Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO észlelés Indonéziában....

UFO észlelés Indonéziában. Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

2015.11.25 UFO észlelés volt Indonéziában. Érdekes felvételneket tettek fel netre, szkeptikusoknak különösen ajánlott.az ufokutató szervezet szerint.


Mit gondólsz az észlelésről? https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C4oh..


2015. dec. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Meg vagyok győzve.
2015. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Meg arról is hogy a "gondolsz" rövid "o".
2015. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Édesem, ez a gondlóm a te védjegyed? Én azt gondlom, hogy aki a gondolómot így írja, az ne akarja tudni, mit gondolunk róla.

Az észlelésből is az hiányzik, ami belőled is. Az ész.

A videó teljesen érdektelen, egészen nyilvánvaló, hogy azon nem ufó látható.

2015. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

UFO = Unidentified Flying Object


UFO-kat nap mint nap észlelnek a Föld minden pontján.

2015. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak ufók. Ufók az idegenek. erről akartam kikérni véleményetek. Szerinted?
2015. dec. 7. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet tudni, hogy mi van rajta. Ezt mindenki a saját hite szerint dönti el, ha van valamilyen álláspontja.

A videót azt szigorúan válasszuk el a helyesírástól. De egyébként "elgondóóólkodtató", hogy még mindig nem működik a helyesírás-ellenőrződ! Mert ehhez már tényleg hülyének kell lenni, hogy valaki ennyiszer elcseszi ezt a szót, hiába figyelmeztettek rá már ezerszer.

Félreértés ne essék, nem ellened haragszok, hanem érted. Jó témákat hozol fel, de ez így nem működhet.

2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek alatt nem tanulsz meg egy egyszerű magyar szót helyesen leírni, akkor miért kellene nekünk veled eszmét cserélni? Nem vagy kompetens.
2015. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

"...szkeptikusoknak különösen ajánlott.az ufokutató szervezet szerint."

Nos, ez messze nem igaz!

Amit bármilyen szervezet/egyén bizonyítás lehetősége és hiánya ellenére ajánl, az a szkeptikusoknak egyáltalán nem éerdekes, nem ajánlott az időt tölteni vele.

2015. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy kamu. Az egész olyan mintha valaki egy gyér éjszakai forgalom képét videoeditorral felvarázsolra volna az égre. A piros fények a kocsik hátsó lámpái, a fehérek meg a kamerát elvakító elsők.
2015. dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Nekem nem tűnik trükknek. De ez nem jelenti azt, hogy idegenek mocorogtak ott.

Hullócsillag kizárt, űrszemét elégése sem valószínű, túl hosszú ideig azonos a pozíció.

Nekem valami erőteljes tükröződéseknek tűnik, a 12AM Hawaii time Indonéziában átszámolandó lenne, hány óra lehetett helyi idő szerint, már csak hogy saccolható legyen, milyen magasságban lehetett napfényt tükröző valami.

Érdekes felvétel és baromi érdekes lehet az oknyomozása.

Ez egy igazi UFO-jelenségnek tűnik.

De az csak valódi, de ismeretlen okú jelenséget jelent, nem reptiliánokat.

2015. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!