Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes női alakot vettek...

Rejtélyes női alakot vettek észre a Marson. Lehet egy megkövesedett idegen?

Figyelt kérdés
Újabb bizonyíték arra, hogy egyíkor a Mars lakott volt? Vagy ma is az ?.... [link]

2015. aug. 27. 19:08
1 2 3
 21/23 StormlightHUN válasza:
Azt mondtam nem válaszolok, de kénytelen vagyok. Egyébként nem besértődtem, csak hát kissé rossz hozzáállású vagy. Nem azt mondom, hogy nem vagy okos, intelligens (bár te ezt mondtad nekem) csak azt, hogy nem építő jelleggel állsz a dologhoz. Szerintem meg tudnánk ezt normálisan is beszélni, csak egy kis hozzáállásváltás kellene mindkettőnk részéről. Elismerem, hogy amit írtam, hogy amire nincs bizonyíték hogy nem létezik létezhet, az borzasztó hülyeség volt. Nem gondoltam teljesen bele. Én talán örülnék neki, ha normális keretek közt felsorolnánk az érveket, és megbeszélnénk.
2015. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

*Con Troll-nak elakad a lélegzete*

Kedves StormlightHUN szeretnék kezet fogni veled. Amióta itt rontom a levegőt - legalábbis sokak véleménye szerint :) - azóta Te voltál az első aki nem megsértődött a válaszomon, hanem újra átgondolta amit írt. Köszönöm, már nem voltam itt hiába.


A rossz hozzáállásomon és az építő jelleg hiányával egyetértek, de mivel értelmesen nem sikerült itt még szinte senkivel sem beszélgetni, már nem is nagyon próbálom. Inkább csak röhögök mások hülyeségén és azon hogy ha rámutatok sem veszik észre. Ez jobb mint a humor rovat. De ezzel a hozzáállásommal nem vagyok egyedül, ezt mások válaszából is leszűrhetted. :)


A képpel kapcsolatban azt tudom mondani hogy egyszerű pareidolia. Pareidolia az mikor egy nehezen értelmezhető ingerben (ez esetben egy képben) értelmet találunk. Ettől látunk alakokat a felhőkben és ettől működik a Rorschach tintafolt-teszt. És ettől látunk egy alakot e képen.


Valójában nincs ott maga az alak, de az ott látható foltok erre emlékeztet minket, márpedig az ember mindenben értelmet keres. Persze lehet olyan ellenvélemény, hogy márpedig az egy idegen, de amit biztosan tudunk az az hogy a pareidolia létezik, az idegenek meg jelenleg a Pumukli kategória, se nem bizonyíthatóak, se nem cáfolhatóak.


Itt van pár vicces példa e jelenségre:

[link]

2015. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A képen egy kúp alakú szikla és az árnyéka látható. Próbáld fejjel lefelé nézni a képet úgy jobban kivehető :)
2015. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!