Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik építették a nagy piramisokat?

Kik építették a nagy piramisokat?

Figyelt kérdés
Tényleg az akkori emberek? De akkor hogy? Vagy más idegen civilizáció?

2015. júl. 28. 17:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
9%
Az én véleményem: hát, sokan mondják, hogy a fali rajzok amik a piramisokon voltak igen furcsák, valószínűleg űrlénytechnikával csinálták őket, és elvileg felfedeztek egy falfestményt, amin UFO-k is szerepelnek..... szerintem képtelenség, hogy akkor emberek csináltak volna ennyi csapdával és titkos bejárattal teli építményt.... és ha jönnek az UFO ellenzők: ne hogy azt higgyétek, hogy az egész univerzumban egyedül lennénk.... valószínűnek tartom, hogy űrlények építették a piramisokat.
2015. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom, mert elnem tudom képzelni hogy egy embercsoport hogy tud olyan nagy és nehéz kodarabot a piramis legtetejére felcibálni.... Képtelenség számomra.
2015. júl. 28. 17:55
 3/47 anonim ***** válasza:
9%
Azzal nem lett volna gond, hogy a tetejére felcipeljék a köveket, mert mivel lépcsőszerűen épült ezért azt meglehetett volna oldani,d e az, hogy ennyi falfestmény meg titkos bejárat van a föld alatt, felül, vízi bejárat stb.: ez már szerintem tényleg idegenek műve!
2015. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
69%

#1: buta vagy, ráadásul olyan közhelyeket hoztál fel, amit előtted millióan megtettek már.


A google a barátotok, kimeríthetetlen mennyiségű forrás van tőletek három kattintásra. Ha viszont eleve űrlényeket kerestek, akkor úgyis el fogtok vetni minden normális magyarázatot, és hülyék maradtok. Úgyhogy legyetek nyitottak, és meglátjátok, hogy igen régen meg van már magyarázva a piramis-téma.

2015. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
78%

"Tényleg az akkori emberek?"


Tényleg.


"De akkor hogy?"


Sok dolgos kéz. Szakértelem. Türelem.


"Vagy más idegen civilizáció?"


Bár nem vitatom, hogy az ufó-elképzelés érdekesebb, de sajnos nem igaz.

2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
25%
Valóban, emberek hogy is lennének képesek ilyen építészeti remeket alkotni? Csakis egy sok ezer fényévre élő idegen civilizáció jött ide, hogy köveket pakolgasson egymásra. Sokkal valószínűbb...
2015. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 kittikehh00 ***** válasza:
13%
Sokan azt mondják, hogy a fáraó szolgái.
2015. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

Heyerdahl bebizonyította, hogy a Húsvét Szigeteki hatalmas szobrokat hogyan lehet ősi technikával, szerszámok nélkül kifaragni és a helyükre szállítani. Sok ember és megfelelő tudás kell csal hozzá.

Ez a piramisokra is igaz.

2015. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
16%
Én maradok az űrlényeknél!
2015. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%
Abban hiszel, amiben akarsz.
2015. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!