2014. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha hülyéket látsz magad körül, akkor keress értelmes embereket és nem fogod így látni
2014. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én ugyanezt a kérdést teszem fel magamnak nap mint nap.


"Létezik még ember aki nem állt be a sorba, és van jelleme is?"


Létezik. Csak észre kell venni. :)

2014. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a gondolatmenetedet. Te kivételnek tartod magad, és úgy gondolod, hogy a maradék 7 milliárd ember rajtad kívül totál idióta, besavanyodott, vagy éppenséggel csak tömeggyártmány, akinek se személyisége, se esze. A falra mászok ettől a gondolkodásmódtól. És ha akarod tudni, vannak olyan emberek, akik kiállnak a véleményük mellett, nem lehet őket megváltoztatni negatív irányba, és még csak nem is tartozik az agymosott emberek közé, akik nem hogy megvédeni nem tudják az igazukat, még önálló véleményük sincs.

Ami azt illeti, nem tudom, milyen válaszra vársz a kérdésed alatt, mert háromféle választ tudok elképzelni, és egyik sem pozitív irányba hajlik.

2014. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Aki csak ennyit tud írni hogy én vagyok a rossz, az ne pazarolja az idejét.

Aki nem érti miről írok, annak nem szól a kérdés.

2014. dec. 6. 19:24
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

"Nem látom értelmét az emberi kapcsolatoknak, általában csak lefárasztanak az emberek. "


Eme mondat után nem tök 8, hogy van e értelmes ember vagy sem?!

2014. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan értem, miről szól a kérdés. Egyszerűen eleged van az emberekből, és úgy gondolod, ma már nem találni értelmes embert, akivel normálisan lehet beszélni, és ne adj isten, még beszélgetni is lehet velük. Pedig te állsz hozzá a dolgokhoz rosszul. Amíg feljebbvalónak gondolod magad a beszélgetőpartnerednél, addig tényleg csak egy nyűg lesz velük beszélni, és ez esetben megértem, hogy lefárasztanak. A másik az, hogy elismerem, hogy az emberek nagy részével nem lehet értelmes társalgást folytatni, de ennek ellenére nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2014. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Léteznek értelmes emberek, de kevesen vannak és meg kell őket találni. Én például első körben egy a környékeden lévő társasjáték klubbot, vagy hagyományőrző egyesületet esetleg táncházat próbálnék ki. Én legalábbis ezt fogom tenni, amint végre végzek az egyetem néven futó pokollal, és lesz időm élni is.
2014. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8:

eddig én is eljutottam hogy meg kell őket találni, de ha enm sikerül, akkor számomra nem léteznek. az összes ilyen ember, akivel véletlenül futottam össze 1-2 éven belül teljesen befordult.

tehát ezek az emberek nagy valószínűséggel teljesen elszigetelten élnek/fognak élni.


viszont a 3 felsorolt terület végre valami érdemi tartalom.

2014. dec. 6. 19:39
 10/25 anonim ***** válasza:
Vannak hobbijaid, érdeklődési köröd? Suliba jársz, vagy dolgozol? Hova? Szakmunkásba, gyárba, vagy egyetemre, szellemi munkát végzel magasabb beosztásban? Ha úgy érzed, túl jó vagy a jelenlegi közegedhez, miért nem próbálsz javítani a körülményeiden, hasonló emberekkel körülvenni magad?
2014. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!