Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehetnek a jelei ha...

Mik lehetnek a jelei ha valakivel földönkívüliek kísérleteznek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 20:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hitetlenként történt velem egy időkiesés. Mindössze 19 perc tűnt el az életemből egy alig 100 méteres utcán sétàlva. Először csak a totális csöndet vettem észre, aztán azt éreztem, hogy valaki van a környékemen. Körül már nem tudtam nézni, de tudtam, hogy nem vagyok egyedül az amúgy üres utcában. Azóta ritkán fel-felsejlik egy kéz, ami hozzám ér. Ezidő alatt fekszem valahol, ezt a teret nem érzékelem, csak a fekvő pozíciómról tudok. Elég nagy tenyér volt, hosszú ujjakkal. A színe szürke, a tapintása száraz és hideg volt. Csak ez a kéz maradt meg az emlékeimben. A rosz az egészben az, hogy korábban ugyanígy gúnyolódtam most meg teljesen megfordult a világ.
2017. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A jelei teljesen más mint a tiéd amiket írtál. Kisérletezni se kisérleteznek. Megfigyelnek, de az se olyan mint gondolod. Talán mint egy angyal és úgy.

Ami feltűnhet ebből hogy fura paranormális képességeid vannak, előre meglátsz, megérzel dolgokat. Ha pedig elhagynak eltűnnek ezek a képességek.

2018. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Helyes válasz ***** válasza:
Alakváltó gyíkemberek igenis vannak.Ott van Pl. Obama ugye...Aztán...hát nemíromkianevétúgyistudodkiregondoloksorosgyurikám...te vagy az!kérdező.
2021. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!