Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem tudom hallottatok már a...

Nem tudom hallottatok már a "rejtett kéz" interjúról?

Figyelt kérdés

Ha igen érdekelne a véleményetek ha nem itt van!


[link]



Erre egyébként én egy másik oldal hivatkozott ami ébresztő/tájkoztató jellegűnek mondanám viszont ott úgy írtak róla hogy vigyázni kell bizonyos fajokkal még ha jó érzéseket is mutatnak lehet az is csapda vagy esetleg akinek tudást adnak át ami nem feltétlen pontos.


"Elkezdenek trollkodni pl. az Above Top Secret és más, Ufo-kkal foglalkozó weboldalak fórumain azért, hogy ott is ilyen embereket keressenek? "


Konkrétan így nevezte és ott volt a link ehhez az oldalhoz..na már most kinek higgyünk ? (:D) melyik oldalnak ?

Még nem olvastam végig a teljes cikket a rejtett kézzel kapcsolatban de tény hogy vannak valóságos alapjai amiket mond, nyíltan beszél a tudati manpiulációról stb elég arrogáns stílusban, aki még nem olvasta olvasson bele és utána mondjon véleményt!



2016. jan. 27. 19:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A cikk ami hivatkozott erre:

[link]

2016. jan. 27. 19:57
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sok igazság van benne.

Persze van amiben tévedett, vagy direkt rosszul tájékoztatott(dezinformáció), de maga az interjú, vagy az írásainak a gyűjteménye,ígéretes csemege azoknak, akik a témában szeretnének kutakodni.

2016. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Az Above Top Secret fórum pedig egy elég híres fórum külföldön(persze trollok ott is vannak, bár ott eléggé szűrik őket), ahol szoktak kitárgyalni sokféle paranormális, vagy egyéb más kategóriába nem sorolható jelenséget.
2016. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem hallottam még róla.

Egyébként is paradoxon: ha "a Család" totális irányítást akar, nem fog valós információt csepegtetni, vagy legalábbis nem ok nélkül. Tehát logikai szinten bármilyen tőlük származó infó megbízhatatlan, ha ilyen formában léteznek.

2016. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi,az eddigieket,énis egyet értek, gondolkodjunk együtt!!! Elvégre minket érint a dolog!
2016. jan. 27. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

2

Mire gondolsz a dezinformáció illetve igazság alatt? Valamint honnan tudod, hogy meylik része igaz és melyik nem? Érdekes téma, nem hallottam eddig, köszönet a kérdezőnek

2016. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Oltári nagy faxság. "Ők csak azért rosszak, hogy nekünk jobb legyen." Ezek után nem hiszem, hogy normális elméje van annak, aki ezt elhiszi?
2016. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondd ilyet?! Biztos hogy nem igaz ez persze, félrevezetés ha jónak akarja ezt beállítani!
2016. jan. 28. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Ha olvastad az egészet, akkor tudod, hogy mond.
2016. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

"Arra mindig emlékezz, hogy amit mi játszunk az egy gyönyörű játék és együtt teremtünk a Végtelen Teremtőnkkel. Emlékezz, hogy a “színpadon kívül”(az életek között) a legjobb barátok vagyunk és senki nem hal meg igazán és senki nem szenved, csak a játékban. A játék nem valóság. A valóság az valóság és megvan rá a hatalmad, hogy kifejezd a valóságot a játékban, ha egyszer megtanultad hogyan tedd ezt."


"Ezért jöttünk. Nagy áldozat volt ez részünkről. Nehéz a 3.dimenziós élettapasztalat szellemi határain belül ezt megérteni, de megtesszük, mert szeretünk titeket."

2016. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!