Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem tudom hallottatok már a...

Nem tudom hallottatok már a "rejtett kéz" interjúról?

Figyelt kérdés

Ha igen érdekelne a véleményetek ha nem itt van!


[link]



Erre egyébként én egy másik oldal hivatkozott ami ébresztő/tájkoztató jellegűnek mondanám viszont ott úgy írtak róla hogy vigyázni kell bizonyos fajokkal még ha jó érzéseket is mutatnak lehet az is csapda vagy esetleg akinek tudást adnak át ami nem feltétlen pontos.


"Elkezdenek trollkodni pl. az Above Top Secret és más, Ufo-kkal foglalkozó weboldalak fórumain azért, hogy ott is ilyen embereket keressenek? "


Konkrétan így nevezte és ott volt a link ehhez az oldalhoz..na már most kinek higgyünk ? (:D) melyik oldalnak ?

Még nem olvastam végig a teljes cikket a rejtett kézzel kapcsolatban de tény hogy vannak valóságos alapjai amiket mond, nyíltan beszél a tudati manpiulációról stb elég arrogáns stílusban, aki még nem olvasta olvasson bele és utána mondjon véleményt!



2016. jan. 27. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen meghogy ezt hogy ők olyanok amilyenek jónak akarja beállítani!


(Meg Jehova istennel dobálózik folyton!)


Viszont mindenképp elgondolkodtató írás összességében !!!

2016. jan. 29. 11:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Régen elhittem, ma már baromságnak tartom.

Eleve azok a kérdések - előre megszerkesztett az egész.

Szóval szerintem pont a kérdések vannak előre megírva úgy, hogy azokra összefüggő, és láthatólag logikus válaszok jöjjenek.

A válaszok is tipikusan emberiek, de a kérdések mondom, ahogyan mondtam is baromira gyengék, hogy ne vegye észre az ember, hogy mese az egész.

Meg persze elmondják, hogy kik ők, akik rosszat tesznek nekünk, de csak azért mert amúgy nagyon szeretnek.

Meg a vérvonalak, meg hogy ő nem erről a bolygóról való - de egyébként tipikusan emberi a gondolkodása.

Meg az inkarnáció, a leszületések - amikkel hülyítik az embereket jó pár éve.

Egyszer élsz, mivel az ember egy biológia, és ha mondjuk agyhalálod van a világodról nem tudsz, nincsen fantáziálás akkor.

Az agyad nélkül nem vagy tudatodnál, ergo az agyad a lelked valójában, és ha meghalsz akkor vége mindenek.

Szóval ez az interjú vagy mi egy baromság.

Egyébként feltették neki, hogy milyen családból származik, hogy elmeri-e mondani stb - még nem is jött a válasza "Rejtett Kéznek"hallottam, de előre tudtam, hogy kb. azt fogja felelni erre, hogy nem kötelezi őt senki hogy ezt elmondja és, hogy ez nem a bátorságon múlik, stb.

Valami ilyesmi volt.

Ergo amikor tényt-tényeket kellene mondania, és tetten érhető lenne, akkor arra nem ad választ - vagy éppen terel.

Szóval az emberi fantázia határtalan, annyi blődséget ki tud találni.

És szerintem az egész egy előre megtervezett folyamat volt.

A kérdésekkel együtt.

Mert nem tudhatjuk, hogy valójában akik kérdéseket tettek fel, azok be voltak-e avatva ebbe az interjúba még jóval előttük.

Ja, és ő ugye mindent tud a világról, a kozmoszról, tudja mi hogyan keletkezett, tudja, hogy a lélek leszületik és itt tanul, stb.

Eleve ezt ugyebár nem is lenne szabad tudnia senkinek, a fejlődése érdekében.

De ő tudja, meg el is mondja nekünk egyszerű embereknek - hát persze.

Szerintem a világon mindenre a legegyszerűbb válasz vagy gondolat az igaz.

Megszületsz, élsz ahogyan élsz, aztán meghalsz, és soha többé már nem fogsz megszületni.

1 életed van csak, nem kell ezt túlfantáziálni, de az ember minden hülyeséget kitalál kínjában, hogy nyugtassa magát, hogy a halála után milyen nagyszerű helyre kerül.

Hát nem sajnos.

2022. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!