Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az égen?

Mi lehetett az égen?

Figyelt kérdés

Most szombaton, páran szalonnát sütöttünk a kertben, én lefeküdtem a földre és néztem az eget, nem volt még olyan sötét, alig volt 1-2 csillag az égen. Egy idő után azt vettem észre, hogy megjelent egy csillag, a semmiből és nagyon lassan haladt, majd elkezdett fényesedni, nem volt olyan nagyon nagy fénye, de azért egy csillagtól mondjuk olyan ötször fényesebb volt. Egyből kiabáltam a többieknek, hogy nézzétek, mi az. Rajtam kívül még hárman látták, és úgyanígy írták le, majd hirtelen eltünt sokkal gyorsabban, mint ahogy fényesedett, az egész incidens nem volt több öt másodpercnél.

Azóta ezen gondolkozunk, megtudná valaki mondani, hogy mi volt?



2016. júl. 11. 02:27
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
39%
Meteor? A fényesebbek simán látszanak napnyugta környékén is.
2016. júl. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

A meteor az a fényjelenség, amelyet az űrben keringő kisebb kövek, porszemek (meteoroidok) keltenek a légkörben, miközben, a nagy sebesség miatti súrlódástól felizzva, ionizálják azt. Népies nevük hullócsillag.

Ha egy hullócsillag kiemelkedő fényességgel jár, tűzgömb névvel illetjük

2016. júl. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetett egy űrszemét is, ami megvillant a nap fényében.
2016. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackLove ***** válasza:
Ilyet én is láttam már, tényleg érdekes,de nem hullócsillagnak nézett ki, nem ment olyan gyorsan, és amikor nagyon fényes volt már, eltűnt a semmibe. Érdekes:)
2016. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak elkeseríteni, de én olyan helyen lakom, ahol elég sok a légi folyosó, és ha éjjel tiszta az ég, néha engem is megtréfálnak így az éjszakai utasszállító járatok. Olyan szinten, hogy volt már, hogy ledermedtem, hogy bakker, mi ez? Aztán 3 másodperc mulva megjött a hangja is a fénye után. Optikailag néha csalóka a gyorsulás-lassulás, néha olyan, mintha meg is állnának. És ahogy változtatják az irányt hip-hop, láthatatlanná válik a fényük. Ha messze vannak, a hangjuk sem hallatszik.


Szerintem repcsi volt.

2016. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

légifolyosó már rég nem létezik, de tényleg vannak olyan pontok amik fölött átrepülnek


műhold volt, azért tűnik el a fénye úgy, mert a Föld beárnyékolja a Nap elől.


Ma is lesz egy szép fényes, ez is fényesebb lesz mint a csillagok. 22:44:57-22:47:17 között lesz, kelet fele nézz

2016. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pontositom, h kössenek belém xd

kezdés 22:44 felvillanás 22:47. befejezés 22:54

2016. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem keserítesz el, nem gondoltam, hogy földönkívüli vagy akármi ilyen dolog, csak nem tudtuk rá a magyarázatot :D

2016. júl. 11. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!