Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak köztetek olyanok,...

Vannak köztetek olyanok, akiket már elraboltak az idegenek?

Figyelt kérdés
Ha van meséljetek már milyen volt, és hogyan történt?

2015. dec. 17. 18:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
🐒
2015. dec. 17. 18:40
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ház az úgy volt, hogy épp a kedvenc műsoromat néztem a tv-ben, amit egyébként ki nem állhatok! Aztán egy furcsa ismeretlen zajra lettem figyelmes amit már rengetegszer halottam! És ekkor olyasmi történt, amire sosem számítottam, de mindig is sejtettem hogy egyszer elékezik. Találkoztam az idegenekkel, akiket már régről ismertem és még sosem láttam!
2015. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Önmagadat cáfolod egymás után.
2015. dec. 17. 21:50
 4/16 Ratatamm ***** válasza:
77%
Igen,pont most értem haza. Kint sétáltam az utcán,amikor egyszer csak minden lámpa elkezdett villogni,aztán nagy sötétség lett.(emlékezetkiesés) Arra keltem fel hogy ilyen mukik villognak a szemembe,hogy életben vagyok-e. Aztán mikor életjeleket mutattam nekik,kivették 1-2 szervemet tanulmányozni őket,aztán mivel nagy volt az unalom pókereztünk kicsit,majd mikor megkapták a leszállási engedélyt,visszahoztak. Tök jó arcok,keresd fel őket te is!
2015. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Köztem nincsenek, de ismerek olyat, aki -saját elmondása szerint- önként ment velük.

Sajnos, most családja körében kell élnie, előző lakóhelyét (OPNI) megszüntették.

2015. dec. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A földönkívüli téma nem vicc.
2015. dec. 18. 09:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Valóban nem az, számolni kell vele természetesen, hogy máshol is lehet élet. Az elrablásoknak egyébként vannak közös jellemzőik, általában magányos emberekkel, elhagyott helyeken történnek. Nem is biztos, hogy idegenek követik el ezeket. Viszont, ha valóban súlyos, emberiséget fenyegető problémával kerülünk szembe, akkor szinte biztos, hogy a hatóságok is be fognak avatkozni.
2015. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

# 6

Bizony, nem!

A jó viccnek van valőságalapja, vagy pedig arról viccel az ember, amit szeret.

2015. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Evele123 ***** válasza:
Engem kb. 10 éve elvittek a "magas szőke" idegenek. Ők az Orion csillagkép Rigel csillagának bolygójáról jöttek. Arra emlékszem, hogy megnyugtattak, nem bántottak, de energiát adtak át nekem. Az ember nem csak hús és vér, test, lélek, szellem egysége, szűklátókörű az, aki szerint egyedül vagyunk az egész univerzumban.
2015. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

4: És a szerveid nem hiányoznak neked?

7: Nem csak magányos emberekkel történik meg, mert ha elmélyedtél a témában bizonyára tudod. És nem biztos, hogy rosszat akarnak azzal, hogy tanulmányozni akarnak minket.

9: Milyen energiát adtak át neked, és te át tudod adni másnak?

2015. dec. 19. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!