Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes női alakot vettek...

Rejtélyes női alakot vettek észre a Marson. Lehet egy megkövesedett idegen?

Figyelt kérdés
Újabb bizonyíték arra, hogy egyíkor a Mars lakott volt? Vagy ma is az ?.... [link]

2015. aug. 27. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Megkövesedett punci. :D
2015. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy aldi háziasszony...
2015. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 StormlightHUN válasza:
23%
Egyszerűen hihetetlen, hogy sok ember milyen szűk látókörű.. Nem, nem azt mondom, hogy mindent el kell hinni, csak azt, hogy azért, mert még nem találkoztunk hasonlóval, attól még nem biztos, hogy kamu, photoshop, stb. Azt sem állítom, hogy ez igaz, csak azt, hogy lehet. Minden szkeptikus csak bizonyítékokat kér, hogy létezik, de ha mi kérünk bizonyítékot arra, hogy miért nem létezhet, nektek egy olyan tény sem elég ami teljesen rombadönti a ti elméleteteket. Én speciel lehetségesnek tartok bármit, aminek a nem létezése nincs bizonyítva. Kíváncsi vagyok, kedves trollok, szkeptikusok, most vajon mivel leszek letámadva? :)
2015. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csak egy pacát látok a bekarikázott részben középen. A szemem jó de mégis.
2015. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg törölték a hozzászólásomat.


Kb. azt írtam hogy az ott egy kemény csaj lehetett hogy megmaradt a marsi éghajlat alatt ami a kőzetet is elaprózta. Meg hogy a méretarány alapján csak pár centi lehet a csaj. Azaz törpemarcsa típusú idegen.


Kedves modik, a többi meghagyott hozzászólás mellett ezzel mi volt a baj???

2015. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen hihetetlen, hogy sok ember milyen szűk látókörű ... Minden szkeptikus csak bizonyítékokat kér, hogy létezik, de ha mi kérünk bizonyítékot arra, hogy miért nem létezhet ... Én speciel lehetségesnek tartok bármit, aminek a nem létezése nincs bizonyítva. Kíváncsi vagyok, kedves trollok, szkeptikusok, most vajon mivel leszek letámadva? :)"

Azzal hogy annyi eszed sincs hogy tudd mi bizonyítható és mi nem. Képzeletbeli dolgokat nem lehet cáfolni, és az nem bizonyíték hogy valaki képet mutat róluk. Az egyszarvú és a Pumukli sem létezik pedig van róluk kép, ugyanakkor nem lehet őket cáfolni sem, mert mi alapján tennénk? De attól hogy nem cáfolhatóak és van róluk kép még ugyanúgy nem léteznek.

2015. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 StormlightHUN válasza:
0%
Nem tudom, hogy az agyad felfogta-e, de én egy szóval sem mondtam, hogy a kép megfelelő bizonyíték, sőt mitöbb, még azt is leírtam, hogy nem biztos, hogy igaz. Jól tudom, hogy mennyi kamu képet/videót lehet csinálni Photoshoppal, After Effects-el viszont nem biztos, hogy minden kamu. Tudom, hogy egy kép nem szilárd bizonyíték, viszont egy szóval sem mondtam, hogy az, szóval tanulj meg mondatot elemezni mielőtt cáfolsz. Ha nem sikerül ne is írj inkább, mert magadat égeted.. Apropó, nem írás, nem is értem miért koptatom szkeptikus trollokra a mobilom képernyőjét.. Úgy is reménytelenek vagytok, majd csak akkor értitek meg, ha a kormány is bevall mindent, ugyanis bár az a marsi nős kép ténleg nem biztos, de valami már biztos járt a csillagrendszerünkben, apropó, aki abban hisz, hogy ha lesz valami, akkor tényleg hivatalosan megtudjuk, szerintem a kormány jóvoltából még akkor sem tudnánk meg, ha már támadnának, na de megyek, csak még egy utolsó dolog: engem hülyéztek le mert elhiszem ezt, nos nem én töltöm az egész napom azzal, hogy olyannal foglalkozok, amiben nem hiszek, és mindenbe kapaszkodva, mondatokat félreértve cáfolgatok, mert én vagyok az "okos" ember.. Én itt végeztem, szkeptikusnak nem válaszolok, csak ha teljesen értelmesen, nem mást lehülyézve beszél. A kis vitánk ellenére remélem nincs harag, további szép napot.
2015. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 StormlightHUN válasza:
tényleg* naprendszerünkben*
2015. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne vinnyogjál, te állítod hogy amire nincs bizonyíték az létezhet, ez pedig baromság. Az külön röhej hogy düllesztetted itt a melledet a hülyeségeddel, kaptál rá választ és most besértődtél. :D
2015. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

*nincs bizonyíték=nincs cáfolat.

Korán van még nekem.

2015. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!